Διαφημίσεις αγορίστικων παιχνιδιών στο Μίκυ Μάους

Δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι εύκολο να έρθω στις συναντήσεις, μπορώ όμως τις συγκεκριμένες να τις σκαννάρω σε υψηλή ανάλυση και να σου τις στείλω. Μετά εσύ τις επεξεργάζεσαι όπως θέλεις.

Τώρα απλώς τις φωτογράφησα γιατί είναι πολλές (διάφορα παιχνίδια) που θέλω να βάλω ακόμη και θα ήταν δύσκολο να σκαννάρω όλα τα τεύχη.
 
Αν γίνεται σε 300dpi τουλάχιστον, τέλεια!

Καλύτερα μη σκανάρεις μέχρι να σου πω ποιες μου λείπουν... έκανα τόση δουλειά και ξέχασα το stick. Στο He-Man.org το project μένει πίσω :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Μήπως έχεις και τεύχη Μπλεκ με διαφημίσεις ThunderCats; Ίσως γίνει κάποια αντίστοιχη αρχειοθέτηση και στο ThunderCatsLair.org.
 
DSC06302.jpg

DSC06398.jpg

DSC06376.jpg

DSC06299.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα StarCom ήταν απίστευτα παιχνίδια, ακόμα με εντυπωσιάζουν οι μηχανισμοί τους.
 
StarCom!!!!! Πραγματικά πολύ καλή ποιότητα και πολύ ωραία σχέδια!!!

Το Multibot από τον He-Man το είχε ένας ξάδερφος και του αλλάζαμε τα πετρέλαια!!!!!
 
dr_slump είπε:
Αν γίνεται σε 300dpi τουλάχιστον, τέλεια!
Καλύτερα μη σκανάρεις μέχρι να σου πω ποιες μου λείπουν... έκανα τόση δουλειά και ξέχασα το stick. Στο He-Man.org το project μένει πίσω :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Μήπως έχεις και τεύχη Μπλεκ με διαφημίσεις ThunderCats; Ίσως γίνει κάποια αντίστοιχη αρχειοθέτηση και στο ThunderCatsLair.org.


Όχι δεν έχω Μπλεκ, μόνο κάποια Μίκυ Μάους. Διαφημίσεις από Thunder Cats δεν έχω δει καμία, αν είναι θα τις ανεβάσω.
 
πσσσσ ολες αυτες τισ διαφημισεις τις εχω οπως κ μερικα απο τα παιχνιδια!!μαλιστα dr slump εχω ενα περιοδικο το ιδιο artwork του χημαν που εχεις για να γινεις μελος στο κλαμπ. που συμπληρωνες ονομα κ διαφορα!!
 
!!!!!!!!!!!!!!!!! Το ψάχνω 20 χρόνια αυτό!

Θα μπορούσαμε να βρεθούμε τα Χριστούγεννα να το σκανάρεις (εσύ, δεν αναλαμβάνω να το αγγίξω, είναι τρομερά σπάνιο!) ή να το σκανάρεις εσύ;

...Ή έστω προς το παρόν να βγάλεις κάποιες φωτογραφίες;

Μπορεί επίσης με δική σου άδεια (και credit φυσικά) να μπει στο χρονοντούλαπο του He-Man.org και της λέσχης Power and Honor για δημοσίευση σε μελλοντικό τόμο αρχείου των Masters of the Universe!

Επίσης ψάχνω καταλόγους, δώρα του club και γενικά κάθε είδους υλικό περί των Masters of the Universe στην Ελλάδα. Επικοινώνησα με τη Mattel, έδειξαν πολύ θετικοί αρχικά, δεν έλαβα απάντηση όμως. Ξαναδοκίμασα, όλα καλά, καμία απάντηση. Την τρίτη φορά δεν είχαν καν ιδέα για τι μιλάω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
οταν βρω τον χρονο ελπιζω την αλλη βδομαδα να κατσω να το σκαναρω!! στο he-man.org εννοειτε δεν εχω κανενα προβλημα!!το παρακολουθω απο παντα!! απλα ποτε δεν ασχολιομουν με το φορουμ του κ γενικα με κανενα φορουμ περα απο δω!!
 
Κι άλλες!

DSC06424.jpg

DSC06470.jpg

DSC06520.jpg

DSC06440.jpg

DSC06465.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
attachment.php


Σεπτέμβριος 1990
attachment.php
 
....











motu 2.jpg

motu 1.jpg

starmax.jpg

motu 4.jpg

motu 3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Lego και playmobil!

DSC06453.jpg

DSC06500.jpg

DSC06510.jpg

DSC06530.jpg

DSC06512.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Zouzou ευχαριστούμε πολύ για όλο αυτό το υλικό! :)
 
Καλησπερα,βρηκα αυτες εδω...oλες απο "Masters of the Universe"... :cool:

BLASTERHAWK.jpg

BUS & EARTH SHARK.jpg

GUILDOR.jpg

HE-MAN & RANDOR.jpg

MULTIBOT.jpg

SNAKE FACE & SQUEEZE.jpg

SNAKE MOUNTAIN.jpg

SPYDOR.jpg

TONGUE LASOR & RAPTOR.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το Blasterhawk μας το είχαν φέρει συγγενείς από την Αμερική το '88, μαζί με μια βαλίτσα άλλα παιχνίδια από HE-MAN..! Χαμός είχε γίνει. :)
 
Πίσω
Μπλουζα