Διαφημίσεις με προϊόντα που τρώγαμε ή πίναμε όταν ήμασταν παιδιά

Αρτοποιήματα Κατσέλης (ΕΡΤ2 1986):

[video=youtube_share;ZLCAXiR6drk]

 
παγωτο TEXAS της ΑΓΝΟ

σχολιο uploader : "Το καλοκαίρι του 1986 η γαλακτοβιομηχανία ΑΓΝΟ ρίχνει στην αγορά παγωτού τον πύραυλο Texas επιλέγοντας τον δημοφιλέστερο κωμικό ηθοποιό της εποχής , τον Χάρρυ Κλυνν , για την προώθηση του προϊόντος . Ο μεγάλος showman υποδύεται αρχικά τον νονό της νύχτας που πηγαίνει στην παραλία συνοδεία του υπηρετικού προσωπικού αλλά και της ..μαμάς του που τον θεωρεί ακόμα ..μωρό φωνάζοντας " Μιχαλάκη , όχι στα βαθιά παιδί μου " , μία φράση που σφράγισε την συγκεκριμένη διαφήμιση . Συμμετέχει και ο Τόνυ Άντονυ" .
 
βρεφικές κρέμες (αν έχουν αναφερθεί να διαγραφεί το μήνυμα...)

Γιώτης φαρίν λακτέ

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
BETTY BOOP είπε:
Χριστινα η διαφημιση αυτη ειναι της Γιωτης και υπαρχει ηδη στο αντιστοιχο θεμα εδω και παρα πολυ καιρο :flower:
 
αλλη μια διαφημιση με το τυρι "la vache qui rit"

 
διαφημιση "καλες γιορτες" του τυριου "la vache qui rit"

 
Η διαφήμιση με το Χάρρυ Κλύν του Coco Milk υπάρχει σε καλή ποιότητα; Ξέρω ότι υπάρχει κάποιο βίντεο αλλά κάπου κολλάει.
 
johnny19818 είπε:
Η διαφήμιση με το Χάρρυ Κλύν του Coco Milk υπάρχει σε καλή ποιότητα; Ξέρω ότι υπάρχει κάποιο βίντεο αλλά κάπου κολλάει.
για ριξε μια ματια σ αυτο το

, η ποιοτητα ειναι η ιδια με του αλλου που εχουμε στο 1ο λινκ του ποστ
 
Πω πω την είχα ξεχάσει εντελώς αυτή τη διαφήμιση. Ο Φιλιππίδης πολύ νέος εδώ!
 
Παιδικές τροφές NESTLE σε βαζάκια (1994)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:) Επιτέλους, ξαναείδαμε τη μαρμελάδα Σάντα Ρόζα, με τη φωνή του Κώστα Μπίγαλη!

 
2 Κυπριακες διαφημισεις που ανεβηκαν προσφατα στο YouTube. Δεν γνωριζω ποτε προβληθηκαν αλλα ειναι σιγουρα απο την δεκαετια του 90.

Fanta

 
αλλη μια διαφημιση με το γαλα ΝΟΥΝΟΥ

 
Ωραία διαφήμιση Κατερίνα και ωραίο τραγούδι. Την είχα ξεχάσει...
 
Πίσω
Μπλουζα