Διαφημιστικοί κατάλογοι Master System

gallos_11

Retro Member
Joined
31 Δεκ 2009
Μηνύματα
146
Αντιδράσεις
16
Κατάλογος 1ος:

catalog1.jpg


catalog1b.jpg
 
πολύ καλοί :thumbup: είπες ότι αυτοί είχαν βγει συνολικά?

στο τελευταίο κατάλογο τι διαδικασία ακολούθησες για να φαίνεται καλά το κείμενο στα παιχνίδια?
 
Αυτοί είναι όλοι που υπάρχουν στα αγγλικά, θα έλεγα οι επίσημοι!

Στην χρονολογική κατάταξη είμαι σίγουρος για τον 1ο και τον 5ο, για τους 3 ενδιάμεσους μπορεί και να κάνω λάθος στη χρονολική σειρά...

Ξέρω πως υπάρχουν ακόμα 1 στα Γαλλικά, 1 στα Γερμανικά και 1 στα Ιταλικά, αλλά δεν τους έχω... (Προς το παρόν... ;) )

Αλλά έχω στα Πορτογαλικά από τα γνωστά "μωβ παιχνίδια" και φυσικά από τα Tec-Toy παιχνίδια... Κάποια στιγμή θα τους σκανάρω και αυτούς τους 2 ή ίσως μαζί με αυτούς που μου λείπουν... (Ελπίζω!!!)

Αυτή τη στιγμή δεν έχω scanner, αυτά τα είχα σκανάρει πριν 2-3 χρόνια και δεν θυμάμαι ακριβώς λεπτομέρειες... krem13 συγνώμη... :)
 
Στον 2ο κατάλογο δεν εμφανίζεται το πίσω μέρος, η σελίδα που τα έκανα upload μου το διάγραψε από το άλμπουμ μου, άγνωστο γιατί...

Το ανέβασα ξανά, αλλά επειδή δεν μπορώ να κάνω edit αν μπορεί κάποιος να το βάλει στο 2ο post, μόνο για λόγους ομοιομορφίας - ταξινόμησης...

catalog2b.jpg


Ευχαριστώ! :)
 
Συμβουλή: το imageshack δεν είναι αξιόπιστη λύση για να παραμείνουν οι φωτογραφίες σου επ' αόριστον. Ανέβασε τις σε album εδώ στο retromaniax. :)
 
Πίσω
Μπλουζα