Δυο χρόνια στο ρέτρομανιαξ

Λορένα

RetroNuts!
Joined
21 Απρ 2008
Μηνύματα
1.607
Αντιδράσεις
280
Και αισίως έκλεισα τα δύο χρόνια μου εδώ :D

Τι να πρωτοθυμηθώ.. τις τόσες αναμνήσεις που μοιράστηκα μαζί σας.. την καλή παρέα.. ή τα ταξίδια που έκανα για τις συναντήσεις μας..!

Είστε σημαντικό κομμάτι της καθημερινότητας μου, πως άλλωστε θα πέρναγαν τόσες βαρετές ώρες στο γραφείο :p . Πέρα από αυτό όμως, εδώ μέσα βρήκα φίλους, βρήκα μια καλή παρέα και αναπόλησα πολλά και ευχάριστα πράγματα από τα παλιά.

Το πρώτο φόρουμ που το επισκέπτομαι καθημερινά για δύο συνεχόμενα έτη και ελπίζω να εξακολουθήσω να το κάνω για καιρό ακόμη ;)

Υ.Γ. Ελπίζω να μην πίκρανα κανέναν, να μην δυσαρέστησα κανέναν. Σας συμπαθώ άλλωστε όλους σας πάρα πολυ :)
 
Λορένα είπε:
Υ.Γ. Ελπίζω να μην πίκρανα κανέναν, να μην δυσαρέστησα κανέναν. Σας συμπαθώ άλλωστε όλους σας πάρα πολυ :)
Αλοίμονο απο τον λίγο καιρό που είμαι εδω και απο τα παλιότερα μηνυματά σας φίλτατη Λορένα δεν προκύπτει πουθενά κάτι τέτοιο :D .
 
Και νόμισα ότι καποιος ξεθαψε παλιο θρεντ που αναφεροταν στα 2 χρονια του ρετρομανιαξ :D . Βασικά ο μονος που εχεις δυσαρεστήσει είμαι εγώ, για ...το γνωστό λόγο.

το ύψος :p
 
Eλα βρε Λορενα ποτε περασαν 2 χρονια ,σαν χτες θυμαμαι ηταν που με ζαλιζες με τις φωτογραφιες στα αλμπουμ.

Φυσικα και δεν αστειευομαι χαρα μας που σε εχουμε κοντα μας κανεις την καθημερινη διαμονη μας στο φορουμ πιο γλυκια και την πασπαλιζεις καθημερινα με καραμελοσκονη!! :)
 
Από τις πιο ευγενικές και καλοσυνάτες παρουσίες στο φόρουμ...
 
Με απίστευτα τσουλούφια!!!
 
2 χρόνια;

Που να έβλεπες το GRM όταν είμασταν 50 μέλη όλοι και όλοι!!!!

Μια χαρά. Αρκεί να μην είχες το κόλλημα με τις φωτογραφίες! :p :p:p
 
Εμένα... μιά φορά θυμάμαι, μου είχες κάτι πει... Δε θυμάμαι τι;;;;

Οτι θα ερχόσουν κατά τα μέρη μας;;; :(

Οτι θα βρισκόμασταν σε κάποια ρετροσυνάντηση... :xm:

Κάτι τέτοιο...

Με πλήγωσες Λορένα... :precry: ποτέ δεν ήρθες... :p

Μόνο στους πάνω από τη Λάρισα πηγαίνεις... :angry:
Aλλά εγώ, ως ανώτερος άνθρωπος, δε σου κράτησα κακία... ::)

Άντε, να τα εκατοστήσεις... :cheers: :cheers: :cheers:
 
Θα μας κεράσεις μήπως και λόγω της επετείου (των 2 χρόνων σου εδώ, όχι της άλλης)?
 
Εξαιρετικη περιπτωση ανθρωπου και μελους. Και μαλιστα εχει πολλακις ξενιτευτει για να συμμετεχει σε συγκεντρωσεις του φορουμ ανα την Ελλαδα, οχι σαν καποιους τεμπελχαναδες - ονοματα δεν λεμε, υποληψεις δεν θιγουμε... :p

Να σημειωσω το πολυ καλο νοικοκυρεμα που εκανε στο φορουμ μαζι με τα αλλα κοριτσια του mod team...
 
Wally είπε:
για να συμμετεχει σε συγκεντρωσεις του φορουμ ανα την Ελλαδα, οχι σαν καποιους τεμπελχαναδες - ονοματα δεν λεμε, υποληψεις δεν θιγουμε... :p
Παλι για μενα λες;;; Μεθάβριο θα ειμαι Θεσ/νίκη, όπως ήμουν και για την κοπή, αλλα και περισυ το καλοκαίρι, και αφτό το καλοκαίρι θελω να γλεντήσω τίποτα να μη σκεφτωωωωωω!! Εσείς ΠΟΥ ηντούστασταν ε;; Ε;;; :p :p:p
 
Μπράβο Λορένα! Εύχομαι ακόμα ωραιότερες στιγμές στο φόρουμ από εδώ και πέρα. :)
 
(Θα μας πει και ο ΑΕΟΝ όταν ηταν μόνος του :D )
 
αχαχααχαχααχαχαχααααααααααααααααααααα!!!!!
 
Παιδια, με συγκινειτε παρα πολυ.. :precry: :precry: :precry:

αααχ δεν εφερα και χαρτομαντηλα σημερα.. :cry:

Σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια

Αρντυ.. τα αλμπουμ εχεις να θυμασαι βρε? :p

Ρηγανη.. σορι.. :p

και ολους σας, ειμαι πραγματικα συγκινημενη που βλεπω αμοιβαια τα αισθηματα (πως παει το γνωστο ασμα..? ;) )
 
Λορένα μου, να τα εκατοστήσεις. Ελπίζω φέτος να τα πουμε και απο κοντά :flower:
 
Λορένα είπε:
Παιδια, με συγκινειτε παρα πολυ.. :precry: :precry: :precry:

αααχ δεν εφερα και χαρτομαντηλα σημερα.. :cry:

Σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια

Αρντυ.. τα αλμπουμ εχεις να θυμασαι βρε? :p
Μου δημιουργηθηκε ψυχολογικο τραυμα ,απο τοτε οταν βλεπω ειδοποιηση για pm αλλαζω 3 χρωματα και βριζω ακαταπαυστα. :p
 
Πίσω
Μπλουζα