Δυστυχώς και κρίμα

Wolfidis

RetroN00b
Joined
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
0
ΑΕΟΝ ειχα παρα πολλα πιχελ (απο το 84 ασχολουμε με κομπιούτερς) αλλα δυστυχώς καποια ωραία μέρα τα μαζεψα αυτα μαζί με διαφορα αλλα και τα έστειλα.....

τώρα πρέπει να έχω ελάχιστα τευχη δυστυχώς...

Τουλάχιστον να πέταγα τα PC Master που έχω δεν θα με πείραζε καθόλου, αλλα το Πιχελ ήταν πράγματι πολυ προσεγμένο, για τα ελληνικα δεδομενα, περιοδικό....

Κρίμα....
 
Δεν πειράζει Wolfidis. Γνωρίζω πολύ κόσμο που τα "σουτάρισε" για λόγους ανωτέρας (αποθηκευτικής) βίας. Θα κάνουμε οι υπόλοιποι ότι περνάει από το χέρι μας.
 
Να σας αναφέρω και εγω την καταστροφή που μου συνέβει αφου ο τίτλος του topic με αντιπροσωπεύει απόλυτα. Είχα στο πατάρι όλα τα παλιά περιοδικά pixel και user. Χτες αποφάσισε ξαφνικά ο θερμοσίφωνας να με αφήσει για άλλους κόσμους αφού έσπασε με αποτέλεσμα όπως φαντάζεστε να γεμίσει το πατάρι (και όχι μόνο) με νερό. Τα περισσότερα τεύχη φυσικά καταστράφηκαν και πρόλαβα να σώσω τουλάχιστο μερικά. Εγκεφαλικό κόντεψα να πάθω! :( :( :( :(
 
Ο πρώτος anti-retro θερμοσίφωνας !

Τον καταδικάζουμε πάραυτα !!!!
 
Tι να πει κανείς...δέξου τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια...
 
Νομίζω ότι πρέπει να τα επιστρέψετε στην βιβλιοθήκη σας με συμπληρωματικό POST-IT "Μην τα πετάξεις ΜΑΝΑ..."
 
Εγώ έχω ακόμα αρκετά Pixel αλλά όχι σε καλή κατάσταση λόγο έλλειψης αποθηκευτικού χορού είναι πεταμένα σε κάτι κουτές στο υπόγειο
 
Coldfire Αν θελήσεις ποτέ να βάλεις μπρος και να συμβάλεις και εσύ στην προσπάθεια που κάνουμε εδώ για την μεταφορά των τευχών σε ηλεκτρονική μορφή μπορείς να γράψεις στο thread τα τεύχη που διαθέτεις...... :)
 
Λοιπόν εγώ έχω κρατήσει αρκετά τεύχη και είναι σε καλή κατάσταση. Θα τσεκάρω τα νούμερα και θα σας πω τι έχω για να τα σκανάρουμε εάν είναι κάποια που δεν υπάρχουν ήδη στο σάιτ. ;)
 
Πραγματικά πολύ κρίμα, εγώ τα έχω ΟΛΑ φυλαγμένα και δεν αφήνω κανένα ούτε καν να τα προσεγγίσει :)
 
Καλα πες μας που μενεις...μας αρεσουν οι προκλησεις..χαχαχαχα

Καλως ηρθες!
 
Elessar είπε:
Πραγματικά πολύ κρίμα, εγώ τα έχω ΟΛΑ φυλαγμένα και δεν αφήνω κανένα ούτε καν να τα προσεγγίσει :)
Φίλε Elessar,εγώ δε θα σταθώ τόσο στα Pixel που κατέχεις,όσο στην παρουσία σου εδώ μέσα....

Να σε καλωσορίσω κι εγώ με τη σειρά μου λοιπόν,όπως με ευγενικότατα με καλωσόρισες κι εσύ στο adventureadvocate.gr προ ολίγων ημερών :)

Χαίρομαι που αποφάσισες να γίνεις μέλος μας κι ελπίζω να σου αρέσει κι εσένα η παρέα μας εδώ...

Καλά posts λοιπόν !
 
Elessar είπε:
Πραγματικά πολύ κρίμα, εγώ τα έχω ΟΛΑ φυλαγμένα και δεν αφήνω κανένα ούτε καν να τα προσεγγίσει :)
Τετοιες δηλωσεις χωρις συνοδεια φωτογραφικων αποδειξεων επισυρουν ποινη μηνιαιου αποκλεισμου απο το G.R.M. :nono:
 
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα παιδιά :) Έγινα αμέσως μέλος μόλις διάβασα το 'Αναρωτιέσαι' στην προτελευταία σελίδα του Phoenix, πραγματικά όποιος το έγραψε ξέρει πολλά ;)

Όσο για τη φωτογραφία της συλλογής των Pixel μου, λίγο δύσκολο αλλά θα το προσπαθήσω. Να φαίνονται και τα τεύχη του User ή θα θεωρηθεί ιεροσυλία;
 
Ο,τι έχεις τελοσπάντων, βάλε το ένα δίπλα στο άλλο, και τράβα μια μεγααααααλη φωτογραφία :D

Καλωσήρθες.
 
Και πάνω που νόμιζα οτι είχα τη μεγαλύτερη συλλογή! :(

Welcome φίλε Elessar! :)
 
Φοβερός ο elessar! :clap:

Καλώς ήρθες και από εμένα...να τα προσέχεις τα precious! :D
 
DINO είπε:
Και πάνω που νόμιζα οτι είχα τη μεγαλύτερη συλλογή! :(
Welcome φίλε Elessar! :)
Ασε Dino μην τα βγαλουμε εξω και τα μετρησουμε ,ποιος την εχει μεγαλυτερη,την συλλογη. :D

Τα εχω διασκορπισμενα δυστυχως ,αλλα συντομα θα ανοιξω θρεντ με το "Ποιος την εχει μεγαλυτερη" και εκει θα δουμε.

Την συλλογη ειπαμε. :D
 
Πίσω
Μπλουζα