ΕΙΚΟΝΕΣ

46.jpg
46.jpg

45.jpg
45.jpg
 
Ναι κι απ' ότι βλέπω είχε και ωραία φωνή :p
 
johnalepou είπε:
Η Αλίκη για την Άννα Μαρία!
Δεν διακρίνεται τι γράφει η Αλίκη , αλλα απο μέσα της, μαλλον θα της πρότεινε να κάνει μπάνιο σε βιτριόλι!!! (παρέα με την πεθερά της!)
 
Michel Vaillant είπε:
Δεν διακρίνεται τι γράφει η Αλίκη , αλλα απο μέσα της, μαλλον θα της πρότεινε να κάνει μπάνιο σε βιτριόλι!!! (παρέα με την πεθερά της!)
Μια χαρά το διάβασα εγώ. Δεν ξέρω αν το κατάλαβα έτσι επειδή ξέρουμε όσα ξέρουμε, αλλά είναι η πιο συγκρατημένη και με κάποιους υπαινιγμούς σε αντίθεση με τις άλλες που είναι ξελιγωμένες από τον ενθουσιασμό.

Η Βλάχου βέβαια ήταν πάντα πολύ φιλοβασιλική, και η περίσταση (γάμοι) προσφερόταν για αισιόδοξο πνεύμα, οπότε θα περίμενε κανείς ύμνους και χαρούλες, αλλά το εισαγωγικό κείμενο είναι τόσο βλακώδες που απορώ πώς βρέθηκε άνθρωπος που το έγραψε και αρχισυντάκτης που επέτρεψε να δημοσιευτεί. Βασιλοπούλες και μοίρες και παραμύθια του Άντερσεν. Τότε ήμουν 7 χρονών και είμαι σίγουρος πως ήδη έγραφα καλύτερες εκθέσεις.
 
Τι εννοεί ο ποιητής? Εϊχε βγει βιντεοκλίπ που κουνούσε τις χειλάρες της η Μαρινέλλα κι έβγαινε φωνή Παρίου?
 
[edit] Δεν χρειαζεται να παραθετεις την φωτο,οταν απαντας ακριβως απο κατω! :) [edit]

Μάλλον το ατυχέστερο εξώφυλλο της Αλίκης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πω πω λεφτάααα!

(Siγμα? Έτσι φραγκοχιώτικη ήταν η μάρκα?)
 
Πίσω
Μπλουζα