ΕΙΚΟΝΕΣ

[[edit] Dead pathfinder img [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit] Dead pathfinder img [edit]
 
[edit] Dead pathfinder img [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
12.jpg
Ψάχνω την συνέντευξη του Χρ. Πολίτη από αυτό το τεύχος. Μέχρι στιγμής δεν έχω καταφέρει να την εντοπίσω. Μήπως μπορείτε να βοηθήσετε?
 
Ψάχνω την συνέντευξη του Χρ. Πολίτη από αυτό το τεύχος. Μέχρι στιγμής δεν έχω καταφέρει να την εντοπίσω. Μήπως μπορείτε να βοηθήσετε?
το είχα κάποτε το τεύχος τώρα δεν το έχω πια δυστυχώς...
 
Για να θυμηθούμε το μάθημα λογικής (από τα βαρετότερα του γυμνασίου της εποχής μου)

Όποιος γελάει ζει 100 χρόνια

Στη φωτογραφία η Ζωή Λάσκαρη γελάει.

Άρα η Ζωή Λάσκαρη θα ζούσε 100 χρόνια, κατά το περιοδικό.

Δυστυχώς ο συλλογισμός αποδείχτηκε λάθος. :(
 
Νίκος Φιλίππου, Γιάννης Ιωαννίδης (τότε προπονητής στον Άρη), Παναγιώτης Γιαννάκηςβ¦.

Οι φωτογραφίες είναι μετά το θρίαμβο της Εθνικής μας στο Eurobasket τον Ιούνιο 1987, και πριν την κατάκτηση της 2ης θέσης στο Ζάγκρεμπ το 1989.

Η Μαρινέλλα, μπασκετόφιλη και οπαδός της Εθνικής, ήταν η ψυχή στα ξεφαντώματα μετά από κάθε νίκη της ομάδας!
Μάλλον, με την ομάδα τού Άρη, στο '' Ακρόαμα '', στην Θεσσαλονίκη..
 
Παιδιά έχω μια θολή ανάμνηση από ένα εξώφυλλο περιοδικού. 1985 πρέπει να ήταν το τεύχος. Απλά δεν θυμάμαι αν ήταν οι Εικόνες η το ΕΝΑ. Αρκετά τολμηρό για την εποχή εξώφυλλο,που έδειχνε μια κοπέλα να είναι ολόγυμνη αλλά βαμμένη με ασημένια μπογιά σαν άγαλμα. Ήταν σε προφίλ στάση . Απ' όσο θυμάμαι το στυλ της κοπέλας έφερνε λίγο σε Μπριγκίτε Νίλσεν (κοντοκουρεμένη ξανθιά). Το θυμάται κανείς σας; Όπως έγραψα πιο πάνω αρκετά τολμηρό εξώφυλλο για μέσα 80ς σε περιοδικό που ας πούμε απευθυνόταν σχεδόν σε όλη την οικογένεια (δεν ήταν και εξειδικευμένο έντυπο όπως Playboy, Penthouse κτλ)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παιδιά έχω μια θολή ανάμνηση από ένα εξώφυλλο περιοδικού. 1985 πρέπει να ήταν το τεύχος. Απλά δεν θυμάμαι αν ήταν οι Εικόνες η το ΕΝΑ. Αρκετά τολμηρό για την εποχή εξώφυλλο,που έδειχνε μια κοπέλα να είναι ολόγυμνη αλλά βαμμένη με ασημένια μπογιά σαν άγαλμα. Ήταν σε προφίλ στάση . Απ' όσο θυμάμαι το στυλ της κοπέλας έφερνε λίγο σε Μπριγκίτε Νίλσεν (κοντοκουρεμένη ξανθιά). Το θυμάται κανείς σας; Όπως έγραψα πιο πάνω αρκετά τολμηρό εξώφυλλο για μέσα 80ς σε περιοδικό που ας πούμε απευθυνόταν σχεδόν σε όλη την οικογένεια (δεν ήταν και εξειδικευμένο έντυπο όπως Playboy, Penthouse κτλ)
μάλλον εννοείς αυτό;

1988-03.jpg
 
Το χρυσό κορίτσι ξέρουμε ποιο μοντέλο ήταν ;
 
Πίσω
Μπλουζα