ΕΠΙΤHΔΙΟΙ

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.287
Εχω φορτωσει ασχημα που τα ελληνικα site πλειστηριασμων εχουν γεμισει ηλιθιους που πουλανε roms kai emulators σε CD/DVD!!!!
 
Ε, από κάποιον που δηλώνει πως μένει......

"ΕΠΑΡΧΕΙΑ" τι περιμένεις;

Άκου 14 ευρώ το CD!!!!!
 
Τα χουμε ξαναπει και στο mame.γκρ και συμφωνω απολυτα - αλλα επετρεψε μου να συμπληρωσω οτι αυτοι που πουλανε ειναι αεριτζηδες της πλακας...αυτοι που αγοραζουν ειναι ηλιθιοι ;)
 
telamonas.stokos είπε:
Τα χουμε ξαναπει και στο mame.γκρ και συμφωνω απολυτα - αλλα επετρεψε μου να συμπληρωσω οτι αυτοι που πουλανε ειναι αεριτζηδες της πλακας...αυτοι που αγοραζουν ειναι ηλιθιοι ;)
Αυτό ξαναπές το.
 
Το τραγικό είναι ότι δε ξέρουν τι πουλάνε! το good του SNES είναι 3 dvd και άλλο ένα του NES!!!
 
@Keeper7

Τα χουμε ξαναπει και στο mame.γκρ και συμφωνω απολυτα - αλλα επετρεψε μου να συμπληρωσω οτι αυτοι που πουλανε ειναι αεριτζηδες της πλακας...αυτοι που αγοραζουν ειναι ηλιθιοι
:D

@Xalia

Μηπως τα εχουν επανασυμπιεσει ?? :p :p:p

Αν και το πιο πιθανο ειναι οτι εχουν κρατησει μια μονο εκδοση απο καθε παιχνιδι..."απλα να παιζουν μωρε"...γυφτιες :mad:
 
Μάλλον όσα χωράει το ΣΙ ΝΤΙ και πολλά θέλετε για 14 ευρώ.
 
Καλα wally ετσι οπως ονομασες το thread νομιζα οτι

μας εβριζες ολους κανονικα! :D
 
ΤΥΡΑΚΙ!!!!! :D
 
Πριν από καιρό είχα σπαστεί απίστευτα με κάποιος τέτοιους 'ηλίθιους' που μοσχοπουλούσαν τον κόπο κάποιων άλλων που κάθισαν και scannaran όλα τα YourSinclair και SinclairUser.

Ντροπή από όλες τις απόψεις...anyway

:rolleyes:
 
μια και μιλαμε για επιτηδιους....για δειτε εδω

carport0906.jpg
 
E τι...????? :confused: :confused:

Ο ανθρωπος ηθελε να κατεβει τις σκαλες...Που το περιεργο! ασχετα αν μπερδευτηκε και πηγε με το αμαξι! :D
 
Η παραπάνω φωτό φανερώνει ότι, τελικά, πέρνουμε το αμάξι μας πραγματικά ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ!!!!!!
 
peste kalytera oti anti na agorasei 14 eyrw to cd apo ton apatewna poy ta katebazei tsampa (as eimaste kala oloi mas) kalytera na agorasoyn ena metaxirismeno pc me syndesh net kai tha doyn oi blakes poy tha toys erthei to idio sthn timh.akoy 14 eyrw toooooooo cdiiiiiiii gia rom emulator tsampa apo to net einai gia klwtsies o apatewnas
 
Πίσω
Μπλουζα