Είμαι ευτυχισμένος !!!

exetlaios

Retro PaTRi@RcH
Joined
17 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.460
Αντιδράσεις
1.051
Μόλις ανακάλυψα σε RS ΤΡΕΙΣ ελληνικές βιντεοταινίες της δεκαετίας του 80',

και μάλιστα από το αγαπημένο μου είδος (ταινίες με σχολεία) !

ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ! :indeed:

Μάλιστα κατά σατανική σύμπτωση,

είναι και οι τρεις "θρανιο-ταινίες" :

1. ΕΝΑΣ ΜΠΟΜΠΟΣ ΤΑ ΘΡΑΝΙΑ

2. ΑΓΡΙΑΣ ΠΛΑΚΕΣ ΣΤΑ ΘΡΑΝΙΑ

3. ΛΟΥΦΕΣ, ΘΡΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
 
Σήμερα είμαι και γω ευτυχισμένη!!!

Πήγα για ενοικίαση στο dvd club και με 3 ταινίες (ή παιχνίδια) δίνουν δώρο κάποιες ταινίες που έχουν βγάλει σε προσφορά!! (στη ζελατίνα τους)

Και ποιά λέτε πως βρήκα? Αυτήν στην οποία αναφέρομαι σε άλλο ποστ, σε ενότητα για τα θρίλερ!! :vampy:

Τhe Beyond (η 7η πύλη της κολάσεως)



:)
 
WoW !!! Καλο Σ/Κ προβλεπεται ε ? :)
 
καλη περιπτωση μπραβο παιδια!!
 
exetlaios εγώ πήρα μια δόση ευτυχίας μόνο,μιας και ανέβασαν ένα άλλο απόσπασμα της ταινίας που ψάχνω...Μακάρι να βρεθεί κάποια στιγμή ολόκληρη...:rolleyes:
 
Φλωρεντης και τα μυαλα στα μιξερ!!

Kudos επισης στο Σουπιαδη,στο μελαχροινο "μπιστολι" και την φανκια...
 
Ήρα είπε:
Σήμερα είμαι και γω ευτυχισμένη!!!
Πήγα για ενοικίαση στο dvd club και με 3 ταινίες (ή παιχνίδια) δίνουν δώρο κάποιες ταινίες που έχουν βγάλει σε προσφορά!! (στη ζελατίνα τους)

Και ποιά λέτε πως βρήκα? Αυτήν στην οποία αναφέρομαι σε άλλο ποστ, σε ενότητα για τα θρίλερ!! :vampy:

Τhe Beyond (η 7η πύλη της κολάσεως)



:)
μεγαλη ταινια!!!! απο τις κορυφαιες των 80ς θριλερ!

αν δεν κανω λαθος, την εχει στο metropolis για οποιον θελει να την αγορασει σε πολυ χαμηλη τιμη, μαζι με αλλα διαμαντια του ειδους οπως το απιστευτο "τα κομματια"
 
Είμαι περήφανος για τις γυναίκες του φόρουμ μας.

Έχουν εξαίρετο σινεφίλ γούστο.

Ιταλικές σπλατεριές και ελληνικές βιντεοταινίες !

ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ !!!
 
exetlaios είπε:
Είμαι περήφανος για τις γυναίκες του φόρουμ μας.
Έχουν εξαίρετο σινεφίλ γούστο.

Ιταλικές σπλατεριές και ελληνικές βιντεοταινίες !

ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ !!!

:makia: φχαριστήθηκα σπλάτερ σου λέω. Κυρίως η σκηνή με τις αράχνες που έτρωγαν τον δόλιο στη βιβλιοθήκη!!!!
 
Τώρα είμαι και εγώ ευτυχισμένη exetlaios.Επιτέλους μετά από τόσα χρόνια ξαναβρίσκω την αγαπημένη μου ταινία:"Κορίτσια για τσίμπημα" και μπορώ να πω πως δεν βαριέμαι να την βλέπω ξανά και ξανά. :happyjump:
 
τι υποθεση εχει το 7η πυλη της κολασεως?
 
Μετά από πολλά χρόνια επίμονης αναζήτησης , βρήκα επιτέλους την τοπ για μένα βιντεοταινία και την κατέβασα.

Είμαι τρελά ευτυχισμένος που βρήκα και κατέβασα το Θυληκό θηριοτροφείο του Νίκου Ζερβού με τον γίγαντα Κώστα Τσάκωνα , όλη την οικογένεια Ντούζου(Ανδρέας-Τέτα-Στηβ), την Σοφία Αλιμπέρτη, τον Τάκη Χρυσικάκο, την Βίκυ Βανίτα, Την Κατερίνα Γιουλάκη...

Όλα τα λεφτά ο Τσάκωνας και η μουσική υπόκρουση που έχει όταν και καλά υπνοβατεί κάνοντας μάτι :D

Μυθική ταινία.
 
Ωρέο thread ,απλά ποστάρει ο καθένας εαν βρικε καποια βιντεοταινία που τον ενδιαφέρει(για να ειναι ευτιχυσμένος) ,εγώ θα γράψω ποιές θέλω να βρώ για να ειμαι ευτιχισμένος...

1) Ο εφιάλτης (1990) με Γ.Βόγλη και Τζ. Ζαχαροπούλου

2)Η κομπρα του super market (1986) με την θεά Έλενα μιχαήλ

3) Ο δικός μας έρωτας (1989) με Ζιαγγο - Θεωδοροπουλου ,

η αναζήτηση συνεχίζετε...
 
Πίσω
Μπλουζα