Είναι γεγονός...Micromad No 01

akmakas

Banned
Joined
3 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.204
Αντιδράσεις
77
untitled2ga2.jpg
 
μπράβο ρε Ακμακα
 
Δεν μπορώ να περιμένω...
 
Σκαναρε το το γ@μhμ3νο , δεν μπορώ , δεν μπορώ να περιμένω :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Η ώρα για τα αποκαλυπτήρια...Κυρίες και κύριοι το GRM έχει την τιμή να έχει πλέον κοντά του ακόμα ένα καρασπάνιο και συλλεκτικό τεύχος...

Το Micromad No 01 είναι γεγονός..Έστειλα τη διεύθυνση στον ΑΕΟΝ και σύντομα θα το έχετε στα χέρια σας..Το τεύχος το αφιερώνω στον

Maddog και τον ambu dare και στον φίλο μου τον Λευτέρη γιατί χάρη σε αυτούς τα καρασπάνια τεύχη του Pixel 01,02,05,06 είναι εδώ κοντά μας.........

micromadissue01000du0.jpg
 
R E S P E C T !!!!!
 
akmakas, αν και μου έκλεψες την "δόξα" του να χρεωθώ την διατήρηση και για τα 2 νο.1 τεύχη (Pixel & Micromad) θα δώσω και εγώ τα συγχαρητήρια μου! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Το είχα έτοιμο για scan αλλά όταν είδα την "ανακοίνωση" προτίμησα να περιμένω να δω ποιό θα κάνεις-τελικά το προαίσθημα βγήκε σωστό! :)

Αλήθεια, ο (κουμπάρος) Whacker που κολλάει; :puzzled:
 
Δεν ξέρω από ότι νομίζω αυτός τα είχε τα τεύχη?Καμία σχέση?

Τέλος πάντων μου φάνηκε..Το διόρθωσα...
 
...akmakas, ένα μεγάλο μπράβο και απο εμένα. Εγραψες ιστορία !! :thumbup:

Maddog: Aν έχεις απο Micromad και το 2ο τεύχος μας σώζεις !! ...σε παρακαλώ έχε το στα υπ' όψιν σου όσο εγώ θα ετοιμάζω το 3ο. :D
 
Make a wild guess...

Τι πιθανότητα υπάρχει να το έχω ΚΑΙ αυτό; :D

akmakas: τα τεύχη ήταν από την προσωπική μου συλλογή
 
...κρίνοντας απο τα όσα θαυμαστά έχω δεί απο εσένα μέχρι τώρα, θα έλεγα πως η πιθανότητα είναι εξαιρετικά μεγάλη !! ...go for it. :D
 
Maddog...Ε τότε φίλε μου,επίσημα στο GRM πλέον και εν όποιο όλων υποκλίνομαι στην συλλογή σου....:rolleyes:....:rolleyes:...άντε και σε σένα... :D
 
Μπράβο ρε καρντάση!

Το τεύχος είναι άκρως ιστορικό. Είσαι ΜΕΓΑΛΟΣ!!!!!!!!
 
Akmakas φοβερή δουλειά για άλλη μια φορά.

Το GRM υποκλίνεται :worship:
 
Billy: ok, θα δω τι μπορώ να κάνω σε εύλογο χρονικό διάστημα-μην με ταράξετε στην γκρίνια όμως, ο scanner δουλεύει έτσι κι αλλιώς υπερωρίες εδώ... ;)
 
...εννοείται ότι γκρίνια δεν πρόκειται να υπάρξει.

Εξ' άλλου το motto των GRM ήταν πάντα το "σπεύδε βραδέως"... :D
 
Πίσω
Μπλουζα