Είναι φιλόξενα εδώ...

Little Prince

RetroN00b
Joined
15 Αύγ 2013
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
0
Περίεργη μέρα και ώρα για νέα εγγραφή ε;;;

Λόγω λοιπόν της ημέρας θα ήθελα αρχικά να ευχηθώ χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες.

Την καλησπέρα μου από το όμορφο νησί της Σάμου. Καθισμένος στο μικρό μου μπαλκονάκι αγναντεύω τη θάλασσα και ένα δροσερό βοριαδάκι δροσίζει την όμορφη αυτή καλοκαιριάτικη νύχτα.

Καλοστημένος, με ενδιαφέρουσα θεματολογία και αρκετά ʽʼπαρεΐστικοςʼʼ ο δικτυακός σας τόπος τράβηξε την προσοχή μου. Λάτρης της 7ης τέχνης στην πλέον κλασσική της έκφανση, της Jazz μουσικής και της κλασσικής λογοτεχνίας, σκέφτομαι να σας επισκέπτομαι κάθε τόσο να τα λέμε. Καλό βράδυ σε όλους σας.
 
Καλώς σε βρήκαμε! Ελπίζω να περάσεις καλά εδώ, δεν θα δυσκολευτείς και πολύ ;)
 
Θερμο καλωσορισμα κι απο εμενα φιλε.Πολυ ωραιο το avatar σου :) .

Αν εισαι λατρης του παλιου καλου κινηματογραφου τοτε εισαι στο καταλληλοτερο μερος ;) .
 
Ωραίο αβατάρ, ωραίο nick και μια τέλεια εισαγωγή! :)

Χαιρόμαστε πολύ για τη γνωριμία & καλά ποσταρίσματα!
 
Καλως ηρθες φιλε και καλες αναμνησεις εδω μεσα αλλα μην τα λες αυτα με τα μπαλκονακια,την θαλασσα φατσα καρτα και το δροσερο βοργιαδακι γιατι εμεις οι φτωχοι πλην τιμιοι ζαχαροπλαστες ακομα δεν πηγαμε διακοπες και θα κρεμαστω με θηλια απο καταιφι αλλα το κακο ειναι πως δεν θα με αντεξει :D :p
 
Καλώς ήρθες Μικρέ Πρίγκιπα στην παρέα μας και καλά να περάσεις :)

Και μια τουρτίτσα για κέρασμα

4097588187_8cf7ee0031_z.jpg

πηγή
 
Καλώς μας ήρθες Μικρέ Πρίγκηπα! Συμφωνώ με τους ανωτέρω σε όλα και επαυξάνω!!!

Σίγουρα θα ανακτήσεις πολλές από τις αναμνήσεις σου εδώ μέσα...

Καλή συνέχεια!
 
Kαλως ηλθες και απο εμενα!!
 
Καλώς ήρθες στη φιλόξενη αγκαλιά του Retromaniax!
 
Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα και τα κεράσματα :) .

Καλό βράδυ να έχουμε.
 
Πολύ αγαπημένο και το βιβλίο και το παιδικό του 80' , καλως μας ήρθες μικρέ πρίγκηπα και μας έφερες αναμνήσεις :)
 
Πίσω
Μπλουζα