Εαρινή συνάντηση Αθήνας 2017 (9 Απριλίου - Θησείο)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.760
Θαρρω οτι απο την τελευταια φορα περασε πολυ καιρος.... :xm:

Και επειδη ειμαστε και μιας καποιας....γκουχ, γκουχ.... ::) .... εχμμμ.... θα αρχισουμε να ξεχναμε φατσες ηθελα να πω... :D

It is.....



















.... :d@redevil

Μετα απο πολυωρες διαβουλευσεις.... :takethat: ....και αφου επικρατησαν δημοκρατικες αποψεις.... :armed: ....εχουμε το εξης αποτελεσμα....

Την Κυριακη 9 Απριλιου 2017 στις 18:00 το απογευμα

θα τελεστει ρετροσυμμαζωξη για καφε, κουβεντουλα κλπ.... στο "Αθηναίων Πολιτεία",

Ακάμαντος 1 & Αποστόλου Παύλου, στο Θησειο.






















Οι κοπανατζηδες θα εχουν ενα μηνα ban.... :ban: ....προς παραδειγματισμο!!! :boss:

Για να βλεπω χερακια..... :D

  • Wally
  • stayros
  • θανος
  • ALFIE
  • divined (θα το προσπαθησει)
  • circleag
  • mike (?)
  • Ajax87 (θα το προσπαθησει)
  • video80
  • elsint17 (θα το προσπαθησει)
  • BETTY BOOP (θα το προσπαθησει)
  • Dennisd1982
  • arislab
  • alex76gr
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κυριε,κυριε...εγω, εγω
 
παροοοοοον επιτελους να ανταλλαξομεν ευχες και για το θειον πασχα
 
παροοοοοον επιτελους να ανταλλαξομεν ευχες και για το θειον πασχα
Γι αυτο το κανουμε τωρα...να συνδυασουμε Χριστουγεννα-Πασχα μουαχαχαχαχα
 
Καλησπέρα. Θα προσπαθήσω να έρθω να τα πούμε. Αν και Κυριακή απόγευμα είναι ώρα που ετοιμαζόμαστε για την επερχόμενη σχολική Δευτέρα.
 
Θα συμφωνήσω με τον φίλο divined στο θέμα της Κυριακής καθώς το ίδιο ισχύει και για μένα.. όμως με ενθουσιάζει και το γεγονός ότι θα τα πούμε απο κοντά!! :happyjump: Παρακαλώ βάλτε και το δικό μου nickname στην λίστα. :beer:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα!

Υπενθύμιση.. ::)
 
Κατα 99% θα ειμαι εκει, οπως παντα.

Απλα ειναι ακομη νωρις για να ξερω 100%.
 

Χερακια δεν βλεπω να σηκωνονται και ανησυχω.... :xm:

Αντε, για να σας δελεασω....θα σας αποκαλυψω και το special event της συναντησης, θα μας τραγουδησει acapella ο 1@Wally[/USER] !!! :D

 
Θα το προσπαθησω να ερθω και εγω. (ακομα ειναι νωρις για να ειμαι σιγουρος οτι μπορω)
 
εγώ δυστυχώς δεν μπορώ καθώς ελλείψει χρημάτων...στάσης εμπορίου. Πήρα πρόσφατα μια πολύ καλή κόλληση (ηλεκτροκόλληση inverter) και εν αναμονή...της λυπητερής από τον ΕΦΚΑ κάνω οικονομία απ όπου μπορώ. ελπίζω την επόμενη φορά.
 
Kατά 90% θα έρθω με Θάνο. Αν και έχω προγραμματισμένη προπόνηση εκείνη τη μέρα ,θα την αναβάλλω για να σας δώ παιδιά.

angel-grig : άν βλέπεις το thread απάντησε θετικά ή αρνητικά για να ξέρω άν θα φέρω την κονσόλα που σου χρωστάω..

Επίσεις έχω ένα καλό & original joystick atari 2600 & ένα cart ,χαλασμένα αμφότερα, οποτε εσύ ξέρεις να τα φτιάχνεις & φισικά μένουν σε σένα για τον κόπο σου.

Θα χαρώ πολύ...

Off -Topic αλλά επιβάλλετε να το αναφέρω , Ο αγαπημένος μας Στάθης Ψάλτης είναι βαριά με καρκίνο στον Αγ.Σάββα. Ρίχνω την ιδέα εάν θέλετε φίλοι μου να πάμε για λίγα λεπτά να τον δούμε την ίδια μέρα (πρίν τη συνάντηση). Να του δώσουμε κουράγιο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καλησπερα για να τελειωσω το offtopic σημερα επισκεφθηκαμε τον σταθη ψαλτη με τον panobocajuniors βασικα αδικα θα γινει η κινηση εχει δωσει ρητη εντολη να μην μπαινει κανεις στο δωματιο του και απεξω γραφει απαγορευεται η εισοδος δωσαμε μια γλαστρα που ειχαμε φερει για να του την δωσουν και τον ειδαμε λιγο μεσα απο το τζαμι της πορτας ηταν και ο λεωνιδας νικολαιδης εκει ο οποιος μας ειπε πως και αυτος με το ζορι μπηκε για λιγο ειπε το ονομα του και τον δεχτηκε ακομα και το τηλεφωνο του μας ειπε χτυπαει βλεπει ποιος ειναι και δεν το σηκωνει δεν θελει ο ψαλτης να τον βλεπουν σε αυτη την κατασταση και με το δικιο του ειναι με ορους και μηχανηματα και επισης για να μπει καποιος μεσα πρεπει να εχει μασκα και γαντια τον ειδε ομως λεει ευδιαθετο του ελεγε μεχρι την δευτερα θα εχω φυγει απο δω ας ελπισουμε για το καλυτερο....
 
Συνεχιζουμε on topic με τα της συναντησεως! :)

Οι δυο τελευταιοι, προσθεθηκατε με συνοπτικες!!! :D
 
και εγω ειμαι σε οικονομικη [edit] εκφρασεις [edit] παραολα αυτα θα ηθελα πολυ να ερθω ,δεν μπορω να το υποσχεθω αλλα θα το προσπαθησω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαλησπέρα.Στο Αθηναίων Πολιτεία θα είστε μέσα στο μαγαζί; Γιατί έξω στην πλατεία θα έχει πολύ κόσμο και ίσως δυσκολευτούμε να βρεθούμε.
 
Αν ερθει καποιο μελος για πρωτη φορα, οπως εγώ, πώς θα γνωρίσει την παρεα;

Ισως έρθω κι εγω...δεν ειμαι σιγουρη...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Παιδιά λίγο/πολύ έτσι ήμαστε όλοι με τα οικονομικά μας.. μην αγχώνεστε για αυτά (τουλάχιστον όσο μπορείτε να μην το κάνετε αυτό).

 


Ξεχάστε τα για λίγο και ελάτε να περάσουμε όμορφα μιλώντας για τα 80's & 90's και ότι άλλο αγαπήσαμε απο εκείνη την εποχή!


.

image_150759.jpg

Η εικόνα πάνω εκφράζει την αντίδραση μου όταν τα πράγματα δεν πάνε καλά.. :fafoutis:

:supergrin: :supergrin:​​​​​​​ :supergrin: ​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

1@BETTY BOOP[/USER] & 1@ALFIE[/USER] μην ανησυχείτε , εκ πείρας σας λέω ότι θα αναγνωρίσετε αμέσως την παρέα του GRM!! :D

Ελάτε να γνωριστούμε και να περάσουμε τελεία! :hurrah:

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Reactions: PT8
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα