Εαρινή συνάντηση Αθήνας 2017 (9 Απριλίου - Θησείο)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
ALFIE είπε:
Kαλησπέρα.Στο Αθηναίων Πολιτεία θα είστε μέσα στο μαγαζί; Γιατί έξω στην πλατεία θα έχει πολύ κόσμο και ίσως δυσκολευτούμε να βρεθούμε.
Παραδοσιακα θα μας βρεις στην πλατεια να καθομαστε, που εχει και πιο απλα! :D
 
Δυστηχως την Kυριακη θα δουλευω γιατι τα μαγαζια ειναι ανοιχτα... :( (Για αυτο ημουν επιφυλακτικος, δεν ηξερα εξ αρχης αν θα ειμαστε ανοιχτα)

Οποτε βγαλτε με απο την λιστα , και θα τα πουμε Next time.
 
Ajax87 είπε:
Δυστηχως την Kυριακη θα δουλευω γιατι τα μαγαζια ειναι ανοιχτα... :( (Για αυτο ημουν επιφυλακτικος, δεν ηξερα εξ αρχης αν θα ειμαστε ανοιχτα)
Κριμα.... :(

Ajax87 είπε:
Οποτε βγαλτε με απο την λιστα , και θα τα πουμε Next time.
Done... ;)
 
Παιδια οποιος πιστευει οτι δεν θα μας βρει ευκολα ας μου στειλει Pm να του δωσω το κινητο μου να με παρει να ερθω να τον βρω για να μην χαθει
 
εγω θα ερθω, το επιβεβαιωνω.

Βαγγελη ενημερωσε ενα θες τον Alex76gr και τον Vincent (τους γνωστους!) να ερθουν, μπορει να μην ξερουν για την συναντηση, και γενικα τους αρεσουν οι συναντησεις και οι συζητησεις απο κοντα.
 
mike είπε:
εγω θα ερθω, το επιβεβαιωνω.Βαγγελη ενημερωσε ενα θες τον Alex76gr και τον Vincent (τους γνωστους!) να ερθουν, μπορει να μην ξερουν για την συναντηση, και γενικα τους αρεσουν οι συναντησεις και οι συζητησεις απο κοντα.
Είχαμε βγει το προηγούμενο Σάββατο και είχα σκοπό να το κάνω αυτό και να μιλήσω πάλι μαζί τους αυτές τις μέρες για την συνάντηση. Κάτι τους είχα αναφέρει για το GRM αλλα ήταν οι πρώτες μέρες που έγινε η ανάρτηση για την συνάντηση.

EDIT

O Vincent είναι εκτός Αττικής αλλα θα ενημερώσω τους Alex76gr, Arislab, DarthCotsos, Chriskgnr και τον Κώστα αν τον είχες γνωρίσει που είναι και amiga coder!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδες και εγω δυστυχως δουλευω και δεν θα μπορεσω να ερθω...
 
Δυστυχώς όπως είπε ο Βαγγέλης είμαι εκτός.

Καλό Πάσχα σας εύχομαι με υγεία.
 
Και επειδή γουστάρω πολύ την φάση (της συνάντησης) ...

Πάρτε και μια Πασχαλινή Κλήρωση για όσους/όσες παρευρεθούν! :) GP2X_F200_Gift_by_Circleag.jpg

Εννοείται 100% λειτουργικό :)

Ήδη υπάρχουν κάποια παιχνίδια στην κάρτα μνήμης αλλα και emulator παλιών υπολογιστών, κονσολών, atari, amstrad, amiga , spectrum, mame, atari 2600. game boy, sega, nintendo κ.α !

info : http://www.gp2x.co.uk

Καλό Πάσχα σε όλους με υγειά!!!

:cool:

GP2X_F200_Gift_by_Circleag.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
circleag είπε:
Και επειδή γουστάρω πολύ την φάση...
Πάρτε και μια Πασχαλινή Κλήρωση για όσους/όσες παρευρεθούν! :)



http://craig.gp2x.de/review/GP2XReview.html

http://www.gp2x.co.uk

:cool:
αυτος ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ειναι λογος να ερθω,αν και δεν ειμαι τυχερος στις κληρωσεις

αστειυεομαι βεβαια,θελω να σας γωνρισω και απο κοντα
 
Θα παρευρεθώ κι εγώ στην συνάντηση, να τα πούμε επιτέλους μετά από τόσο καιρό!!!!
 
circleag είπε:
Είχαμε βγει το προηγούμενο Σάββατο και είχα σκοπό να το κάνω αυτό και να μιλήσω πάλι μαζί τους αυτές τις μέρες για την συνάντηση.
Ειχατε βγει το Σαββατο?

Και εγω ειχα βγει την Παρασκευη με amigaδες, οχι απο το amigaplanet, περισσοτεροι παλιοι απο amigahellas κτλ οπως ο pontium κτλ και τους ειπα οτι την επομενη φορα θα φερω και εσας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mike είπε:
Ειχατε βγει το Σαββατο?

Και εγω ειχα βγει την Παρασκευη με amigaδες, οχι απο το amigaplanet, περισσοτεροι παλιοι απο amigahellas κτλ οπως ο pontium κτλ και τους ειπα οτι την επομενη φορα θα φερω και εσας.

Δεν είχα καμιά αμφιβολία ότι τους ξέρεις όλους αφού είσαι παλιά amigo-καραβάνα!

Ακόμα και μια amiga όταν ακούει mike.. ανασταίνεται... :D τo λέω αυτό γιατί σε θέματα amiga είσαι μεγάλος γνώστης. :)

Πλησιάζει η μέρα :thumbup: άντε να τα πούμε απο κοντά με όλους σας!! :happyjump:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θα επιθυμούσα να ειμαι μαζί σας στη συναντηση αυτη, αλλά έχω ανειλημμένες υποχρεώσεις...

Να περασετε πολύ πολύ ομορφα!

Περιμενω τις σχετικες φωτογραφιες...

:flower:
 
Θα'ρθω και εγω μαζί με Alex76GR και Βαγγο (Circleage) για να γνωριστούμε απο κοντά :)
 
Λίγες ώρες έμειναν..

Χαίρομαι που θα τα πούμε απο κοντά! :)
 
Περναω μια βολτα απο την εκθεση με τα παιχνιδια και στις 6 θα ειμαι Θησειο
 
...κι εγώ μέσα, εκτός απροόπτου!
 
αμαν τι επαθα

ειχα προγραμματισει να ερθω και το ηθελα πολυ αλλα ξυπνησα αρρωστουλης και παροτι σκεφτομουν να ερθω και ετσι απο το μεσημερι εγινα χειροτερα

και τα εγκατελειψα,ελπιζω να περασετε καλα και να γινει μια νεα συντομα
 
Έκτακτη απώλεια δυστυχώς κι εγώ! Προέκυψε οικογενειακό .... χώσιμο της τελευταίας στιγμής! Ελπίζω να περάσετε όμορφα και ρετρο - μανιακά ! ! ! ! Ανακάλυψα έστω και αργά μια σειρά τηλεταινιών του 1990 που προβλήθηκαν στην ΕΤ2 με τίτλο "ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΑΠΡΟΟΠΤΟ ΤΕΛΟΣ", από το Αρχείο του Τζίμμη Κορίνη. Αξίζει να αντλήσετε πληροφορίες από εκεί...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα