Εγγραφή retro db

jimijoop

RetroMaNiaC
Joined
28 Απρ 2011
Μηνύματα
690
Αντιδράσεις
96
Γιατι δεν μπορω να κανω εγγραφη στο retro db?
 
Ζητάτε να σας βαλουμε στο δυναμικό και σας βάζουμε.

Τωρα είμαι στο δρόμο ως αύριο το πρωί θα σου έχουν έρθει με πμ τα credentials.
 
Ο μόνος λόγος για την εγγραφή στη RetroDB είναι για την προσθήκη / αλλαγή στοιχείων στη βάση δεδομένων.

Φίλε jimijoop, αυτός είναι ο λόγος που ζητάς την απόκτηση πρόσβασης;
 
bernard.c είπε:
Ο μόνος λόγος για την εγγραφή στη RetroDB είναι για την προσθήκη / αλλαγή στοιχείων στη βάση δεδομένων.
Φίλε jimijoop, αυτός είναι ο λόγος που ζητάς την απόκτηση πρόσβασης;
ναι αυτος ειναι ο λογος που ζηταω την αποκτηση προσβασης
 
Παιδιά καλησπέρα δέν μπορώ να γραφτώ στο retro DB πάω πάνω δεξιά που λέει είσοδος βάζω το όνομα χρήστη και τον κωδικό που μπαίνω και στο forum και μου βγάζει σφάλμα οτι το όνομα χρήστη είναι λάθος είμαι με firefox και τα cookies είναι ενεργοποιημένα τι γίνεται? άν μπορείτε να με βοηθήστε θα το εκτιμούσ ευχαριστώ πολύ.
 
Ο κωδικός και το όνομα χρήστη που έχεις στο φόρουμ δεν έχει καμία σχέση με την retrodb. Τους χρειάζεσαι μόνο αν θέλεις και μπορείς να βοηθήσεις στην προσθήκη / αλλαγή στοιχείων στη βάση δεδομένων και πρέπει να κάνεις εκ νέου εγγραφή εκεί . Διαφορετικά για να δεις μόνο τις πληροφορίες δε θέλεις κωδικούς.
 
Kambia είπε:
Ο κωδικός και το όνομα χρήστη που έχεις στο φόρουμ δεν έχει καμία σχέση με την retrodb. Τους χρειάζεσαι μόνο αν θέλεις και μπορείς να βοηθήσεις στην προσθήκη / αλλαγή στοιχείων στη βάση δεδομένων και πρέπει να κάνεις εκ νέου εγγραφή εκεί . Διαφορετικά για να δεις μόνο τις πληροφορίες δε θέλεις κωδικούς.
Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.
 
Καλησπέρα Αντζελίνα

Να σου πω μόνο ότι αν είναι για κάποια συγγεκριμένη/ες σελίδα/ες δε χρειάζεται να μπεις στον κόπο, μας λες τι χρειάζεται να κάνουμε και το κάνουμε εμείς.

Αν είσαι έτοιμη όμως για το επόμενο βήμα καλώς ήρθες. Υπάρχει μια αρχική μικρή εκπαίδευση :)  για να μπεις στο νόημα μιας και ακολουθείται συγκεκριμένη διαδικασία για την εισαγωγή/αλλαγή σελίδων και υπάρχει και ένα κρυφό forum μέσω του οποίου επικοινωνούν οι feeders.

Αναμένουμε νέα σου
 
Γεια σας. Θα ήθελα να γραφτώ στο retro db, γιατί έχω εντοπίσει κάποια λάθη και παραλείψεις που θέλω να διορθώσω. Ευχαριστώ. :wave:
 
Πίσω
Μπλουζα