Εδώ το chatbox, εκεί το chatbox.....Πού είναι το chatbox;;;;;

μολις ξυπνησα.................παω να κανω καφεδακι λορενα αγνοεισε τους ζηλευουν.......ναι κουραστικα βρε η φαια μου ουσια μετακινηθηκε....αλλα αμα γραφτει ο πας στο κλαμπ θα συνερθω........
 
Κριστι, ο 3ος καφες να υποθεσω?

Ο πασπατου ακομη δεν γραφτηκε στο κλαμπ?

Εγω τα γνωστα, ευτυχως σημερα επεσε και δουλεια οποτε δεν μου ελειψε το τσατ :)
 
To'ριξες στο φαι απο την στεναχωρια σου,εχεις τσακισει τα πατατακια,μετρας τα λεπτα μεχρι να ανοιξει.
 
και ομως λορενα μου ειναι ο πρωτος....ετοιμαζω 2 ενυδρεια ενα 120αρι και ενα 350αρι για οσκαρ και σκαλαρια αντιστοιχα και τα νερα τουσ τα πηγαν χαλια στισ μετρησειςοποτε.....αδειασμα και ξαναστησημο απο την αρχη.....σταματησα γυρω στις 4.30......η συνεχεια σημερα.....
 
Απορια τα εχω αυτα τα ενυδρεια παντως... τι τα θες?

Ααρντυ.. εχω 3 παστες στο ψυγειο, τσουρεκακια και φρουτα. Αλλα.. ξεχασα κανω διαιτα :p
 
Τα χαραματα βγαινει στην ψαραγορα και κανει την Βουγιουκλακη.
 
ζηλια ψωρα....λορενα ειναι κατι σαν ηρεμιστικα γενικως λατρευω τα ζωα......και το οσκαρακι ειναι σαν πετ το εκπαιδευεισ τρωει απο το χερι σου καθετε να το χαιδεψεις ειναι ωραια φαση......παρτε αυτο που ακους και αναψαν τα αιματα

αυτο για λορενα δεστο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ειναι πανεμορφο Κριστι.. :)

ΑΝ.. και καπως μεγαλουτσικο :xm: . Σιγουρα δεν δαγκωνει? :xm: :xm:
 
χαχχαχααχα κοιτα τωει τα αστακουδακια ζωντανα και ολοκληρα π.χ.ειναι σαρκοφαγο αλλα δεν εχει δοντια μπροστα επιτιθετε με το χτυπημα και χωνει οτι βρει στο στομα του ποτε ομως δεν πηραζει τον ιδιοκτητη τους αλλους απλα δεν θα τους πλησιασει ευκολα

ειναι πολυ γλυκο ψαρακι εχω παραγγηλει ενα σαν και αυτο μονο που ειναι κοκκινο μαυρο το ταιγκρα
 
πας..δεν φτανει που δεν γραφτηκεσ ακομα στο κλαμπ δεν μασ ειπες και τι ετρωγες μικρος

αν ειμουν μαμα σου παντως θα σε ταιζα μπαμπακι φτηνο καλο μπολικο και στουμπονει

(αν γραφτης θα σταματησω τις κακιες για......1 λεπτο....ορκος...)
 
μα τι κάνετε όλοι σήμερα εδώ μέσα...??
 
παντως παρατηρω οτι απο χτες λεει συνεχεια οτι εχει 1.108 μελη ονλαιν....

κατι μου φενετε στραβο....
 
Αυτα ειναι τα μεγιστα μελη που εχουν καταγραφει να ειναι logged in ταυτοχρονα.

Αυτη τη στιγμη: Online Χρήστες: 508
 
Νυστάζω, θέλω να κοιμηθώ, αλλά προσπαθώ να μην κοιμηθώ, γιατί αν κοιμηθώ,θα βρικολακιάσω και δεν θα κοιμηθώ το βράδυ. :cool:

 
Για να μην ανοιχτεί άλλο θέμα και για να προλάβουμε κάποιους :)

Όσοι συνδέεστε με firefox 16 - firefox 17 το chat δεν εμφανίζει τα μηνύματα. Μόνο στο archives φαίνονται.
 
Τι φταιει ομως;; εγινε καποια αλαγη;
 
ολα οκ - το στρωσαμε.
 
Πίσω
Μπλουζα