Εκτός πορείας, κοινωνική σειρα 2000, ΕΤ1

playmofan

Retro Member
Joined
24 Απρ 2012
Μηνύματα
147
Αντιδράσεις
2
Εμ, είπα να ανοίξω ένα καινούργιο topic.... Θα μου πείτε τι θέλει ο playmofan εδώ...Και όμως....

:) Δεν μπορώ να καταλάβω κάτι...Κυκλοφορούν ένα σωρό κλιπάκια από άλλες σειρές αλλά για αυτήν εδώ ούτε ένα. Η αλήθεια είναι ότι ψάχνω μία σκηνή από ένα συγκεκριμένο επεισόδιο και όποιος μπορεί και ξέρει κάτι ας βοηθήσει. Αν δεν κάνω λάθος ο Τάσος Νούσιας έκανε τον φωτογράφο σε αυτήν τη σειρά και ήταν ερωτευμένος με την Τζένη Μπότση... Σε ένα επεισόδιο αυτός βρίσκεται σε ένα φωτογραφείο και συναντιέται και καλά τυχαία με την Τζένη στην είσοδό του... Ε λοιπόν ψάχνω αυτήν την συγκεκριμένη σκηνή. Δούλευα τότε στο φωτογραφείο που έγινε η συνάντησή τους και ο φακός παίρνει τον Νούσια μαζί με καποιους υπαλλήλους που δούλευαν εκεί... Λοιπόν γίνεται το γύρισμα, μας ενημερώνουν οι τεχνικοί πότε θα προβληθεί το επεισόδιο, καθόμαστε οι περισσότεροι μπροστά στην τιβί αλλά πουθενά το επεισόδιο. Οπότε....έχουν περάσει τόσα χρόνια και δεν εχουμε δει το επεισόδιο αυτό. Αν γνωρίζει κάτι κάποιος ας ενημερώσει.....
 
Playmofan η σειρά είναι του 2000?
 
To ξέρω Κατερίνα ότι θα πρέπει να το κλειδώσω. Απλά θέλω να το επιβεβαιωσω πρώτα :)

Playmofan επειδή το όριο για τις συζητήσεις και τις αναζητήσεις, στο retromaniax, έχει οριστεί το ετος 1995 θα πρέπει να κλειδώσω το θέμα σου. Sorry :flower:
 
Πίσω
Μπλουζα