Ελληνικες σειρες αστυνομικες,μυστηριου,φαντασιας,θριλερ που ισως δεν γνωριζω την υπαρξη τους

δεν ξερει αν μπορει να απαντηθει ,αν οχι αγνοηστε την αλλα η τωρινη σειρα του κυριου σκαραγκα δεν σας αρεσει;
την επιφανια δεν την εχω δει δυστυχως,εχω ακουσει πολυ καλα λογια
τα ιχνη δεν την θυμαμαι
Εννοείς το κάνε ότι κοιμάσαι; Πάρα πολύ καλό αν και θα το προτιμούσα σε λιγότερα επεισόδια. Είναι όμως έξυπνο και απρόβλεπτο. Με το έτερος εγώ και το κάνε ότι κοιμάσαι νομίζω αλλάζει η μυθοπλασία στο αστυνομικό σήριαλ και προς τιμήν των σκηνοθετών δεν έχει σκηνές σεξ.
 
Εννοείς το κάνε ότι κοιμάσαι; Πάρα πολύ καλό αν και θα το προτιμούσα σε λιγότερα επεισόδια. Είναι όμως έξυπνο και απρόβλεπτο. Με το έτερος εγώ και το κάνε ότι κοιμάσαι νομίζω αλλάζει η μυθοπλασία στο αστυνομικό σήριαλ και προς τιμήν των σκηνοθετών δεν έχει σκηνές σεξ.
μαλιστα το κανε οτι κοιμασαι
προσυπογραφω τα λεγομενα σας
 
Υπήρξε μια σειρα επιστημονικής φαντασίας του Νίκου Μαστοράκη στη δεκαετία του '70. Δεν θυμάμαι τίτλο και ούτε μπόρεσα να δω πολλά επεισόδια. Θυμάμαι πως είχε ζητήσει να τραβήξει μερικές σκηνές μέσα στις εγκαταστάσεις της ΝΑΣΑ αλλά του αρνήθηκαν με αποτέλεσμα να κάνει τα γυρίσματα έξω απο το φράχτη!
Η υπόθεση της σειράς είχε να κάνει με κάποιο μυστηριώδες αντικείμενο και ζητήθηκε απο επιστήμονες της ΝΑΣΑ να αναλύσουν ή τελος πάντων να πουν την γνώμη τους για το τι ήταν. Πρέπει να ήταν πολύ ενδιαφέρουσα σειρα. :alien2::fafoutis:
 
Υπήρξε μια σειρα επιστημονικής φαντασίας του Νίκου Μαστοράκη στη δεκαετία του '70. Δεν θυμάμαι τίτλο και ούτε μπόρεσα να δω πολλά επεισόδια. Θυμάμαι πως είχε ζητήσει να τραβήξει μερικές σκηνές μέσα στις εγκαταστάσεις της ΝΑΣΑ αλλά του αρνήθηκαν με αποτέλεσμα να κάνει τα γυρίσματα έξω απο το φράχτη!
Πιθανον να αναφερεσαι στην σειρα Εισβολη απο αλλο πλανητη.
 
Δεν ξέρω αν μπορεί να βρεθεί κάπου, αλλά μια αστυνομική σειρά που έβλεπά τέλη 80 και μου άρεσε ήταν Το κανάλι των Παρανόμων. Αν θυμάμαι καλά το έβαζε η ΕΤ2 μετά την ελληνική ταινία του Σαββάτου.
 
Δείτε το ο κλήρος έπεσε στον Σμάιλι , εξαιρετική σειρά του 79' bbc
 
Μια ελληνική αστυνομικη σειρά βραβεύεται για πρώτη φορά.
F52JHGKW0AAlbnw.jpeg
 
Βρετανική είναι ενώ λέει ο τίτλος του νήματος λέει για Ελληνικές...
Είναι όμως εξαιρετική και μιας και δεν υπάρχει θρεντ για ξένες αστυνομικές σειρες και λέω να τον ενημερώσω.
 
Πίσω
Μπλουζα