Ενας απίστευτος συλλέκτης!

Επίσης προτείνω να κάνουμε έναν έρανο ( ότι έχει ο καθένας βρε παιδάκι μου ) να δώσουμε στον Rygar ρευστό προς τέρψην και όλοκλήρωσης του ονείρου του περί MAC μουσείου. Εγώ ήδη περιμένω έναν MAC που άμα πάρω στα χεράκια μου θα πάει καρφωτός Rygar, με τη μία. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΚΟΥΤΑ . Φαίνεται πόσο τα αγαπάω τα ατιμούλικα τα Mac εεε :) ???
 
disman είπε:
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΚΟΥΤΑ
Εννοείται ότι πάει καρφωτό σε μένα, δεν τίθεται θέμα συζήτησης. :cool: Αλλά μιας και εχθές είδα το Ο Αστεριξ στους Ολυμπιακούς Αγώνες (οσοι το εχουν δει, γνωρίζουν τί θα εννοήσω), δε βάζεις εναν δοκιμαστή σου να ανοίξει την κούτα πριν μου το στείλεις; :D
 
My Mac collection...

Σας παραθέτω φωτογραφία από την Apple συλλογή μου όλα αυτά τα χρόνια.Προσέξτε απουσιάζουν αρκετά ακόμη μέλη.IMG_0629.JPG
 
Once you go Mac you'll never go back...so true!
 
Απίστευτη συλλογή!

Ζηλεύω τον κύβο (ήθελα να τον πάρω τότε καινούριο), τον GS (θα μου τον πουλήσει ο Rygar), τον IIcx (θα μου τον χαρίσει ο Rygar) :) και φυσικά το πορτατίφ.

Κάποια στιγμή πρέπει να βγάλω και τη δικά μου μήλα φωτογραφία
 
Ωραιος!macfan ονομα και πραγμα!!!
 
Λεπτομέρειες Kambia :)

Macfan δε μας είπες πως τα μάζεψες
 
Kambia είπε:
Νομιζω "μεταφορικα" παντα ειναι απο τις περιπτωσεις,που

ο ....καθε Rygar το μαθαινει παντα τελευταιος .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εξοχα :thumbup:

*Αυτά* είναι μηχανήματα, κυρίες & κύριοι !!
 
Μεγαλεεεεε! Θελω το G4! ΤΩΡΑ!!!

(κατ'εμέ η καλύτερη διαφήμιση είδους πληροφορικής)

ΥΓ1. Επίσης το 9500(ή 9600) δε θα με χάλαγε. :D

ΥΓ2. Πάμε μια κόντρα στα περιφερειακά που εχουμε βαλει ο καθένας μας στο gs του; :D :D

ΥΓ3. Στα πόσα Mhz παίζει ο mac plus σου;;;; Τί, μόνο 8Mhz;;; :p
 
Λοιπόν, εκδρομή στο μουσείο MACINTOSH του MacFan!!!
 
χαχαχαχααααααααααααααααααααααα
 
Αυτό από μένα για τον φίλο μου τον Rygar

attachment.php
 
Πολύ λίγδα!

Η φωτό δική σου; Για πες. Πολύ λίγδα πάντως. Α σορι το είπα ήδη. :D
 
Ειπα να προσθεσω ενα λιθαρακι στον κοσμο των παλαιων υπολογιστων :D . Λοιπον βρεθηκα μπροστα σε αυτο το θεαμα, ειπα να το φωτογραφισω και ειναι ενος φιλου μου. Αυτα!
 
Πίσω
Μπλουζα