Ενας χρονος περασε μαζι σας αλανια

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.318
Αντιδράσεις
5.881
Λοιπον παιδες οπως λεει και ο τιτλος ενας χρονος περασε απο την εγγραφη μου στο αγαπημενο μας forum.Λιγος μερες πριν εγγραφω ειχα κανει εγγραφη στο mame.gr και σε καποια κουβεντα καποιος φιλος ανεφερε το Retromaniax και καποιες μερες μετα γραφτηκα.Απο τοτε και μεχρι σημερα εχει περασει ενας χρονος που ειμαι στην παρεα σας.Εχει περασει ενας χρονος που με κρατατε παρεα γιατι οπως εχω πει η δουλεια μου ειναι τετοια που δεν εχω ουτε γιορτες ουτε αδειες ουτε σαββατοκυριακα και κλεινω κανα δυο ωρες μονο το μεσημερι.Εδω και εναν χρονο αμφιβαλω αν εχω κανει 2,3 φορες log out.Φιλοι,γνωστοι κτλ περνανε ολη μερα απο το μαγαζι αλλα εσεις και γενικα το forum ειστε η πιο σταθεροι συντροφια της ατελειωτες ωρες που ειμαι στην δουλεια μου.

Ενα χρονο εδω εχω μαθει πολλα πραγματα που δεν ηξερα και πιστευω οτι εστω και κατι ελαχιστο ολο και καποιος θα εχει μαθει απο μενα.Ολα τα παιδια που εχω μιλησει ακομα και με ατομα που λογομαχησαμε η υποθηκαν πραγματα που δεν επρεπε να υποθουν ειναι φανταστικα.Δεν υπαρχει σκαρτος εδω μεσα απλα δεν μπορουμε να αρεσουμε σε ολους οπως δεν γεινεται να μας αρεσουν ολοι.Καθε ενας εχει τον χαρακτηρα του ετσι λοιπον και γω εχω τον δεικο μου.Ειμαι αυθεντικος ανθρωπος αυτο που θελω θα το πω ειμαι και νευρικος πολυ αλλα π_ _ _ _ ια δεν προκειται να παιξω σε κανεναν ποτε.Θα ελεγα και κατι για τον καθεναν αλλα σιγουρα θα ξεχασω καποιον και δεν το θελω αυτο γιατι δεν ειναι σωστο.Θα πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους για την παρεα και για ολο αυτο το πραμα που λεγεται Retromanix γιατι δεν ειναι κατι απλο και δεν φτιαχνετε απο την μια μερα στην αλλη.Ευχαριστω ωσους με βοηθησαν σε οτιδηποτε χρειαστηκα και ευχαριστω γιατι οταν συναναστρεφεσαι με ατομα επιπεδου ασχετα την μορφωση του καθενος σε βοηθαει και σενα να εξελιξεις καποια κομματια σου που ισως χρειαζοταν να ανεβουν level.Εδω ημαστε λοιπον ενας χρονος περασε και ευχομαι καποια στιγμη να μπορεσω να γνωρισω απο κοντα και τα παιδια της νοτιας ελλαδας και τα παιδια της βορρειας ελλαδας.
 
Να σαι καλα Βασιλη! Να τα εκατοστησουμε γενικως! :)
 
Αν και δεν εχουμε μιλησει παρα ελαχιστες φορες μεσα σε αυτο το υπεροχο φορουμ

παρολα αυτα σου ευχομαι να τα εκατοστησεις Βασιλη! :D :thumbup:

Πολλα χαιρετισματα στις Σερρες (αγαπημενο μερος λογο θητειας) :wave: :wave:

και στους υπεροχους και νοστιμους ακανεδες (σλουρπ,σλουρπ...)!!!!:dribble:
 
Εμείς να δεις τι μάθαμε από σένα! Να είσαι πάντα καλά να σουζάρεις τη μηχανάρα σου και όταν με βγάλει ο δρόμος κατά πάνω, δεν θα γλυτώσεις το κέρασμα σάμαλι!!!!!!!
 
metalcandyman είπε:
Ενα χρονο εδω εχω μαθει πολλα πραγματα που δεν ηξερα και πιστευω οτι εστω και κατι ελαχιστο ολο και καποιος θα εχει μαθει απο μενα.
Αυτό. :thumbup: Αν και έχω παίξει αρκετά games από πιτσιρικάς, συνεχίζω να βάζω τον εαυτό μου στους amateur gamers και το πόσο γουστάρω να διαβάζω τα posts σου δεν λέγεται. Συνέχισε έτσι Βασίλη και πάντα τέτοια!

Wally είπε:
Να σαι καλα Βασιλη! Να τα εκατοστησουμε γενικως! :)
Μάλλον να τα high-scoreιάσουμε για να είμαστε και στο πνεύμα του εκκινητή αυτού του τοπίκιου.:biglaugh:
 
Σε ευχαριστω ολους παιδια για τα καλα σας λογια.Με τον σταυρο τα εχουμε πει καποιες φορες αλλα με το γιωργο(pooky(1))τα λεμε καθημερινα σχεδον σε διαφορα θεματα αλλα και με τον πανο(wally).Αφου γουσταρεις τα θεματα και εισαι gamer αλανι ποσταρε συχνα να τα λεμε φιλε Dartacan.
 
Εμείς σε ευχαριστούμε να είσαι καλά πατριώτη
 
Να 'σαι καλά & να 'σαι γερός, για να διαβάσουμε τα κατορθώματά σου! :D

Να τα χιλιάσεις λοιπόν και να είμαστε πάντα εδώ να τα λέμε! :thumbup:
 
Και μόνο που μας έμαθες τον Atomic Lite Browser... Από μένα πολλές ευχαριστίες και μακάρι ο ένας χρόνος να γίνουν εκατό!
 
Βασίλη εχεις χρόνια πολλά από τα πουλάκια μου. :D

Νομίζω ότι, με μεγάλη διαφορά, πρέπει να είσαι το μοναδικό μελος που σε τόσο λίγο χρονικό διάστρεμα εχεις τόσα θένκς. :thumbup:
 
Χρόνια πολλα΄και από εμένα. Να τα εκατοστήσεις.

Δεν νομίζω ότι έχουμε μιλήσει σε κάποιο θέμα, όμως συχνά διαβάζω αυτά που γράφεις.

Είμαι και εγώ fun της αγαπημένης μας NINTENDO (την γράφω με κεφαλαία ...προσεχω τι κάνω)

---μου επιτρέπεις την παρακάτω πλακίτσα---

Τέλος θα ήθελα να αναφέρω ότι για πρώτη φορά γράφεις θέμα (κοντά στις δέκα γραμμές) χωρίς να γράψεις καμια από τις λέξεις/φράσεις όπως link, nintendo, mario, να πεθάνει ο Sonic και όλο του το σοϊ....

Επίσης τόσο καιρό θέλω να σου κάνω την εξής ερώτηση...γνωρίζοντας ότι το arcade το "έχεις" όπως πολύ λίγοι, πές μας πόσες φορές σε πέταξαν έξω ή σου έκλειασν τον διακόπτη του arcade είτε οι θαμώνες είτε ο μαγαζάτορας επειδή έπαιζες κανα δίωρο με ένα κέρμα;

Να είσαι καλά.
 
dkssprs είπε:
Χρόνια πολλα΄και από εμένα. Να τα εκατοστήσεις.Δεν νομίζω ότι έχουμε μιλήσει σε κάποιο θέμα, όμως συχνά διαβάζω αυτά που γράφεις.

Είμαι και εγώ fun της αγαπημένης μας NINTENDO (την γράφω με κεφαλαία ...προσεχω τι κάνω)

---μου επιτρέπεις την παρακάτω πλακίτσα---

Τέλος θα ήθελα να αναφέρω ότι για πρώτη φορά γράφεις θέμα (κοντά στις δέκα γραμμές) χωρίς να γράψεις καμια από τις λέξεις/φράσεις όπως link, nintendo, mario, να πεθάνει ο Sonic και όλο του το σοϊ....

Επίσης τόσο καιρό θέλω να σου κάνω την εξής ερώτηση...γνωρίζοντας ότι το arcade το "έχεις" όπως πολύ λίγοι, πές μας πόσες φορές σε πέταξαν έξω ή σου έκλειασν τον διακόπτη του arcade είτε οι θαμώνες είτε ο μαγαζάτορας επειδή έπαιζες κανα δίωρο με ένα κέρμα;

Να είσαι καλά.
Φιλε μου αφου εχουμε τα ιδια γουστα οπως ειπα και στον dartacan ποσταρε στα θεματα να τα λεμε συχνα να γουσταρουμε.Στην ερωτηση σου τωρα.Με εχουν διωξει πολλες φορες και γιαυτο που ειπες και γιατι τα ειχα ταραξει στης μπουνιες και ειχα σπασει καμποσα προστατευτικα τζαμια.Αυτο ομως που εκαναν ολοι και ειχε πεσει συρμα οταν βαρεθηκαν να με διωχνουν ηταν να βαζουν ολα τα παιχνιδια στο hard και στο very hard.Θα σε πω ενα παραδειγμα.Στο wonder boy το 1 αν το παιξεις στο hard εκει πχ που βγαζει 1 φυδι βγαζει 3 με αποτελεσμα αν χασεις ζωη μετα χωρις τσεκουρακι ειναι αδυνατων να πηδηξεις πανω απο 3 φυδια.Το αποτελεσμα ηταν να τους βριζω να αρχιζω στης μπουνιες την καμπινα και να φευγω μονος μου.Της πλακες της γουσταρω φιλε μου :D
 
Τα σέβη μου φίλε Metalcandyman, μέγα Nintendomaniac και επίσημα hardcore gamer από τους λίγους. Xaind Sleena χωρίς να χάσεις ούτε μία ζωή ρε αθεόφοβε?

Α και μιας και το έφερε η κουβέντα, είμαι περίεργος αλλά δεν μου δόθηκε η ευκαιρία να σε ρωτήσω... Όταν είχε βγει ο νόμος για τα φρουτάκια (που σάρωσε όλα τα arcades στην χώρα) αν στεναχωρήθηκα εγώ μία που έκλεισε το μαγαζί στο χωριό μου (στο οποίο κυριολεκτικά μεγάλωσα σαν gamer) εσύ πως την πάλεψες? Sorry για το off-topic κιόλας.

Αυτά... και φίλε μου δείξε λίγη συμπόνια στον Sonic. Έχει την Sega να τον κακοποιεί 15 χρόνια τώρα, μην τον βασανίζεις κι εσύ. Στην τελική ρίξ'του μια χαριστική βολή να γλυτώσει από την μιζέρια του ;)
 
Νά'σαι καλά Βασίλη! Συνέχισε τα ωραία θέματά σου και να σπας τα ρεκόρ το ένα μετά το άλλο! Το twin galaxies έχει αρχίσει και φοβάται... :)
 
Ευχαριστω και παλι για τα καλα λογια ρε παιδια.Φιλε imgema πραγματικα με τον νομο ειχα σαλταρει απλα στο χωριο μου αργησε λιγο παραπανω απο της πολεις να εφαρμοστη.Ειχαμε καβαντζωσει κατι καμπινες μετα σε ενα γκαραζ ενος φιλου γενικα κωμηκοτραγικες καταστασεις.Ευτυχως που σωθηκαμε με το mame.Κανενας οικτος για τον sonic φιλε σκαντζοχειρος καλος μονο νεκρος :armed: Ωσο για το off topic ολα μου τα θεματα γυρνανε στο off topic καποια στιγμη οποτε no problem:D
 
jimijoop είπε:
χρονια πολλα metalcandyman
Σε σενα αξιζουν πολλα φιλε για καθε thanks που εχεις χαρισει σε μενα και σε ολους εδω μεσα.Ημαστε και σειρες με διαφορα 6 ημερων πριν απο σενα γραφτηκα :D Ευχαριστω φιλε.
 
metalcandyman είπε:
Σε σενα αξιζουν πολλα φιλε για καθε thanks που εχεις χαρισει σε μενα και σε ολους εδω μεσα.Ημαστε και σειρες με διαφορα 6 ημερων πριν απο σενα γραφτηκα :D Ευχαριστω φιλε.
ναι αλλα εσυ εχεις περισσοτερα ποστς απο μενα
 
jimijoop είπε:
ναι αλλα εσυ εχεις περισσοτερα ποστς απο μενα
Δεν εχει σημασια αυτο φιλε απλα εσυ ασχολεισαι με ενα ειδος με την τηλεοραση δηλαδη ενω εγω με πιο πολλα γιαυτο και εχω περισσοτερα posts.To θεμα ειναι οτι σε ολους δηνεις thanks και αυτο σημαντικο :D
 
metalcandyman είπε:
Δεν εχει σημασια αυτο φιλε απλα εσυ ασχολεισαι με ενα ειδος με την τηλεοραση δηλαδη ενω εγω με πιο πολλα γιαυτο και εχω περισσοτερα posts.To θεμα ειναι οτι σε ολους δηνεις thanks και αυτο σημαντικο :D
παντως ευχαριστω για τα καλα σου λογια
 
Πίσω
Μπλουζα