Ενα μικρο προβληματακι

Ajax87

Human RetroDatabase
Joined
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
3.565
Αντιδράσεις
466
Καλησπερα εχω ενα μικρο προβληματακι που εμφανιζεται που και που.. Καποιες φορες οταν καποιος κανει παραθεση κατι τα βλεπω "κινεζικα" με ενα restart στο browser (Google Chrome σε win xp) τα βγαζει οκ . Τι μπορει να φταιει ;;

κατι ειχα διαβασει για unicode οπως εψαχνα στο ιντερνετ αλλα δεν βρηκα ακρη...
 
Εγω θα σε ελεγα να βαλεις firefox φιλε και αν δεις οτι συνεχιζεται αυτο το προβλημα το ψαξτο περισσοτερο.
 
Βασιλη εχω συνηθησει τον chrome ειναι πολυ καλος δεν τον αλαζω.. Αν ξερει καποιος τι μπορει να φταιει.. αλλιως δεν πειραζει..

το φαινομενο δεν ειναι συχνο το εχω παθει 2-3 φορες εδω και 1 εβδομαδα.. Παλιοτερα δεν το ειχα παρατηρησει... Δεν εχω αλαξει κατι στο pc μου.
 
Αν κατάλαβα καλά έτσι όπως το περιγράφεις, εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με τα bold! :)

Για ρίξε μια ματιά εδώ: #18

Btw, να υποθέσω ότι καθάρισες ιστορικό, cookies κτλ. κι επιμένει, ε?

Αν ναι, για δώσε και έκδοση να ψαχτούμε ομαδικώς! ;)
 
Ειδα το thread που εβαλες δεν βρηκα ακρη .δεν το κανει συχνα.. οπως εγραψα ειναι καπως τυχαιο.. δηλαδη μπορει να εχει προβλημα και να το κλεισω και να ειναι οκ.. την τελευταια εκδοση εχω του Chrome..

τωρα ειδα αυτο που γραφεις για το old chrome πως καθαριζει ολο το ιστορικο ;; μολις παω σπιτι θα δοκιμασω..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Νομιζω οτι εχει να κανει με τον Chrome.

Ελπιζω να το λυσουν στο επομενο silent update
 
εκανα αυτο που ειπε η d@redevil πιο πανω με το ιστορικο και τα λοιπα στο old_chrome αν το ξανασυναντησω σας ενημερωνω.

υγ. Τι ειναι το ξυλωμα του babylon που αναφερεις στο αλλο thread ;; εκανα ενα clean πριν καμια 10αρια μερες με το CCcleaner λες να του εκανε τιποτα αυτο ;;

Wally είπε:
Νομιζω οτι εχει να κανει με τον Chrome.Ελπιζω να το λυσουν στο επομενο silent update
Update πριν 2 λεπτα εκανε update σε νεα εκδοση 17.0.963.46 m λετε να ηταν η εκδοση;; θα δουμε..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
υγ. Τι ειναι το ξυλωμα του babylon που αναφερεις στο αλλο thread ;; εκανα ενα clean πριν καμια 10αρια μερες με το CCcleaner λες να του εκανε τιποτα αυτο ;;

Update πριν 2 λεπτα εκανε update σε νεα εκδοση 17.0.963.46 m λετε να ηταν η εκδοση;; θα δουμε..
Δεν θυμάμαι τί είχα εγκαταστήσει στο pc μου και είχα ξεχάσει να ξετσεκάρω την εγκατάσταση του Babylon (toolbar που εγκαθίσταται στους browsers) & βρέθηκα με αυτήν την χαζομάρα... Τα προβλήματά μου είχαν αρχίσει με το ξήλωμα του συγκεκριμένου toolbar...

Ας δούμε λίγο τι θα κάνει με το update....
 
Πίσω
Μπλουζα