Επάνδρωση του RetroManiaX Interview Team

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.286
Οι περισοοτεροι γνωριζετε τις ενδιαφερουσες συνεντευξεις που εχει προσφερει το interview team (με υποκινητες πρωτιστως τους Exetlaios και Manos426f).

Mετα απο τοσο καλο υλικο οι "απαιτησεις" ολων μας - ποιοτικα και ποσοτικα - εχουν αυξηθει. Και ειναι πολυ δυσκολο για τον τωρινο πυρηνα των 4-5 ατομων που απαρτιζουν αυτη την ομαδα, να ανταπεξελθει στο μεγαλυτερο προβλημα που ειναι ο συγχρονισμος των μελων.

Αν η ομαδα διευρυνθει, οι συνεντευξεις θα ειναι πολυ απλουστερα και ταχυτερα υλοποιησιμες.

Πολλοι φιλοι, μας εχουν δωσει προσβαση σε σημαντικες προσωπικοτητες που απτονται αμεσα της θεματολογιας του φορουμ.

Μαλιστα σε πολλες περιπτωσεις εχουν ετοιμαστει μεχρι και τα σετ ερωτησεων...

Προσκαλουμε οποιον φιλο/φιλη θελει να συμμετεχει στο Interview Team να στειλει ενα PM ή να το δηλωσει απαντωντας στο παρον post.

Για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις να δηλωσω εξ'αρχης τα εξης:

*Τιποτα δεν ειναι "υποχρεωτικο", ουτε μπαινει καποιο "μαχαιρι στο λαιμο". Αλλωστε αν δεν υπαρχει διαθεση απο πλευρα της ομαδος δεν μπορει να βγει ικανοποιητικο αποτελεσμα!

*Τα "κονε" με το εκαστοτε συνεντευξιαζομενο προσωπο μπορουν (αν ζητηθει) να το αναλαβουν οι διαχειριστες/συντονιστες εξ ολοκληρου.

*Η βοηθεια στις ερωτησεις απο μερους μας πρεπει να θεωρειται δεδομενη.

*Η επιλογη των ατομων προς interview ειναι θεμα που αφορα τοσο τους διαχειριστες οσο και το Interview Team (αφουγκραζομενοι φυσικα τις επιθυμιες των φιλων του RetroManiaX). Δεν υπαρχει θεμα "αναθεσεων" και λοιπων αηδιων.

*Oι συνεντευξεις εχουν σκοπο, στοχο τον εμπλουτισμο της "ρετρο-κιβωτου" μας και πρεπει να διενεργουνται με πασα σεβασμο προς το συνεντευξιαζομενο προσωπο.

Οπως ειπα ηδη υπαρχουν πολλα ενδιαφεροντα προσωπα που θελουν να μιλησουν στους φιλους του RetroManiaX και κρινοντας απο τις δυο συνεντευξεις στις οποιες εχω λαβει μερος μπορω να διαβεβαιωσω οτι ειναι εξαιρετικη εμπειρια.
 
Είμαι μέσα παιδιά, όποτε χρειαστείτε βοήθεια φωνάξτε με.
 
Και εγω παιδες εαν μπορω να βοηθησω και να φανω χρησιμος σε κατι θα το κανω με μεγαλη μου ευχαριστηση.
 
Υπολογιστε κι εμενα αν θελετε κατι (απλα δεν εχω κονε με ηθοποιους αλλα μπορω να γινω spokesperson).
 
Ψαχνουμε ουσιστικα μια ομαδα που θα παιρνει την συνεντευξη απο το εκαστοτε προσωπο. Στις ερωτησεις, τα "κονε" κτλ θα βοηθαμε ολοι.

Ηδη, οπως εχω πει, εχουμε βρει ατομα προθυμα να μας μιλησουν και εχουν ετοιμαστει και καποια σετ ερωτησεων.

Αντε να μαζευομαστε! :)
 
Σημερα καναμε αλλη μια εξαιρετικα δυνατη συνεντευξη με ενα μεγαλο συντελεστη του Ελληνικου σινεμα.

Θα ηθελα να μου στειλουν PM οσοι φιλοι μπορουν να βοηθησουν στην απομαγνητοφωνηση της συνεντευξεως.

Ευχαριστω προκαταβολικα
 
Πίσω
Μπλουζα