Επίσκεψη στο πατρικό!

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Joined
18 Απρ 2010
Μηνύματα
7.711
Αντιδράσεις
1.969
Το Σ/Κ επισκέφθηκα το πατρικό και είπα να πάρω ρετρό υλικό για το σάιτ εδώ. Σας παραθέτω μερικές φώτο.

Εγκυκλοπαίδεια Δομή

Προβολή συνημμένου 87493
attachment.php


Κλασσικό αξεσουάρ αυτοκινήτου "Μπαμπα μην τρέχεις". (Τα παιδιά στις φώτο είναι τυχαία...)

Προβολή συνημμένου 87494

Ένα αυτοκινητάκι, Χριστουγεννιάτικο δώρο, κακή απομίμηση του Turbo Traxx (δεν είναι τηλεκατευθυνόμενο). Επίσης κόκκινο είναι στην κούτα και βγήκε ροζ στην πραγματικότητα (έλεος)!! Είναι ζήτημα να έχω ασχοληθεί μαζί του 1 ώρα.

Προβολή συνημμένου 87495

Χριστιανικό περιοδικό "Τα κρίνα" από την εποχή που πηγαίναμε στο πνευματικό κέντρο.

Προβολή συνημμένου 87496
attachment.php
attachment.php
attachment.php


Εντομοαπωθητικό με ταμπλέτες Bayvap.

Προβολή συνημμένου 87497

Εγκυκλοπαίδεια Υγεία.

Προβολή συνημμένου 87498

Εγκυκλοπαίδεια τα φοβερά ντοκουμέντα

attachment.php
attachment.php


Αγνώστου ταυτότητος βιντεοπαιχνίδι με 3 κασέτες

attachment.php
attachment.php
attachment.php


Τουριστικό τεράστιο μολύβι

attachment.php
attachment.php
attachment.php


Μπορείτε να τα δείτε κι εδώ:

http://www.retromaniax.gr/vb/album.php?albumid=2617
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίες φωτογραφίες!

Στην τελευταία φωτογραφία διακρίνονται βιβλία από τη σειρά ''Ταξιδεύοντας'' του Νίκου Καζαντζάκη.
 
Τα Κρινα αν δεν τα πεταξεις (κακια λεξη, το ξερω) τα περιμενει η βιβλιοθηκη που δουλευω!!! :)
 
BETTY BOOP είπε:
Ωραίες φωτογραφίες!
Στην τελευταία φωτογραφία διακρίνονται βιβλία από τη σειρά ''Ταξιδεύοντας'' του Νίκου Καζαντζάκη.

Ευχαριστώ πολύ Betty Boop. Ναι, πραγματικά έχουμε αρκετά βιβλία του Καζαντζάκη. Όπως επίσης και "Οι μεγάλοι αμφισβητίες" του Ροβεσπιέρου φαίνονται στη φώτο.

mhmerotategiatipino είπε:
Τα Κρινα αν δεν τα πεταξεις (κακια λεξη, το ξερω) τα περιμενει η βιβλιοθηκη που δουλευω!!! :)
Όχι, δεν θα τα πετάξω (δεν ξέρω για τη μάνα μου) και μάλιστα έχω αρκετά τεύχη, αυτό ήταν πάνω πάνω. Ωραίο περιοδικό πάντως. Έχω βγάλει και φώτο από σελίδες του συγκεκριμένου τεύχους. Το απόγευμα θα περάσω κι άλλες φωτογραφίες καθώς εχθές δε με άφηνε το σύστημα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Την υγεία την έχω κι εγώ! Την είχε αγοράσει θυμάμαι η μαμά μου με δόσεις. Έδειχνα τις φωτογραφίες από τις εγχειρήσεις στους φίλους μου και αηδίαζαν!!
 
Προσπαθώ να ανεβάσω μερικές ακόμη φωτό και δεν μου το επιτρέπει... :( Τι να κάνω?
 
Tί εννοείς με το "Δεν μου το επιτρέπει" ? Τι μήνυμα σου βγάζει? Πώς πας να τις ανεβάσεις? Ώς συνημμένα ή μέσα από άλμπουμ? Δοκίμασε να τις ανεβάσεις στο προφίλ σου σε άλμπουμ (αν δεν το έχεις κάνει ήδη) και μετά να τις ποστάρεις μέσα από κει.
 
Kambia είπε:
Tί εννοείς με το "Δεν μου το επιτρέπει" ? Τι μήνυμα σου βγάζει? Πώς πας να τις ανεβάσεις? Ώς συνημμένα ή μέσα από άλμπουμ? Δοκίμασε να τις ανεβάσεις στο προφίλ σου σε άλμπουμ (αν δεν το έχεις κάνει ήδη) και μετά να τις ποστάρεις μέσα από κει.
Οκ, το έφτιαξα. Αν θέλετε σβήστε τα τελευταία ποστ για το πρόβλημα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
είδα παραπάνω στο περιοδικό Τα Κρινα ενα δισελιδο σχετικά με το μικρούλη τραγουδιστη Jordy, ενδιαφέρον θα είναι!
 
BETTY BOOP είπε:
είδα παραπάνω στο περιοδικό Τα Κρινα ενα δισελιδο σχετικά με το μικρούλη τραγουδιστη Jordy, ενδιαφέρον θα είναι!
Γενικά το περιοδικό είχε ενδιαφέροντα θέματα. Θυμάμαι τα φλέγοντα εκείνης της εποχής όπως "Σατανισμός".
 
Τα Φοβερα Ντοκουμεντα ειναι και στο δικο μου πατρικο. Πρεπει αν ηταν της μοδας τοτε αυτη η σειρα βιβλιων

Ωραιες φωτοζ
 
Wally είπε:
Τα Φοβερα Ντοκουμεντα ειναι και στο δικο μου πατρικο. Πρεπει αν ηταν της μοδας τοτε αυτη η σειρα βιβλιων
Ωραιες φωτοζ
Ναι, ήταν μάλλον διότι έχει και η πεθερά μου μερικά στη βιβλιοθήκη της.
 
Πίσω
Μπλουζα