Επειδή θαύματα γίνονται τελικά (που και που)....

Captain Kal

RetroNuts!
Joined
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.708
Αντιδράσεις
170
.... Κοιτάξτε τι μου έφερε φίλος, :bow: :thanx2: που καθάριζε την αποθήκη του μαγαζιού του (και που λόγω οικονομικής στενότητας θα ήταν εξαιρετικά δύσκολο να αγοράσω):

/>
 
Τέλειο κομμάτι Captain Kal!!!!

Για τις φωτογραφίες που θέλεις να μοιραστείς μαζί μας μπορείς να χρησιμοποιήσεις την δική μας gallery!!!
 
...λιποθυμώ !! :animeek:
 
μας δουλευεις ετσι???????τι φιλοι ειναι αυτοι!!!οι δικοι μου μονο 6128 ειχαν!!!!
 
MEGA STE!!! :eek:

:dribble:

Αυτά δεν τα πετάνε έτσι απότομα...

Εύγε!!! :clap:
 
Για τις φωτογραφίες που θέλεις να μοιραστείς μαζί μας μπορείς να χρησιμοποιήσεις την δική μας gallery!!!
Τις έχω ανεβάσει και σε άλλο forum, οπότε έπρεπε να χρησιμοποιήσω το imageshack.

μας δουλευεις ετσι???????τι φιλοι ειναι αυτοι!!!οι δικοι μου μονο 6128 ειχαν!!!!
Και αυτός μου κάνει. Αν τους περισεύει κανένας. :D

Εγώ να δείς τι έπαθα όταν το είδα. Μου είχε πει ότι είχε ένα παλιό υπολογιστή, αλλά νόμιζα ότι θα ήταν κανένα PC. :D
 
Ω!! :eek:

Ατυχία είναι να έχουν μονίμως τύχη οι υπόλοιποι... :D

Α, Captain;Πού' σαι... Μπορούμε τις Roms να τις κάνουμε αγγλικές ε; Μην αγοράσεις τίποτα από αλλού. Εγώ είχα γερμανικό TOS και κάψαμε με ενα φίλο το αγγλικό σε 2 τσιπάκια....
 
Α, Captain;Πού' σαι... Μπορούμε τις Roms να τις κάνουμε αγγλικές ε; Μην αγοράσεις τίποτα από αλλού. Εγώ είχα γερμανικό TOS και κάψαμε με ενα φίλο το αγγλικό σε 2 τσιπάκια....
Κάθε βοήθεια είναι δεκτή :thanx2: . Αν είναι δυνατό θα το την αλλάξουμε την rom. (Και νομίζω ότι έχει και ένα πρόβλήμα το drive).
 
Υπάρχει πρόγραμμα στον ST αντίστοιχο του WHDLoad, για να αποφεύγονται οι ασυμβατότητες με τα TOS? Και ένα site για αγορές ανταλλακτικών, και περιφεριακών?
 
Μηπως καταλαβε και κανενας Captain?
 
Γιατί, μήπως γενικά καταλαβαίνει κανείς;
 
+1 και από εμένα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πώωωωπω πρασίνισα πρωινιάτικα... καλορίζικος βρε!
 

Επειδή το site είναι πεσμένο υπάρχει κάποιος εναλλακτικός τρόπος να τα κατεβάσουμε?

Πώωωωπω πρασίνισα πρωινιάτικα... καλορίζικος βρε!

Ευχαριστώ. Και για μένα ήταν μια ευχάριστη έκπληξη. :D
 
Πίσω
Μπλουζα