Επικές χυλόπυτες

αριαδνη

candy fan
Joined
29 Μάρ 2010
Μηνύματα
14.232
Αντιδράσεις
15.803
Να θυμηθούμε την πιο επική : αυτή που εκανε τον Ψαλτη να γίνει ραδιοπειρατης των fm και να ακούει καψοροτραγουδα ενώ τον Αδαμαντιδη να τραγουδα το ''πονάμε, εμείς που αγαπάμε'' / η ραδιοπειρατεια στα 80'ς ηταν συνιθησμένο φαινόμενο και θα ήταν καλό να γινει γι'αυτο ένα θρεντ καθως αφησε ιστορια.

επίσης η ρενα παγκρατη εισέπρατε χυλόπιτες πότε από τον Μιχαλόπουλο στο βασικα καλησπέρα σας, πότε από τον Ψαλτη στα καμάκια και η καημένη ετρεχε...ο Μιχαλόπουλος πάλι δεν εφαγε χυλόπιτα ποτε ως γοης γνήσιος των 80'ς

Στον ροζ γατο η εφη πίκουλα τρωει χυλόπιτα στην αρχη από τον Αρχιμήδη/ δεν θυμαμαι και την ηθοποιο που κυνηγα τον ψαλτη στο ''καμικάζι αγάπη μου''#)με πονηρούς σκοπούς και του ρίχνεται του μαυρου τελείως αδιάντροπα! και ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ παθαινει το ιδιο περιπου με τον σταθη θυμαστε το ''γατε, παγιδευμένος μ'αρεσεις η το γλιστρας σαν χέλι'' στο the kopanoi!

Θυμαμαι και τον Ψαλτη να απορριπτει πάλι την αλιμπερτη στο ΄΄είμαι και ο πρωτος μπουνάκιας'' για μια διμετρη η οποια τον βλέπει τελειως μηχανικά ως μηχανη χρημάτων! Υπήρξαν και οι γυναικες-αραχνες που θελανε να τα φανε στον πρωταγωνιστη, το παιζανε ερωτευμένες και μετα να τον αφησουν ταπί και ψυχραιμο( αυτές είναι και οι χειρότερες απορριψεις). Επίσης πολύ ασχημο να σε χρησιμοποιούν για να ζηλέψει ο άλλος, εξισου δηλώνει εκμετάλλευση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ωωωιμεε πως τις εχω γραμμενες τις χυλόπιτες στην αρχη του θρεντ!!!! :D

άλλη μια απόρριψη από τον παλιο ελληνικό κινηματογραφο είναι αυτή της Ελενίτσας( Μπρογιερ) προς τον χρόνη εξαρχακο στην ''παριζιανα'' και τι δεν έπαθε για χαρη της ο άνθρωπος
 
αριαδνη είπε:
δεν θυμαμαι και την ηθοποιο που κυνηγα τον ψαλτη στο ''καμικάζι αγάπη μου''#)με πονηρούς σκοπούς και του ρίχνεται του μαυρου τελείως αδιάντροπα!
Αριαδνη....θα ριξει φωτια ο Αγιος Ρετρονιος και θα μας καψει για αυτο σου το αμαρτημα!!!!!!!!! :eek:

Η μια ηταν η (Θεα) Βινα Ασικη στον ρολο της Συλβια που του την επεσε με σκοπο να του πασαρει τις κλεμενες εικονες! ;)

"Θα σου τις φερει και θα σου πει.....Ειναι απο την Θεια σου!"

Ωπου το παραφραζει ο Ψαλτης στο Τμημα οταν το παινουν και το κανει...."Της Θειας σου".....:biglaugh: :rofl: :rofl:


Και η δευτερη ηταν η Βετα Μπετινη στον ρολο της Κυριας Λιβανου,η οποια ειχε αγορασει τις πιο πολλες μετοχες

στο ξενοδοχειο που επιασε δουλεια ο Ψαλτης και τον γουσταρε με χιλια!!!! ;)

"Σταματα λυσσαρα....καχεκτικο παιδακι ειμαι...θα με ξεκανεις.....θα μου χαλασεις και το εργαλειο".....:biglaugh: :rofl: :rofl:
 
Θεικές χυλόπιτες!!!

Τι κάνει ο άνθρωπος για το έρωτα!!!
 
τις πιο επικες χυλοπιτες τις εχει φαει ο ψαλτης χαλαρα

 
Θάνο εχεις δικιο 1000%, θα μελετησω

θεικο πέσιμο ήταν και αυτό της σαπφώς νοταρά στον Πάντζα στο μίνι-φούστα και καρατε :)

καλα εδώ δεν το συζητάμε, αγοραρε... :D η φροσαρα τελεια, θεα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αριαδνη είπε:
https://www.youtube.com/watch?v=NuuMUck7XlUτι σημαινει να εχεις την απόλυτη επιτυχια στις γυναικες :D και πως να μην τρως ποτε χυλόπιτα, 80'ς rules
Τ Ο Π Α Ι Δ Ι η Γαβριήλ εκείνη την εποχή. "Έκανε" πολλούς.. άντρες .... :dribble::dribble::dribble::dribble: :bow: :armed: :armed: :hurrah: :hurrah: :frypan:
 
Πραγματικα, πολυ ομορφη κοπελα η Γκελυ Γαβριηλ. Ο Πανος Μιχαλοπουλος ηταν επισης κουκλος και πολυ αρρενωπος και ο αγαπημενος μου απο αυτη τη φουρνια ηθοποιων. Οχι λογω ταλεντου φυσικα, αλλα λογω εμφανισης.

Η αλλη κοπελα διπλα του ειναι η γλυκια και εξισου καλλιγραμμη, Πουλχερια Λουκα.
 
Για μενα η Γκέλυ ηταν η ομορφότερη από τα 80'ς( ηταν φυσικη ξανθια, μολις το ακουσα σε συνεντευξη της έπαθα πλάκα) και ο Μιχαλόπουλος ήταν ωραιος άνδρας, μικρη βεβαια ήμουν τρελαμένη με τον γαρδελη :D και ο Μιχαλόπουλος δεν πήγαινε πίσω
 
Ο Γαρδελης δεν μου αρεσε καθολου. Δεν ηταν, αυτο που λεμε, αντρας. Ηταν παιδι. Μου ερχοταν να πιασω το χερακι του και να τον παω στο λουνα παρκ. :)
 
bambinella 100 είπε:
Ο Γαρδελης δεν μου αρεσε καθολου. Δεν ηταν, αυτο που λεμε, αντρας. Ηταν παιδι. Μου ερχοταν να πιασω το χερακι του και να τον παω στο λουνα παρκ. :)
ο μισος κοριτσοκοσμος τοτε λάτρευε Μιχαλόπουλο και ο άλλος μισος Γαρδελη
 
Είχε ένα μερίδιο και ο Χρυσικάκος... :fafoutis:
 
Και ο Χρυσικακος πολυ ωραιος αντρας. Τι ματια, τι βλεμμα! Δεν ανηκε ομως στη Δαλιανιδεια φουρνια. Απλως για μενα ο Μιχαλοπουλος ηταν, αυτο που λετε εσεις οι αντρες για τις γυναικες, σεξοβομβα.

Εχουμε βγει βεβαια πολυ εκτος θεματος και προβλεπω να κανουν μπολικες διαγραφες σχολιων οι διαχειριστες.
 
δεν μπορω να βρω βιντεακι με τον γλυκοψευτη, οπου ο Μουστακας κάνει ότι μπορει για να ριξει την γκέλυ, γινεται μεχρι και διανοουμενος
 
στο ''ψωνιο'' ο αγαθός και κωμικός σωτηρης χαριτος τρωει χυλόπιτα από την ζανίνου( τζενη αλικάκη) μεγάλη ντιβα του θεατρου σε επίπεδο όμως φιλικό και επαγγελματικό καθως εκεινη ζηλευει την μεγάλη του επιτυχια στον κόσμο πια της τηλεόρασης.

Άλλη μια επικη χυλόπιτα/ φιφικάρα προς ζήκο

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα