Επιτέλους..Μέλος..

ASFE

RetroN00b
Joined
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
23
Αντιδράσεις
12
Καλησπερα στην παρεα.

Ολο ελεγα να γραφτω και παντα το αμελουσα. Αλλα σημερα εκανα την υπερβαση.

Ειμαι και γω ενας 35αρης που ζει πολλες φορες με διαφορες αναμνησεις και νοσταλγιες.

Δυστυχως αυτο το site δειχνει πως περνανε τα χρονια και πως μεγαλωνουμε..Αλλα απο την αλλη ειναι ενας πραγματικος θησαυρος!!

Να στε καλα.
 
Καλώς όρισες και καλά ποσταρίσματα!
 
ASFE είπε:
Καλησπερα στην παρεα.Ολο ελεγα να γραφτω και παντα το αμελουσα. Αλλα σημερα εκανα την υπερβαση.

Ειμαι και γω ενας 35αρης που ζει πολλες φορες με διαφορες αναμνησεις και νοσταλγιες.

Δυστυχως αυτο το site δειχνει πως περνανε τα χρονια και πως μεγαλωνουμε..Αλλα απο την αλλη ειναι ενας πραγματικος θυσαυρος!!

Να στε καλα.
Καλώς ήρθες στην παρέα!!!

Στο site αυτό μένεις πάντα παιδί!!!
 
Καλώς όρισες.

ASFE είπε:
Καλησπερα στην παρεα.Ολο ελεγα να γραφτω και παντα το αμελουσα. Αλλα σημερα εκανα την υπερβαση.
Κάλλιο αργά παρά ποτε :) Ορίστε και το γλυκάκι σου 635bda66dff0c12c3a6a39c65559ed7d.jpg

πηγή
 
Καλωσηρθες!
 
Καλώς ήρθες στην παρέα!
 
Καλως ηρθες και απο μενα φιλε.
 
Καλώς όρισες φίλε Ayrton Senna...
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας.
 
Σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα και για το γλυκακι #)
 
Καλως ήρθες και από εμένα, αν είσαι και retro petrolhead, καααλά θα περάσουμε χαχα! play-with-car.gif
 
Kαλως ηλθες!Καλα να περασεις!!
 
Να στε καλα!!! ηδη εχω παρει απαντησεις σε 2 ερωτησεις και εχω καταχαρει..!!!

Εχω αλλες 2 ομως!!! Αχορταγος ξερω!!!

Παω να βρω τα σωστα νηματα να τις θεσω!!!
 
Βρε παιδια εχω να ρωτησω για 4 πραγματα και δεν μου παει να ανοιξω αντοιστιχα θεματα..ντροπη ακομα δεν γραφτηκα.

Θα τα γραψω εδω και αν μπορει καποιος να με παραπεμψει σε καποιο λινκ

1)Με το α με το β με το ν και με το σιγμα...

2)Το πιονι που ηθελε να γινει αλογο

3)Ελληνικη σειρα...η μαμα δινει ενα χαστουκι στο γιο και εκεινο χανεται στο δασος...με τρομαζε θυμαμαι

4) Καρτουν..ενας ψιλομακρυμαλης νομιζω που κατι ειχε σαν οπλο που πετουσε γαντζο στο δεξι του χερι..νομιζω πηγαινε στο κεντρο της γης..

αν σας λενε κατι πειτε μου βρε παιδια..Εχω τρελαθει με το φορουμ :)
 
ASFE είπε:
Βρε παιδια εχω να ρωτησω για 4 πραγματα και δεν μου παει να ανοιξω αντοιστιχα θεματα..ντροπη ακομα δεν γραφτηκα.
Θα τα γραψω εδω και αν μπορει καποιος να με παραπεμψει σε καποιο λινκ

1)Με το α με το β με το ν και με το σιγμα...

2)Το πιονι που ηθελε να γινει αλογο

3)Ελληνικη σειρα...η μαμα δινει ενα χαστουκι στο γιο και εκεινο χανεται στο δασος...με τρομαζε θυμαμαι

4) Καρτουν..ενας ψιλομακρυμαλης νομιζω που κατι ειχε σαν οπλο που πετουσε γαντζο στο δεξι του χερι..νομιζω πηγαινε στο κεντρο της γης..

αν σας λενε κατι πειτε μου βρε παιδια..Εχω τρελαθει με το φορουμ :)
Για το 1 εδω

Για το 2 εδω

Γενικα εαν θες κατι κανε ψαξιμο με το γουγλη..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα