Επιτραπέζιο 4 ΙΝ 1 GAMES

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.775
Προβολή συνημμένου 42316Προβολή συνημμένου 42315Προβολή συνημμένου 42317 Λοιπον...το συγκεκριμενο,βρεθηκε σημερα σε αψογη κατασταση σε καποιο παλιατζιδικο.Μολις το ειδα...μου ηρθε "αναλαμπη" "ΩΧ :eek: Αυτο το ειχα μικρος!!!!!!".Το πηρα χωρις να το πολυ :wait2: .Στο κουτι γραφει μονο οτι κυκλοφορησε το 1981 και οτι ειναι ΜΑDE IN CHINA (απο τοτε κινεζικα...φαντασου!) ουτε εταιρια παραγωγης,ουτε εταιρια εισαγωγης.Το θυμαται κανεις?
 
Ωραίο εύρημα Σταύρο!

Απο οτι βλέπω έχει τρίλιζα, bowling, μπάσκετ και ρίξιμο κρίκων!!

Εχω μια απορία τώρα εγω σχετικά με την τρίλιζα με το πως παίζεται;

Και εκει ρίχνεις με τον εκτοξευτή όπως και στα αλλα 3 παιχνίδια η' απλα παίζεις κανονικά με τον απλό τρόπο;
 
Το συγκεκριμενο το ειχε φιλος μου οταν ημασταν πιτσιρικαδες αλλα το ειχε σε μπλε χρωμα και οχι σε κοκκινο.Κρικους δεν θυμαμαι να παιξαμε ποτε αλλα παιζαμε πολυ μποουλινγκ και μπασκετ.Το μποουλινγκ ηταν πιο ευκολο αλλα το μπασκετ δεν ηταν τοσο ευκολο.Καλο κομματι παντως Σταυρο.
 
Ολα και τα 4 παιχνιδια παιζονται με τον εκτοξευτη που εχει.Ανυπομονω να το δοκιμασω παντως...χεχεχεχεχε.... :)
 
Είχα ένα παρόμοιο στα τέλη 90's. Η βάση του ήταν ποδοσφαιράκι και έβαζες, όπως και σ'αυτό, διάφορα έξτρα για μπόουλινγκ, κρίκους και διάφορα άλλα. Πρακτικότατα παιχνίδια!
 
ωραίο εύρημα!!!

Δεν γνώριζα το παιχνίδι...
 
Πίσω
Μπλουζα