Ερώτηση για Αmiga game [Perihelion ]

desperado289

RetroWannaBe
Joined
19 Αύγ 2009
Μηνύματα
66
Αντιδράσεις
4
Παιδιά μήπως θυμάται κανείς σας ενα RPG της Psygnosis πως λέγεται γιατι θέλω να το κατεβάσω κυκλοφόρησε καπου το 94 με 95 plz!
 
...για την περίοδο '94-95 δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά, αλλά υπήρχαν δύο αρκετά γνωστοί τίτλοι που κυκλοφόρησαν το '93: Hired Guns & Perihelion. Mήπως πρόκειται για κάποιον απο αυτούς;
 
Δεν τα παω καλα με το amiga software οποτε και εμπιστευομαι τη γνωμη του billy - αλλα πες μου και εσυ βρε Desperado289 ενα μοντελο της Ford του 83, ηταν hatchback θυμαμαι, γιατι θελω να κλεψω ενα :cool:
 
Paspartoo είπε:
Δεν τα παω καλα με το amiga software οποτε και εμπιστευομαι τη γνωμη του billy - αλλα πες μου και εσυ βρε Desperado289 ενα μοντελο της Ford του 83, ηταν hatchback θυμαμαι, γιατι θελω να κλεψω ενα :cool:
χαχαχαχαχαχααχαχχααχχαχααχ :) :) :) :eek: o_Oo_O:banghead: :cheers: :cheers: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
billy είπε:
...για την περίοδο '94-95 δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά, αλλά υπήρχαν δύο αρκετά γνωστοί τίτλοι που κυκλοφόρησαν το '93: Hired Guns & Perihelion. Mήπως πρόκειται για κάποιον απο αυτούς;
Ευχαριστώ ρε φιλάρα το Perihelion ήταν!

δες λίγο αυτό http://www.planetemu.net
 
Χαίρομαι που βρέθηκε ο τίτλος !! :thumbup: To rpg αυτό πρέπει να ήταν απο τα τελευταία (αν όχι το τελευταίο) που έπαιξα στην amiga.

Οσο για το παραπάνω site, είναι ιδιαίτερα γνωστό στους απανταχού... TOSECάδες - αν και δεν είμαι 100% βέβαιος για το αν επιτρέπεται να δημοσιεύσουμε link !! (εδώ αναλαμβάνει δράση ο Paspartoo :D )
 
Πίσω
Μπλουζα