Ερώτηση σχετικά με συμμετοχή στο περιοδικο Phoenix

tantalos

Retro Member
Joined
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
180
Αντιδράσεις
25
Συγνώμη αν χρησιμοποιώ λάθος μέρος του Forum για την απορία μου, η οποία είναι η εξής :

Αν θα ήθελα να συνεισφέρω στο Phoenix γράφοντας το Review ενός παιχνιδιού...

α) Μέχρι πότε έχω προθεσμία για το επόμενο τεύχος;

β) Πόσο μεγάλο / μικρό μπορεί να είναι το κείμενο;

γ) Τι άλλες τυχόν δεσμεύσεις υπάρχουν όσον αφορά το περιεχόμενο του κειμένου;

Ευχαριστω πολυ!
 
Αν και ο Στρατος ειναι αρχισυντακτης του τευχους και θα στα πει πιο διεξοδικα, να σου πω απλα οτι δεν υπαρχει περιορισμος μεγεθους, θεματολογιας και φυσικα καμια δεσμευση.
 
Thanks! Θα ήθελα απλά να γνωρίζω και την τελική προθεσμία υποβολής των άρθρων προκειμένου αυτά να ενταχθούν στο προσεχές τεύχος.
 
Το πάμε σαν την Blizzard... "when it's ready". Εγώ ακόμα βελτιώνω ένα άρθρο που ήταν αρχικά να "βγει" στο Phoenix 7. #)

Οπότε γράφε εσύ και δεν υπάρχει περίπτωση να πάει χαμένο!
 
tantalos είπε:
Συγνώμη αν χρησιμοποιώ λάθος μέρος του Forum για την απορία μου, η οποία είναι η εξής :
Αν θα ήθελα να συνεισφέρω στο Phoenix γράφοντας το Review ενός παιχνιδιού...

α) Μέχρι πότε έχω προθεσμία για το επόμενο τεύχος;

β) Πόσο μεγάλο / μικρό μπορεί να είναι το κείμενο;

γ) Τι άλλες τυχόν δεσμεύσεις υπάρχουν όσον αφορά το περιεχόμενο του κειμένου;

Ευχαριστω πολυ!
Γειά σου tantalos!

Στόχος μας είναι να βγάλουμε το επόμενο τεύχος τα Χριστούγεννα!

Κατά τα άλλα ισχύει ότι είπαν τα παιδιά!

Δεν υπάρχει καμια δέσμευση ως προς το μέγεθος, το περιεχόμενο κλπ.

Αν θες οποιαδήποτε άλλη διευκρίνιση, πες μου!
 
Thanks! Θα' θελα να κάνω ως Χριστουγεννιάτικο δώρο στον εαυτό μου ένα άρθρο σε ένα περιοδικό για το Kings Quest III - ακόμα και αν αυτό το άρθρο ειναι δικό μου, lol !

Θα προσπαθήσω να το ετοιμάσω λοιπόν όσο πιο σύντομα μπορώ... :D
 
Alex Ferguson when mentioned FIFA 17 coins when youʼre sufficient, youʼre outdated adequate. I am going to have got in which term filigreed directly into my own workplace inside rare metal plating. Area of the wildfire regarding dread using up by means of several YOUR LOCAL MLS mentors over time will be in which putting younger participants in to the air conditioner is sold with club-wide effects. There is certainly chance right now there as the clubʼs beliefs come in one more spot. When in which fut packs person tends to make a blunder a great inescapable outcome regarding enjoying younger firearms next how will you rationalize not necessarily commencing, point out, Computer chip LaBrocca inside his / her spot?
 
Πίσω
Μπλουζα