Εσύ Αποφασίζεις

Πάντως ωραία θα ήταν αν ξαναβλέπαμε τη σειρά στο Youtube, χωρίς να ψήφιζαν βέβαια οι τηλεθεατές αλλά να βλέπαμε το φινάλε που είχε δοθεί τότε σε κάθε ιστορία.
 
ειχαν ηδη ετοιμα τα 2 φιναλε και εβαζαν αυτο που επελεγαν οι τηλεθεατες οταν η σειρα επαιξε σε επαναληψη εβαλαν τα φιναλε που δεν ειχαν επιλεγει και ετσι εχουν παιχτει και οι 2 εκδοχες
 
Ας σημειωθεί ότι η σειρά βασίστηκε στη βραζιλιάνικη σειρά "Voce Decide" της TV Globo, που προβλήθηκε από το 1992 μέχρι και το 2000. Άλλωστε αναφέρεται στους τίτλους τέλους της σειράς. Περισσότερες πληροφορίες :
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
RIO είπε:
Eντύπωση απο την σειρά, μου είχε κάνει ένα επεισόδιο με τον Τσακίρογλου και την καφαντάρη όπου το κοινό, ψήφισε να παρατήσει την γυναίκα του και να πάει με την ερωμένη8)! Επίσης μεγάλη πίκρα μου είχε αφήσει και ένα άλλο, όπου ο γιος δεν στήριξε την καλόκαρδη μάνα του (Γερασιμίδου), αλλά την κακούργα πεθερά και την σύζυγο του :( ! Ρε μπας και δεν ψήφιζε στα αλήθεια το κοινό...
οχι παιδια μου,μην σας κανει εντυπωση καμια,troll υπηρχαν και προ ιντερνετ εποχη,

αμ πως;
 
Πίσω
Μπλουζα