Εταιρεία Δολοφόνων

thanassis1979

RetroN00b
Joined
23 Αύγ 2013
Μηνύματα
104
Αντιδράσεις
156
Καλησπέρα στους φίλους της Βιντεοκασέτας. Αναρρωτιέμαι αν κάποιος έχει δει ποτέ αυτή εδώ την ταινία. Εκτός από το εξώφυλλο αυτό (που λέει και "Μέρος 1ον") δεν βρίσκω καμία άλλη αναφορά πουθενά στο ιντερνετ.

12418825_1037545632963626_8940982454208385962_o.jpg
 
Εγώ βρήκα αυτό. Δεν ξέρω αν έχει να κάνει με το περιεχόμενο της βιντεοκασέτας... (πάντως, 1ο μέρος λέει, οπότε...).
 
Εγώ βρήκα αυτό. Δεν ξέρω αν έχει να κάνει με το περιεχόμενο της βιντεοκασέτας... (πάντως, 1ο μέρος λέει, οπότε...).
Το είχα βρει κι εγώ αλλά δεν κολλάει. Φαίνεται μεταγενέστερο και παρουσιάζει ο Άρης Σπίνος που δεν αναφέρεται στο εξώφυλλο/οπισθόφυλλο.
 
Το είχα βρει κι εγώ αλλά δεν κολλάει. Φαίνεται μεταγενέστερο και παρουσιάζει ο Άρης Σπίνος που δεν αναφέρεται στο εξώφυλλο/οπισθόφυλλο.
Ναι, είναι του 2005 νομίζω. Τι λες να είναι αυτό που πόσταρες; Δραματοποιημένη η δράση της Εταιρείας Δολοφόνων;
 
Ναι, είναι του 2005 νομίζω. Τι λες να είναι αυτό που πόσταρες; Δραματοποιημένη η δράση της Εταιρείας Δολοφόνων;
Ντοκιμαντέρ ή για την ακρίβεια κάτι σαν "αυτοσχέδιο δελτίο ειδήσεων σε κασέτα" (όπως γίνονταν εκείνη την περίοδο πριν τα ιδιωτικά κανάλια. Τη φωτογραφία τη βρήκα από την σελίδα του ντετέκτιβ στο facebook. Οπότε μάλλον θα είναι πιο κοντά στο "ντοκουμέντο" παρά στη "μυθοπλασία". Άλλωστε δεν έχει ονόματα ηθοποιών κτλ.
 
Κατα τον μαγιστρο των βιντεοταινιων Θανο, υπαρχει οντως και 2ο μερος.
Αγαπηγέ @exetlaios επειδή ψάχνω για σοβαρό σκοπό και δεν βρίσκω άκρη, μήπως ο Μάγιστρος (και συνονόματος) Θάνος, έχει κάποια ιδέα αν υπάρχει κόπια της ταινίας ή που θα μπορούσε να βρεθεί;
 
Πίσω
Μπλουζα