• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Εταιρεία PLAGGONA

spirtoulis

RetroMasteR
Αντιδράσεις
71
Ναι αυτά βρήκα. Στον Ιππότη της λακούβας φαίνεται μία μικρότερη πινακίδα, αλλά πρέπει να έχεις λογισμικό του CSI για να την διακρίνεις. Για την Θεσσαλονίκη δίκιο έχεις. Πάντως φαίνεται και ένα Κ κάποιες φορές στο σήμα της πλαγγόνα και από Κ ξεκινάει και ο ιδιοκτήτης της Plaggon -plast. Κάτι αφοι γράφει και μου φαίνεται ξεκινάει από Σ, δεν βλέπω και καλά.

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.570
Κι αυτος ο PETROS PLAGGONA A.E που αναφερει η Αναστασια στο ποστ ποιος ειναι;

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.570
τα κουτια στη σειρα "τμημα ηθων" (2η φωτο) αν φαινονταν λιγο καλυτερα θα μας ελυναν αρκετες αποριες.. αλλά δυστυχως

spirtoulis

RetroMasteR
Αντιδράσεις
71
'Ασχετο λίγο, αλλά η κούκλα Καρολαϊν να ήταν εμπνευσμένη από την Τόλμη και Γοητεία ίσως;

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.570
spirtoulis είπε:
'Ασχετο λίγο, αλλά η κούκλα Καρολαϊν να ήταν εμπνευσμένη από την Τόλμη και Γοητεία ίσως;
κι εγω μολις διαβασα το ονομα εκει πηγε αμεσως το μυαλο μου ;)

geotsi.

RetroActive
Αντιδράσεις
106
Κούκλα Elleana από την εταιρεία Plaggona...

IMG_5504.jpg

IMG_5500.jpg

IMG_5501.jpg

IMG_5503.jpg

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.570
συγκεντρωμενα τα διαφορα λογοτυπα της εταιριας PLAGGONA

Clipboard0.jpg

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.570
αλλο ενα διαφορετικο λογοτυπο της εταιριας

plag.JPG

και η κουκλα Susy

pla3.jpg

φωτο απο διαδικτυο (ebay)

pla1.jpg

pla6.JPG

riongreece

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Καλημερα και απο μενα.Η εταιρεια plaggona ειχε εδρα την Αθηνα.Εχω ενα ποδηλατακι παιδικο παλιο και στη σελα του εχει τα στοιχεια της εταιρειας.Θα προσπαθησω να ανεβασω φωτο την ερχομενη εβδομαδα

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.570
riongreece είπε:
Καλημερα και απο μενα.Η εταιρεια plaggona ειχε εδρα την Αθηνα.Εχω ενα ποδηλατακι παιδικο παλιο και στη σελα του εχει τα στοιχεια της εταιρειας.Θα προσπαθησω να ανεβασω φωτο την ερχομενη εβδομαδα
ειχε εδρα στην Αθηνα ; :eek:

δηλαδη ο Λευκος Πυργος που βλεπουμε στα λογοτυπα δεν εχει καμμια σχεση με Θεσσαλονικη;

δε γνωριζα οτι η εταιρια εκτος απο παιχνιδια κατασκευαζε και παιδικα ποδηλατακια

:thanx2:

Μπλουζα