Ευκαιρίες σε Games/Software, Bundles, Freebies

9 ευρώ έπεσε το Witcher 3 στο Steam έως τις 2 Ιανουαρίου. 70% έκπτωση για λίγες μέρες.
 
Sensible Soccer 96/97 με λιγοτερα απο μια πιτα,γυρω απολα στα 1,39 ευρω με 75% εκπτωση και το Tower of Time τζαμπανταν για πεντε ωριτσες ακομα.


 
To GOG με την ενεργεια του που ονομαζεται Stay at home λογο του ιου δεινει μεχρι της 30 μαρτιου τζαμπανταν 27 παιχνιδια οποτε μη χανετε χρονο και τρεξτε να τα κατεβασετε.Τreasure adventure game,Ultima 4: Quest of the avatar και beneath a steel sky ειναι μονο απο λιγα απο τα εξαιρετικα παιχνιδια που υπαρχουν σε αυτη την λιστα με τα 27.

 
Λίστα με games που προσφέρονται δωρεάν αυτήν τη στιγμή στο Steam (α ωραία, τα κάνει ωραίο preview):













 
Η Μarvel ανακοινωσε πως λογο του ιου και του μενουμε σπιτι μεχρι της 4 μαιου θα μπορει οποιος θελει να μπει στην παρακατω σελιδα και να διαβασει τζαμπανταν διαφορα κομικς.Επισης μπορει οποιος θελει και να τα διαβασει απο android η ios με την εφαρμογη Marvel Unlimited και μαλιστα δεν χρειαζεται καν δοκιμαστικη εγγραφη η τροποι πληρωμης κ.α.

YΓ: Δεν ηξερα που να το βαλω το θεμα οποτε το πεταξα εδω.Αν υπαρχει καταλληλοτερο θεμα ας το παει καποιος εκει.

 
Δεν ειμαι σιγουρος. Παντως μπορεις να κανεις login χρησιμοποιωντας google authentication. Εγω αυτο εκανα, ειναι πρακτικά στιγμιαίο.
 
Ευχαριστούμε! Πάει, γέμισε ο σκληρός μου!
 
Πίσω
Μπλουζα