Ευχηθείτε μου καλή τύχη! (2011 edition)

alkis21

ΚickOff World Champ 2013
Joined
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.603
Αντιδράσεις
202
Είναι λίγο υπεροπτικό να ανοίγω κάθε χρόνο προσωπικό topic, αλλά βλέπετε μου έχει γίνει συνήθεια να ταξιδεύω με τις ευχές σας και δεν θέλω να χαλάσω την παράδοση. Ελπίζω να μην ενοχλείται κανείς.

Όπως μερικοί από εσάς έχετε ήδη προσέξει στην υπογραφή μου, στις 11 Νοεμβρίου αναχωρώ για το Birmingham όπου θα διεξαχθεί το 11o Παγκόσμιο Κύπελλο Kick Off 2.

Πριν τρία χρόνια η εγγραφή μου στο GRM συνέπεσε με την επάνοδό μου στο βάθρο. Στην αρχή νόμιζα ότι μου φέρατε γούρι αλλά η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη!

Η πορεία μου στα χρόνια που διοργανώνεται το event:

2001: 1ος :D (+ βραβείο καλύτερης άμυνας)

2002: 2ος :cool:

2003: 3ος ;) (+ βραβείο καλύτερης άμυνας)

2004: Απών για λόγους υγείας :cry:

2005: 3ος ;)

2006: 5ος :(

2007: 7ος :eek:

2008: 3ος ;)

2009: 4ος :xm: (+ βραβείο καλύτερης άμυνας)

2010: 5ος :(

Ο πίνακας των μεταλλίων:

Medals.jpg


Δεν θέλω να περιαυτολογήσω αλλά σε ένα topic που αφορά εμένα πως να μην το κάνω; Θα πω λοιπόν ότι η παράδοση είναι με το μέρος μου αφού είμαι αήττητος σε 87 παιχνίδια σε Αγγλικό έδαφος! Είναι σχεδόν αδύνατον να διατηρήσω το ρεκόρ αλλά έχω μια κρυφή ελπίδα να φτάσω στα 100.
 
Ολόψυχα καλή τύχη Αλκη και την πρώτη θέση.

Φάτους όλους :D
 
Μακάρι να παραμείνεις αήττητος! :)

Με τις καλύτερες και ολόψυχες ευχές μας - να τους τσακίσεις! :D
 
Aν και αντιπαθώ το Kick Off - το οποίο άλλωστε έχει σημαντικά προβλήματα ως παιχνίδι (που ξανακούστηκε φλιπεράκι να μην διαθέτει πλήκτρο για "TILT" ? Σοβαρότατη παράλειψη απο τους προγραμματιστές :p ), παρ' όλα αυτά εύχομαι καλή τύχη στον φίλο Αλκη, και φυσικά "με τη νίκη". :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
AND THE WINNER IS.........

ALKIS21!!!!!!!!!!!!!!!!

 





Καλή τύχη Αλκη!!!


 


ga_evileye.jpg





 
Καλό Βfootball_icon.pngλι








 
Καλη τυχη και απο μενα φιλε και σου ευχομαι παντα πρωτιες.
 
Καλή επιτυχία Άλκη!!! Δώσ'τους να καταλάβουν!!!
 
Γυρνα με τη κουπα!
 
Ξεφτίλισέ τους Άλκη!!!!! :D

[video=youtube;m9j64f_-N5w]

 
Καλη επιτυχια και καλους αγωνες!!!
 
Καλή επιτυχία Άλκη!
 
Αλκή πέρυσι εάν θυμάμαι καλά είχαν στήσει κάμερα και είχαμε δει online αγώνες δεν είμαι σίγουρος όμως εαν ήταν αυτή η διοργάνωση η' κάποια άλλη που είχε γίνει αναφορά στο φόρουμ μας.

Πάντως μιας και είσαι στην διοργάνωση μπορείς να μάθεις εαν θα κάνουν online κάλυψη.

Μακάρι να κάνουν... Θα έχεις και κερκίδα ολο το φόρουμ ;)
 
Και πάλι καλή τύχη Άλκη...

Όπως σου είπα στο fb, μακάρι να μπορέσω να έρθω έστω και την τελευταία μέρα, μια και θα έχω κι εγώ... αγωνιστικές υποχρεώσεις μόλις 20' από το μέρος που διεξάγεται η διοργάνωση...
 
καλη τύχη Άλκη!! Σηκωσε το!!
 
εγώ δεν σου λέω γιατί είμαι αρκετά γρουσούζης #) :D ,εννοείται όμως!
 
Καλη τυχη φιλε!!
 
Απ' ότι διαπιστώνω, είσαι εξαιρετικά δημοφιλής.

Αυτό μου λύνει κάποιες απορίες, ομολογώ...

Καλή τύχη κι από μένα, άσχετα αν δεν κατάλαβα deep τι πας να κάνεις.
 
Πίσω
Μπλουζα