Ευχηθείτε μου καλή τύχη! (2012 edition)

Μπραβο μπραβο ,χαρηκα για την ταμπλετα.


Απο οτι βλεπω και ο ιδιος ο Dino Dini δεν τα πηγε καλα,πιστευω του πηρες συνεντευξη ,του πες ο Aardy says Hi.
 
Συγχαρητηρια, του χρονου ολοι στη πρωτη πενταδα!

Καλος παιχτης ο Dini?
 
Όχι! Δεν το ξέρει καθόλου το παιχνίδι του :D Προσπαθούσαμε να τον αφήσουμε να μας βάλει γκολ και δεν τα καταφέρναμε...
 
Δεν πειραζει.. του χρονου καλυτερα. Συγχαρητηρια για την πλακετα!!
 
Mιλαμε γαι την απιστευτη ρετρο εμπειρια... να παιζεις kick off με τον δημιουργο του παιχνιδιου... σε Α500... συνδεμενη με modulator σε CRT τηλεοραση :)
 
Συγχαρητήρια για το achievement, και φυσικά respect στο ματσάκι με τον Dino Dini ! Πρέπει να ήταν φοβερό το συναίσθημα, και για τους δύο ! Φαντάζομαι πόσο συγκινημένος θα ένοιωθε και ο Dini, που μετά από τόσα χρόνια ακόμα είναι ζωντανό το "παιδί" του !
 
Έπαιξες το αγαπημένο σου παιχνίδι αντίπαλος με τον δημιουργό του. Αυτό νομίζω αξίζει περισσότερο από οποιαδήποτε θέση και βραβείο.

Ας έπαιζα κι εγώ ένα F-Zero X με τον Miyamoto και ας έβγαινα τελευταίος! :p

Πάντως συγχαρητήρια γιατί άσχετα τι θέση θα έπαιρνες φέτος (και αυτή που βγήκες τώρα μόνο κακή δεν την λες), η συνολική "καριέρα" είναι που μετράει. Και ο Tyson αν παίξει τώρα πυγμαχία λογικά θα χάσει από αρκετούς αλλά αυτό δεν σβήνει το γεγονός ότι υπήρξε πρωταθλητής και ένας από τους καλύτερους πυγμάχους του κόσμου. Νομίζω ότι το βραβείο που πήρες το επιβεβαιώνει αυτό.
 
:bow: Άλκη γερά!! Τους πήρες τα μυαλά!!! :bow: :clap: :clap: :clap: :award: :award:
 
Other_Reality είπε:
Φαντάζομαι πόσο συγκινημένος θα ένοιωθε και ο Dini, που μετά από τόσα χρόνια ακόμα είναι ζωντανό το "παιδί" του !
Παιδιά ο Dino ήταν δακρυσμένος όταν παρέλαβε την πλακέτα του στην τελετή λήξης, μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση. Λογικό όμως αν σκεφτεί κανείς πως θα ένιωσε βλέποντας κάτι που δημιούργησε στα 25 του να τυγχάνει τόσο μεγάλης αναγνώρισης 22 χρόνια αργότερα, και 40 ανθρώπους να του σφίγγουν το χέρι και να θέλουν να τους υπογράψει αυτόγραφα. Εδώ εγώ όποτε συναντώ κάποιον που μου λέει ότι έχει παίξει κάποιο παιχνίδι μου χαίρομαι, που σιγά το κατόρθωμα... Είμαι βέβαιος ότι θα μετάνιωσε που του πήρε τόσα πολλά χρόνια να δώσει το παρόν σε ένα παγκόσμιο. Υποθέτω ότι αυτό είχε να κάνει με την μεγάλη συμπάθεια που έχει η ΚΟΑ στον έτερο δημιουργό του Kick Off 2, τον Steve Screech, με τον οποίον δεν τα πήγαιναν ποτέ καλά. Ελπίζω όμως του χρόνου να είναι και οι δύο παρόντες.
 
Απίθανες στιγμές!

Συγχαρητήρια σε όλη την Ελληνική αποστολή και ειδικά σε σένα Άλκη, για την τιμητική διάκριση!
 
Η στιγμή της τίμησης του Dino Dini στο 5:00:


Και για όποιον ενδιαφέρεται, υπάρχει και μια προσωπική αποκάλυψη/έκπληξη γύρω στο 07:25. #)
 
Kambia είπε:
:cheers: Αυτό είναι βραβείο :D Συγχαρητήρια
Συμφωνώ και επαυξάνω! Συγχαρητήρια και ό,τι καλύτερο εύχομαι Άλκη!!!

//Δηλαδή βρήκαμε από τώρα τον Παγκόσμιο Πρωταθλητή του 2030, ε;;;
 
Ή την πρωταθλήτρια. ;)
 
Άλκη, η εμπειρία που έζησες ξεπερνάει κάθε μετάλιο που θα ήταν κρεμασμένο σε ένα τοίχο :)

Μπράβο σου, είσαι πολύ τυχερός :)

Όσο για την έκπληξη στο 7:25 εύχομαι με το καλό και πάντα με υγεία !!!
 
Άλκη χαρηκα πολύ για αυτό που αποκάλυψες....με το καλό!
 
Γουάου!! :animeek:

 


Συγχαρητήρια Άλκη μας!!!
:thumbup:

 


Όπως ανέφεραν και τ' άλλα παιδιά, δεν υπάρχει σπουδαιότερο βραβείο!!!



Με το καλό!!!
:cheers: :cheers: :cheers:
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά. :)
 
Συγχαρητήρια και από εμένα. Με το καλό, και να είναι γερό εύχομαι από καρδιάς !
 
Πίσω
Μπλουζα