Ευχηθείτε μου καλή τύχη!

2 Έλληνες εναντίον 2 Ιταλών στην τετράδα... αντιμετωπίζω το μεγάλο φαβορί στον δεύτερο ημιτελικό. Θα βάλω τα δυνατά μου!
 
alkis21 είπε:
2 Έλληνες εναντίον 2 Ιταλών στην τετράδα... αντιμετωπίζω το μεγάλο φαβορί στον δεύτερο ημιτελικό. Θα βάλω τα δυνατά μου!

Δεν σε φοβάμαι!! Δεν μασάς εσύ απο τέτοια Αλκή, γιατί πολύ άπλα ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΦΑΒΟΡΊ ΦΙΛΕ!!! ;)
 
Σκίσε. Φέρε κούπα. Όβερ
 
Πως πανε οι μαχες Ελλαδας-Ιταλιας?

Θα επαναληφθει το ηρωικο '40?
 
mike είπε:
Πως πανε οι μαχες Ελλαδας-Ιταλιας?Θα επαναληφθει το ηρωικο '40?
Από ό,τι είδα, ο Άλκης τερμάτισε τελικά 4ος αφού δεν μπόρεσε να επικρατήσει κανενός εκ των δυο Ιταλών της 4άδας, ενώ ο Σπύρος το πάλεψε απέναντι στο θηρίο που ακούει στο όνομα Gianni Torchio στον τελικό και έπεσε με δυο τιμητικές ήττες με 8-7 και 7-6...

//Πάντως μπορεί να μην πήραμε τον τίτλο, αλλά και μόνο το γεγονός ότι στην πρώτη 6άδα βρέθηκαν 4 Έλληνες αποτελεί τεράστια επιτυχία... ;)

(...ή κατά άλλους απόδειξη ότι ποιοτικό Kick Off παίζεται μόνο σε Ελλάδα και Ιταλία... :p )
 
Μπράβο παλικάρια. Και εις ανώτερα
 
Sorry που χάθηκα παιδιά, όπως καταλαβαίνετε έπρεπε να αφοσιωθώ στους τελευταίους αγώνες.. όχι ότι κατάφερα τίποτα, αλλά ΟΚ. Τουλάχιστον πήρα για τρίτη φορά το βραβείο της καλύτερης άμυνας. :)

Όπως πάντα περάσαμε μαγικά και αυτό είναι που μας νοιάζει περισσότερο απ' όλα! Ευχαριστώ για την στήριξή σας. Οι κάτοικοι του Voitsberg θεώρησαν μεγάλη τους τιμή που φιλοξένησαν το Παγκόσμιο Κύπελλο και μας τίμησαν αναλόγως, παραχωρώντας μας το δημαρχείο (!) για τους αγώνες, ενώ παραβρέθηκαν φορείς και τύπος.
 
Τι είπε το άτομο τώρα!!!!

Και όταν εγώ ζήτησα κάποτε την αίθουσα του πνευματικού κέντρου που είχα υπό την εποπτεία μου για ένα lan party με φίλους, (Σάββατο που δεν πάταγε κανένας) , μου είπαν να ασχολούμαι με σοβαρά πράγματα στη ζωή μου....... και τους έφτυσα!!!!!!!!

Εύγε στους Γερμανούς.... Τι άλλο να πω......
 
Δεν πειράζει Άλκη, εσύ να είσαι καλά!
 
alkis21 είπε:
...έπρεπε να αφοσιωθώ στους τελευταίους αγώνες.. όχι ότι κατάφερα τίποτα, αλλά ΟΚ.
"ΟΚ παιδιά είμαι ο 4ος καλύτερος παίχτης στον κόσμο αλλά δεν είναι και πολύ σημαντικό. Εεε επίσης τα τελευταία 8 χρόνια παίζω στις θέσεις 1-4".

Ρε συ Άλκη μας δουλεύεις? Αν δεν είναι άθλος αυτός τότε εμείς οι υπόλοιποι εδώ μέσα να πάμε να δώσουμε ένα τέλος στις μίζερες ζωές μας.

Τα συγχαρητήρια θα τα πάρεις θες δε θες.
 
Συμφωνώ. Εύγε σου και ας μη θες τα εύσημα.
 
alkis21 είπε:
Sorry που χάθηκα παιδιά, όπως καταλαβαίνετε έπρεπε να αφοσιωθώ στους τελευταίους αγώνες.. όχι ότι κατάφερα τίποτα, αλλά ΟΚ. Τουλάχιστον πήρα για τρίτη φορά το βραβείο της καλύτερης άμυνας. :)
Όπως πάντα περάσαμε μαγικά και αυτό είναι που μας νοιάζει περισσότερο απ' όλα! Ευχαριστώ για την στήριξή σας. Οι κάτοικοι του Voitsberg θεώρησαν μεγάλη τους τιμή που φιλοξένησαν το Παγκόσμιο Κύπελλο και μας τίμησαν αναλόγως, παραχωρώντας μας το δημαρχείο (!) για τους αγώνες, ενώ παραβρέθηκαν φορείς και τύπος.
Άλκη και πάλι συγχαρητήρια τόσο σε σένα όσο και στο Σπύρο, αλλά και στα υπόλοιπα παιδιά... ;)

Νομίζω πως πλέον μπορούμε να λέμε δίκαια πως έχουμε "το ισχυρότερο Πρωτάθλημα της Ευρώπης"... (άντε, μετα την Ιταλία έστω...)

Και όπως έχουμε παρατηρήσει και στις ανεπίσημες συναθροίσεις μας, εξίσου μεγάλη σημασία έχει και ο χαβαλές που γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις... ;)

pooky(1) είπε:
Εύγε στους Γερμανούς.... Τι άλλο να πω......
Αυστριακοί είναι... ;) :p (αν και από όσο τουλάχιστον είδα τον Αύγουστο στην Κολωνία, είμαι σχεδόν σίγουρος ότι και οι Γερμανοί το ίδιο θα έκαναν...)
 
Sorry Olorin, δεν το ήξερα, εύγε στους Αυστριακούς τότε.

Οι δικοί μου κόσμοι δεν έχουν να κάνουν με ξένα κράτη, Ευρώπες και Αμερικές, αλλά με τους κόσμους της Bioware και των D&D!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όπως και νάχει, έτη φωτός μπροστά από μας.....
 
Υπαρχουν ανθρωποι που παιζουν KO με joysticks χωρις βεντουζες??

Παντως βλεπω τα tomahawk και τα cms πανε συννεφο!

Ωραιος χωρος παντως! Το μονο που λειπει ειναι ζουμερες Αυστριακες να σερβιρουν ποτηρια (κουβαδες με χερουλια δηλαδη) με μπυρα...
 
Κι εμένα μου είχε φανεί ανεξήγητο στην αρχή αλλά πλέον μετά από 8 χρόνια τα έχω δει όλα. Ο παγκόσμιος πρωταθλητής παίζει με ένα πραγματάκι εμβαδού μπαλάκι τένις που το κρατάει στο χέρι, δυο Έλληνες παίζουν με ΠΛΗΚΤΡΑ με κάτι κατασκευάσματα-Frankenstein που έχουν δημιουργήσει ενώ ένας Ιταλός έχει κάτι που μοιάζει να ανήκει σε cockpit, δεν περιγράφεται θα κοιτάξω να βρω φωτογραφία να σας το δείξω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Shock είπε:
"ΟΚ παιδιά είμαι ο 4ος καλύτερος παίχτης στον κόσμο αλλά δεν είναι και πολύ σημαντικό. Εεε επίσης τα τελευταία 8 χρόνια παίζω στις θέσεις 1-4".Ρε συ Άλκη μας δουλεύεις? Αν δεν είναι άθλος αυτός τότε εμείς οι υπόλοιποι εδώ μέσα να πάμε να δώσουμε ένα τέλος στις μίζερες ζωές μας.

Τα συγχαρητήρια θα τα πάρεις θες δε θες.
Ελα ντε!!!! :D :D Πολύχρονος Αλκη....εεεε ήθελα να πω συγχαρητήρια. Αυτό που είπες ότι σας παραχώρησαν το δημαρχείο με θλίβει ιδιαίτερα γιατί εδώ δε θα συνέβαινε κατι τέτοιο. Βεβαια δεν έχει σχέση το event αυτό με το lan party του pooky που ηταν τοπικής εμβέλειας αλλά δε βαριέσαι... :p :p
 
Άλκη γερά, του χρόνου είναι δικιά σου η κούπα..Συμφωνώ και με τον Νότη, οι Έλληνες θεωρούνται υπερδύναμη στο χώρο του Kick off, να προτείνουμε στο κράτος να χορηγήσει αμίγκες στα σχολεία για να συνεχιστεί η παράδοση !!
 
μπορείς να πάρεις το αίμα σου πίσω στο επόμενο sensiblogathering
 
Άλκη, συγχαρητήρια!! Αν και δεν παρακολουθώ τα δρώμενα στο χώρο, το να διατηρείσαι στις πρώτες θέσεις είναι κατόρθωμα. :)

Εξάλλου το δυσκολότερο δεν είναι να ανέβεις στην κορυφή, αλλά να παραμείνεις εκεί. ;)

Να είστε καλά, να ξαναμαζωχτείτε και να περάσετε όμορφα και του χρόνου!
 
Πίσω
Μπλουζα