"'Εφυγε ο Robin Williams"

Tι λες; Από σένα το μαθαίνω, τι κρίμα, τον συμπαθούσα πολύ σαν ηθοποιό :( Καλό του ταξίδι.
 
Τι ήταν πάλι και αυτό πρωινιάτικα; Μου άρεσε σαν ηθοποιός. Πολύ κρίμα! Ας αναπαυθεί εν ειρήνη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μα πως ?? Είναι δυνατόν ??....... RIP :(
 
Έπασχε χρόνια από κατάθλιψη, ύπουλη ασθένεια.
 
ξέρετε...οι άνθρωποι αυτοί λόγω της δημοσιότητας δεν μπορούν να ζήσουν και είναι μόνιμα στην πίεση!Κρίμα διότι ήταν από τους κορυφαίους της γενιάς του...R.I.P.
 
Πολύ κρίμα... Φοβερό ταλέντο. Σαν τώρα θυμάμαι μια μέρα στο λύκειο που σχολιάζαμε με τα άλλα παιδιά την ερμηνεία του στον "Κύκλο των χαμένων ποιητών"...

Άλλη μια απόδειξη ότι το χρήμα, η λάμψη και η επιτυχία είναι τόσο μάταια, δεν φέρνουν τελικά ευτυχία στην ψυχή του ανθρώπου.
 
Σώτος Σώτος είπε:
Άλλη μια απόδειξη ότι το χρήμα, η λάμψη και η επιτυχία είναι τόσο μάταια, δεν φέρνουν τελικά ευτυχία στην ψυχή του ανθρώπου.
αυτό ξαναπες το/ κριμα πάντως για τον ανθρωπο :(
 
Αγαπημένος κωμικός (και όχι μόνο) ηθοποιός. Κρίμα...
 
Απιστευτο. Λατρεμενος ηθοπιος της γενιας μας. Τον εβλεπα σε καθε ειδους αγαπημενη ταινια, παιδικά, κωμωδίες, blockbusters, δράματα... ηταν πραγματικα μορφη. Για μενα κλεινει μια ολοκληρη εποχη :(

Προσωπικα μου φαινοταν πολυ "ωραιος τυπος". Προσφατα εμαθα οτι ηταν και video gamer (η μια κορη του λεγεται Zelda) και RPGας :)
 
Κρίμα :(

Θεός σχωρέστον
 
Ήταν ένας ηθοποιός με μεγάλο ταλέντο,πάντα έδινε μια ξεχωριστή εικόνα σε οποιοδήποτε ρόλο και να έπαιζε και σε καθήλωνε με την ερμηνεία του,

είχε μια ιδιαίτερη φυσιογνωμία που μπορούσες να την χαρακτηρίσεις απο εύθυμη μέχρι και τραγική κάποιες φορές.

Κρίμα...

https://www.youtube.com/watch?v=Vza5Io4AKf8

(The Fisher King)(1991)

https://www.youtube.com/watch?v=Vza5Io4AKf8
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κριμα ειχε πολλα χρονια ζωης ακομα δεν ηταν και πολυ μεγαλος.Τωρα πως του γυρισε η βιδα και αυτοκτονησε κανεις δεν μπορει να ξερει και σιγουρα δεν φταιει μονο η καταθληψη γιαυτο.Τελως παντων R.I.P και ζωη σε λογου μας.
 
Το Καλημέρα Βιετνάμ! ήταν από τα καλύτερα κωμικά δράματα (η ταινία ήταν δράμα με κωμικό ύφος) που έχω δει ποτέ μου. Κρίμα πολύ κρίμα! Κυρίως γιατί αυτοκτόνησε όπως διάβασα :( .
 
Και τον εβλεπα τις προαλλες στο One hour photo....

Κριμα για το ασχημο και προωρο τελος του. Ο Θεος να τον συγχωρεσει.
 
Πολύ κρίμα, τόσο ξαφνικά και με τέτοιο τρόπο. :( Ήταν καλός ηθοποιός , με μεγάλες δυνατότητες. Ήταν πολύ καλή η ερμηνεία του στα ξυπνήματα...
 
Ιδιαίτερη βαρύτητα στην κοινότητα των Zelda fans, η είδηση του θανάτου του, καθώς...

...ο Robin είχε ονομάσει την κόρη του "Zelda", από την πριγκίπισσα Zelda του γνωστού game franchise της Nintendo. Παρακάτω ένα διαφημιστικό σποτ για το Ocarina of Time 3D, όπου πρωταγωνιστούν και οι δύο:

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τωρα το εμαθα κι εγω!!

πολυ κριμα!!ηταν απο τους αγαπημενους μου ηθοποιους!!

καλο ταξιδι να εχει...

 
Σαν τον Σαντάμ Χουσεΐν στα τελευταία του δεν ήταν στο διαφημιστικό;
 
Πίσω
Μπλουζα