Ε.Π.Τ.Α 15 - Μάρτιος 1988

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Σκανάρισμα: lpotamianos

Αριθμός σελίδων: 68

Μέγεθος Αρχείου: 30,7 ΜΒ

 
Δουλευει το link?Γιατι μου το βγαζει χαλασμενο.
 
Δοκιμασε Δεξι κλικ - Save Link As
 
Μα αυτο κανω και μου βγαζει το rar οτι ειναι χαλασμενο.
 
Το φτιαχνω. Δωσε μου 5'
 
Δοκιμαστε τωρα
 
Ολα οκ τωρα!

Ευχαριστουμε πολυ!!
 
Μπομπα και αλλο Ε.Π.Τ.Α ,που ειναι ο Billy για την περιληψη..


Αααχ εποχες,dedicated περιοδικα για amstrad,κατι μου λεει οτι τον χαρτη του Tai Pan Θα τον βαλω συντομα σε χρηση!!
 
Keep em coming.. :) Αardvark, παμε να παρουμε καμια αντιαλλεργικη κρεμα γιατι ο Wally θα εβγαλε εξανθηματα σημερα με τοση amstradιαση που περασε απο μπροστα του!! χαχαχα

Οντως, περασμενα μεγαλεια που ευτυχως διασωζονται και θα ξανα-διαβαστουν με την ιδια χαρα οπως τοτε.
 
Kαι μετά μου λένε να διαβάσω Miχαήλ Στρογκώφ! Εμ δε γίνεται με τα E.Π.Τ.Α και τα Sprite που ανεβαίνουν :)
 
Απο οτι βλεπω τα scanner του Ipotamiano εχουν παρει φωτια!Ευχαριστουμε!
 
Το κωλοscanner μου κάνει κάτι κόλπα τελευταία και το βλέπω να αφήνει την τελευταία του πνοή ηρωικά πάνω σε ένα micromad...by the way, αν και δεν είναι εμφανές, το username μου είναι LPOTAMIANOS, εκ του Lampros Potamianos, αλλα δυστυχώς στα μικρά γράφεται lpotamianos και συγχεεται εύκολα με το ipotamianos (που μου φέρνει στο μυαλό το I of the mask του sandy white)!
 
δοςνλοαδινγ νος! Ευχαριστούμε!
 
guys and gals, εγώ ευχαριστώ που έχετε αυτήν την κοινότητα και μοιραζόμαστε την αγάπη μας για τα παλιά!
 
Aardvark είπε:
Μπομπα και αλλο Ε.Π.Τ.Α ,που ειναι ο Billy για την περιληψη..
Αααχ εποχες,dedicated περιοδικα για amstrad,κατι μου λεει οτι τον χαρτη του Tai Pan Θα τον βαλω συντομα σε χρηση!!
Διαβάζω το τεύχος μόλις τώρα...

Τελικά το Tai-Pan ήταν τόσο δημοφιλές στην Ελλάδα, που δημοσιεύθηκαν χάρτες σε τουλάχιστον 3 περιοδικά. :D

Eπίσης: Είδηση με "ίντριγκα", στην σελίδα 6 !!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nαι κοιτα να δεις.


Μπας και βλεπαμε εκεινη την περιοδο ολοι shogun lol...η αυτο η το pixel με το special review του φταιει.
 
Aardvark είπε:
το pixel με το special review του φταιει.
A-κρι-βώς. ;) (βλέπαμε βέβαια και το Shogun, αλλά παλιότερα :D )

Μεγάλη πέραση τα "παράγωγα" των βιβλίων του Clavell την περίοδο των 80s !!
 
@lpotamianos

Το total respect είναι λίγο!

Είχα κάποτε ξεκινήσει μια σελίδα όπου συγκέντρωνα τα τεύχη του ΕΠΤΑ.

Ελπίζω να ολοκληρώσουμε τη συλλογή πάντως...
 
Μακάρι, γιατί εγω μάλλον στερεψα, ένα micromad έχω να σκανάρω και 2 φωτοτυπημενες σελίδες απο ένα επτά
 
Πίσω
Μπλουζα