Ζητούνται συντάκτες για το Phoenix

Ολα χωρανε...αλλωστε του Αλκη (αν καταλαβα καλα) θα ειναι εν ειδει χρονικου...
 
Συνεπώς Πάνο,προτείνεις να την πάμε για ανεξάρτητη στήλη αυτή του Άλκη ;
 
Μάνο θεωρώ τα adventure games ένα πολύ σημαντικό κομμάτι της retro σκηνής, και συνεπώς δύο στήλες ίσως να μην είναι υπερβολή. Βέβαια ό,τι αποφασίσετε εγώ είμαι μέσα. Έχω απορρίψει ένα καντάρι προτάσεις για συνεργασία όλα αυτά τα χρόνια (επαγγελματικές ή χομπίστικες) γιατί από συζητήσεις σε forums πάντα ένιωθα πως μεγάλο μέρος του κοινού -και συγκεκριμένα οι γενιές του Myst και του Sokal- δεν μπορεί ή δεν θέλει να καταλάβει αυτά που έχω να πω. Για πρώτη φορά θα μου δωθεί η ευκαιρία να απευθυνθώ σε ανθρώπους που έχουν κοινά βιώματα με μένα και έχω πάρα πολύ όρεξη να το κάνω!
 
Και εμεις να τα διαβασουμε!!!

Μαλιστα συμπεφτει με τη "Χριστουγεννιατικη" εκδοση που θελουμε να εχει ΠΟΛΥ και καλη υλη ;)
 
OK παίδες,more is better (ειδικά όταν μιλάμε για τον Άλκη),συνεπώς,2 adventuro-στήλες....!
 
Ένα μικρό και ελαφρύ bump στο παρών thread. Παιδιά για το Phoenix III πότε θα πρέπει να αρχίσουμε να γράφουμε; Με πόρωσε ο Wally και επειδή έχω ένα Dreamcast που δεν έχει περάσει τη διαδικασία της "αναπαλαίωσης" να ξέρω πόσο πρέπει να βιαστώ.
 
Αν λαβεις υποψιν οτι το 2 θα κυκλοφορησει γυρω στα μεσα Δεκεμβρη... ;)
 
ΟΚ mate. Επειδή το Dreamcast που αναφέρω δεν είναι δικό μου, ξεκινάω με άνεση χρόνου!!!!!!
 
Καλησπέρα σε όλους

Θα ήθελα και εγώ να συμμετέχω ως συντάκτης,αν ισχύει ακόμα βέβαια.
 
Φυσικά και ισχύει! Πάμε για το Έβδομο τεύχος προς αρχές Οκτώβρη. Πες τι έχεις στο μυαλό σου να αναλάβεις να γράψεις και σε βάζουμε στο ανάλογο "εσωτερικό" forum.

AA καλώς ήρθες!!
 
Μιας και ξεκινάμε το 7ο τεύχος θα ήθελα να δηλώσετε εδώ συμμετοχή όσοι ενδιαφέρεστε να συνεισφέρετε ώστε να φτιάξουμε και τα δικαιώματα στο conference room.
 
Άντε, να παίρνουμε σύνταξη οι παλιοί σιγά-σιγά... :biglaugh:
 
Θαθελες!Εσυ ο Billy και ο maddog θέλετε δε θέλετε δηλώνετε αυτόματα συμμετοχή :)
 
Αυτό, γιατί μου ακούγεται καλό; :D
 
Μόλις του γράψω ένα άρθρο που θα θάβει την Apple, να δεις πως θα με απολύσει. :p
 
Zhuge είπε:
Καλησπέρα σε όλους
Θα ήθελα και εγώ να συμμετέχω ως συντάκτης,αν ισχύει ακόμα βέβαια.
Φυσικα! Μοναδικος περιορισμος ειναι να μην εχεις δημοσιευσει το αρθρο σου και στο φορουμ (που ως νεο μελος δεν σε ενδιαφερει :) )

Δεν θελουμε το Phoenix να ειναι ενα GRM-Best-of.

Aντιθετα, το φορουμ ενιοτε δανειζεται παλια αρθρα του Phoenix ;)

Ακομα και μη-μελη (με ενα απλο email στους διαχειριστες) μπορουν να στειλουν αρθρο.

Θελουμε το Phoenix να ειναι ενα εντελως ξεχωριστο κομματι απο το RetroManiaX.
 
Κάτι ετοιμάζω, εάν είναι για τον Οκτώβριο. (Αρκεί να μην με πιάσει πάλι η τεμπελιά μου :) ).
 
Ωπ !! Εριξες είδηση-βόμβα !!

...can't wait. :)
 
Ρε σεις ψοφάω να γράψω, αλλά με αυτά και με αυτά δεν προλαβαίνω γ@μwt0:(
 
Για θυμήστε το email που στέλνουμε τα άρθρα και το συνοδευτικό υλικό. :)
 
Πίσω
Μπλουζα