Ζητούνται συντάκτες, προσφέρεται αμοιβή

O Wally κλαίει απαρηγόρητος διότι και φέτος δεν θα λάβει PS3 από τον Άγιο Βασίλη.

Μόλις συνέλθει θα σου απαντήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Νομιζα οτι μετεθεσες τα δωρα στο διαγωνισμο του Phoenix.

Οπως και να εχει, ομοιως και εγω εξαιρουμαι ως διαχειριστης.

Τα δωρα θα δωθουν με κληρωση? Να ενεργοποιησω τη συναδελφο με τα ωραια χερια για να τραβηξει κληρους?
 
Εγώ είμαι στη σωστή κατηγορία πάντως!! Εγώ πάντως απέλαυσα τη σύνταξη των άρθρων! Το επόμενο τεύχος ακόμα πλουσιότερο!!
 
Kαι εμενα μην με υπολογιζετε μιας και δεν ασχολουμαι με pc gaming οποτε ισως το δωρο να πιασει τοπο σε καλυτερα χερια! :) αξιαιπενη παντως η προσφορα του γιατρου και τον ευχαριστουμε για αυτο..
 
Wally είπε:
Νομιζα οτι μετεθεσες τα δωρα στο διαγωνισμο του Phoenix.Οπως και να εχει, ομοιως και εγω εξαιρουμαι ως διαχειριστης.

Τα δωρα θα δωθουν με κληρωση? Να ενεργοποιησω τη συναδελφο με τα ωραια χερια για να τραβηξει κληρους?
Όχι, τα δώρα για τους συντάκτες είναι χωριστά και ελεύθερης επιλογής τους από όλη την λίστα τίτλων της GOG.com.

Κερδίζει ένας τυχαία από την κατηγορία repeat offender και άλλος ένας από την κατηγορία n00bery stick.

Και φυσικά αν είχες διαβάσει τους κανόνες μου, θα είχες δει ότι δεν εξαιρείσαι...

Αν έχεις διάθεση, βάλτηνα. Εγώ απλά θα χρησιμοποιούσα το random.org γιατί είμαι ξενέρωτος. Καλύτερα σίγουρα ένα γυναικείο χεράκι... :)

phil_vr είπε:
Kαι εμενα μην με υπολογιζετε μιας και δεν ασχολουμαι με pc gaming οποτε ισως το δωρο να πιασει τοπο σε καλυτερα χερια! :) αξιαιπενη παντως η προσφορα του γιατρου και τον ευχαριστουμε για αυτο..
Υποχρεώνεσαι να συμμετάσχεις. Αν κερδίσεις, μπορείς να χαρίσεις τον κωδικό σου σε αγγελία, φίλο ή ότι άλλο γουστάρεις. LOL.

ΦΥΓΑΜΕΕΕΕ! :cool:
 
ΧΑΧΑΧΑ!!! "Την πάτησα" κι εγώ δηλαδή!

Κοίτα να δεις που θα γίνω PC gamer στα γεράματα!!! :biglaugh:

Όπως και να'χει, ευχαριστούμε για άλλη μια φορά Maddog για τα δώρα!
 
Wally, επιβεβαίωσε αν είναι να κάνουν τα όμορφα χεράκια την κλήρωση από Δευτέρα μεριά. :)

Αλλιώς, αν δεν το κανόνισες, το random.org δουλεύει και στις Κυριακές/Αργίες. :p
 
Τα βραβεια συντακτων Phoenix πανε στους εξης (αφου χωσαμε παλι τη συναδελφο με τα ομορφα χερια :) ):

1) Βραβείο repeat offender

phoenix_author_prize1.jpg


2) Βραβείο n00bery stick

phoenix_author_prize2.jpg


Οποτε, οι φιλοι Dino και Divined παρακαλουνται να επικοινωνησουν με τον Maddog. Συγχαρητηρια!
 
hehe. guys, thx! Τα άρθρα τα έγραψα γιατί το γούσταρα. Άντε, και για το επόμενο Phoenix ακόμα καλύτερα!!
 
Mπραβο στα παιδια! Με το καλο να δεχτουν τα δωρα του γιατρου! :)
 
Αυτή την φορά δεν είχε βαμμένο νυχάκι. Μάλλον θα έχει κανονίσει να το ετοιμάσει για την Πρωτοχρονιά. :)

Συγχαρητήρια στους DINO και divined!

Παιδιά, μελετήστε με την ησυχία σας τον κατάλογο της GOG.com και στείλτε μου σε pm ποιό παιχνίδι θέλετε να αποκτήσετε. Δεν υπάρχει περιορισμός κόστους, αντίθετα μάλιστα αφού η μέγιστη θεωρητική τιμή για ένα παιχνίδι είναι $9.99 και τώρα υπάρχει Χριστουγεννιάτικο sale, μπορείτε να διαλέξετε και παραπάνω από ένα παιχνίδι αρκεί το συνολικό κόστος να είναι μέχρι $9.99. Πχ 3 των 2.99 μπορείτε να τα πάρετε άνετα.

Θα σας στείλω με pm τον gift κωδικό σας, τον οποίο μπορείτε να αξιοποιήσετε όπως σας αρέσει, ακόμα και να το χαρίσετε σε άλλον (αυτό πάει κυρίως στον DINO που δηλώνει non-PC gamer, αν και θα του πρότεινα να βρει κάτι retro και να δοκιμάσει. Αν θέλεις συμβουλές, ονόμασε genre και εδώ είμαστε...)

Ευχαριστώ για την βοήθεια στην σύνταξη ενός πολύ ζουμερού τεύχους Phoenix. :)

Άντε να σας δούμε και στο επόμενο τεύχος!
 
Συγχαρητήρια στους νικητές DINO και divined και ιδιαίτερα για τα άρθρα τους «Διαμαντάκια που μας ξέφυγαν» και “Blood Money” αντίστοιχα.

Και πάλι μπράβο στον Maddog για την πρωτοβουλία.
 
Για κάποιο rpg σκέφτομαι εγω απο τα παλιά. Είμαι μεταξύ Baldur`s Gate και Planescape Torment!! Να μάθει και ο μικρός τι πάει να πει rpg γιατί νομίζει ότι το wow είναι rpg!!
 
Ώπ! Να και η άλλη γιορτινή έκπληξη για μένα σήμερα!!!! :)

Πραγματικά έχω αρχίσει να αισθάνομαι πολύ τυχερός...

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Maddog, για την πρωτοβουλία του αυτή, η οποία πιστεύω οτι έδωσε μια έξτρα ώθηση, για να βγει το νέο τεύχος στην ώρα του!

Τρελλόσκυλο, θα υποκύψω και θα παίξω κάτι από τα παλιά, στο PC! :)

Τα μόνα παιχνίδια που έχω παίξει σε αυτή την πλατφόρμα (PC), είναι το Praetorians και το Diamond's in the Rough, πρόσφατα...

Και πάλι ευχαριστώ, εσένα και όλους τους συντάκτες του περιοδικού!

Όσο για τους νέους συντάκτες, εύχομαι να συνεχίσουν μαζί μας αυτό το όμορφο ταξίδι, μέσα από τις σελίδες του Φοίνικα και στη διαδρομή να αποκτήσουμε ακόμα περισσότερους!

Τελικά είναι υπέροχο, να είσαι μέλος του retromaniax! :)

Σας ευχαριστώ και πάλι! Καλή Χρονιά!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DINO είπε:
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Maddog, για την πρωτοβουλία του αυτή, η οποία πιστεύω οτι έδωσε μια έξτρα ώθηση, για να βγει το νέο τεύχος στην ώρα του!Τρελλόσκυλο, θα υποκύψω και θα παίξω κάτι από τα παλιά, στο PC! :)
Μπα, αυτό που έδωσε την πραγματική ώθηση ήταν αυτό εδώ. Μέχρι τότε δεν είχαμε αρχισυντάκτη... :p

Χαίρομαι που αποφάσισες να κρατήσεις το δωράκι σου, περιμένω να μου πεις τι θέλεις. :)
 
Πίσω
Μπλουζα