Ζητούνται συντάκτες, προσφέρεται αμοιβή

Eγω φτιαχνω ενα μικρο αφιερωματακι για την Ocean Software, και τελειωνω το review για το prisoners of ice (για PC), και μαλλον με βλεπω να φτιαξω κανα δυο ακομη review.
 
Εγώ έχω ετοιμάσει δύο άρθρα. Που να τα στείλω;
 
retromaniax at windowslive.com ;)
 
Maddog είπε:
Αρχισυντάκτης θα γίνει ο Wally
:eek: Δεν το γνώριζα, δεν είχε ανακοινωθεί τίποτα! ΟΚ λοιπόν, ξεκινάω να δουλεύω την τακτική μου στήλη και τουλάχιστον ένα ακόμα άρθρο.
 
Jose is the name of the game! :D
 
Wally είπε:
Ρε τι μαθαινουμε :)
Θα το πιω οπως βλεπω το ποτηριον τουτο :D
Προτιμάς ένα απλό ποτηράκι ή το gunpoint που έγραφα στο αρχικό post; :flower:
 
Όχι, βαρέλι θέλει........ !!!!!!!
 
Έστειλα τα άρθρα. Μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος ότι τα παραλάβατε; Αν έχω χρόνο θα γράψω άλλοα ένα άρθρο για Super Cars στην Amiga. Μέχρι πότε είναι το deadline;
 
Μπράβο divined! :thumbup:

Το Phoenix έχει ανάγκη το καινούργιο "αίμα"...

:D

Το deadline υπολόγισέ το κατά τις 23-25 Νοέμβρη, όπως έχει πει ο λατρευτός μας αρχισυντάκτης... :D
 
να κανω μια ερωτηση? Τα αρθρα αφορουν μονο ρετρο υπολογιστες? Δε μπορει να υπαρξει αρθρο για snes, ps1 κτλ?
 
Αν έχεις όρεξη να γράψεις κάτι σχετικό, σαφώς και μπορεί.
 
για αυτο ρωταω. Θα ηταν κριμα να γραψω κατι και μετα να μαθω πως εξαρχης ημουν off topic :)
 
Οτι είπε και ο alkis21!

Ήδη στο νέο τεύχος θα υπάρχει τουλάχιστον ένα review για Playstation 1... ;)

Γράψτε άφοβα!
 
Παντως μεχρι στιγμης, αν δεν εχω κανει καμια παραβλεψη στα emails, οι μονοι που εχουν στειλει αρθρα ειναι ο divined και ο vagosgta... :(
 
Nα προσθεσω και ενα νεο review που μου εστειλε το team Alucard-Telonio.

Bump. Στειλτε πραμα
 
Έλα η παλιά φρουρά!!!! :thumbup:

Παίδες στείλτε άρθρα να'χουμε να διαβάζουμε κάτι καλό τις γιορτές!
 
Τώρα αφεντικό, τώρα, ετοιμάζει.
 
Και αφού καταφέραμε και το κυκλοφορήσαμε εγκαίρως το τευχάκι, να θυμηθούμε και τα αθλοθετημένα βραβεία:

Αθλοθετούνται 2 βραβεία:1) Βραβείο repeat offender

Αφορά όσους ήδη έχουν γράψει σε οποιοδήποτε από τα προηγούμενα τεύχη του Phoenix και αποσκοπεί στο να δώσει ένα άτυπο "μπράβο" για την τακτική συμμετοχή.

2) Βραβείο n00bery stick

Αφορά όσους δεν έχουν δημοσιεύσει ως τώρα τίποτα στο Phoenix και το παρθενικό τους άρθρο θα δημοσιευτεί στο τεύχος 5.
Αν υπολογίζω σωστά, για το βραβείο repeat offender είναι υποψήφιοι οι εξής:

Wally, phil_vr, DINO, vagosgta3, alkis21, ChrisTOS (και εγώ που τίθομαι εκτός με τεχνικό νοκ άουτ)

Και για το βραβείο n00bery stick οι

Captain Kal, Divined, Alucard

Αν έχω ξεχάσει κανέναν ή έχω κατατάξει κάποιον σε λάθος κατηγορία, παρακαλώ να με κράξει τάχιστα! Κύριε αρχισυντάκτα, επιβεβαιώστε παρακαλώ. Για να κληρώσει πριν τα Χριστούγεννα. :D
 
Maddog είπε:
Αν έχω ξεχάσει κανέναν ή έχω κατατάξει κάποιον σε λάθος κατηγορία, παρακαλώ να με κράξει τάχιστα! Κύριε αρχισυντάκτα, επιβεβαιώστε παρακαλώ. Για να κληρώσει πριν τα Χριστούγεννα. :D
Μπρε! Θα μου απαντήσει κανένας;;; :D
 
Πίσω
Μπλουζα