Ηθοποιοί xxx τηs δεκαετίας του 80.

exetlaios

Retro PaTRi@RcH
Joined
17 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.460
Αντιδράσεις
1.051
Ξεκινάω ένα θέμα, με την ελπίδα να μην "λογοκριθεί" :rolleyes:

Ηθοποιοί ΧΧΧ τηs δεκαετίας του 80'.

Ξεκινάω αναφέροντας την θρυλική Tracy Lords.

Gύρισε πάνω από 100 ταινίες, όντας ανήλικη.

Συνελήφθη και όταν αποφυλακίστηκε, ήταν πλέον 18 και γύρισε

την μοναδική ταινία της ως ενήλικη, που ήταν όμως δυστυχώς

και η τελευταία της. Το γνωστό "TRACY I LOVE YOU".

Άλλα "αστέρια" που συγκλόνισαν την εφηβική μας λίμπιντο ήταν :

KASHA

CHRISTY CANYON

SARAH YOUNG

MOANA POZZI και πολλές άλλες.
 
Ανήλικη εεεε, για να δούμε τι θα βγάλει το μουλάρι.... το πρώτο της film είχε τίτλο “the g-spot” ?
 
Mια 80's "αστερας" του χωρου ,που εκανε εντυπωση στην Ελλαδα,ηταν η Ιλονα Σταλλερ,γνωστη και ως Τσιτσιολινα.Moana Poozi R.I.P απο καρκινο του ηπατος.
 
Shadowdancer2501 είπε:
Mια 80's "αστερας" του χωρου ,που εκανε εντυπωση στην Ελλαδα,ηταν η Ιλονα Σταλλερ,γνωστη και ως Τσιτσιολινα.Moana Poozi R.I.P απο καρκινο του ηπατος.
Αμάν βρε παιδί μου, μου έχεις κάνει την καρδια περιβόλλι.

ΠΛάκα κάνω και εγώ έναν πεθαμένο έχω στο Avatar!
 
Εχει ενδιαφερον να παρακολουθεις,τη πορεια που κανουν οι ανθρωποι.Ο χρονος ειναι αμειλικτος,για ολους φιλε Shock.Ειδικα για αυτους που φτανουν "ψηλα" και μετα πεφτουν σαν Ικαροι...Γι'αυτο εχω μια εμμονη,να μνημονευω την καταληξη(καλη η ασχημη) των "ινδαλματων'' μας...

και για να σας φτιαξω τη διαθεση,παρτε και το χιτ του καλοκαιριου..."ανεστησες τον πεθαμενο και τωρα ειναι ζωντανος"
 
O Bill Gates πότε θα πέσει;;;;; Αντε πολύ μας τα ......... με τα winblows...
 
προλαβαίνει δε προλαβαίνει την κυκλοφορία των vista... βαρέθηκε να τον κράζουν οι απανταχού pc users γι αυτό αποφάσισε να αποσυρθεί και να ασχοληθεί με το φιλανθρωπικό του έργο...
 
Shadowdancer2501...Moana Poozi R.I.P απο καρκινο του ηπατος.[/quote είπε:
Κάπου είχα διαβάσει, ότι όταν πέθανε, δώρισε όλη την περιουσία της στην καθολική εκκλησία.

Άραγε να είναι αλήθεια ;
 
@ Exetlaios

Πολλα ακουγονται για το πως και απο τι πεθανε.Στην αρχη κυκλοφορουσε η φημη οτι πεθανε απο AIDS.Μετα ελεγαν οτι ζει καπου στην Αμερικη η' στην Ινδια "αγνωστη" αναμεσα σε αγνωστους.Η ανθρωποι της,εβαλαν τελος στους μυθους,οταν εδειξαν δημοσια το πιστοποιητικο θανατου της Μοανα.Καρκινος του ηπατος,πεθανε στη Γαλλια 33 ετων.-

Δωρισε ΜΕΡΟΣ της περιουσιας της οχι στη εκκλησια ,αλλα σε ιδρυματα ευρευνων για την ιαση του καρκινου.

Επισης ο αδερφος της,στην πραγματικοτητα ηταν γιος της.Βιος ...
 
Nαι φιλε !!! Κι ομως ειναι γιος της.Το ειπε ο ιδιος δημοσια σε εκπομπη στη τηλεοραση μετα το θανατο της Μοανα και το επιβεβαιωσε και η μητερα της.Μαλιστα ο Simone("αδερφος") εχει γραψει και βιβλιο-βιογραφια της αδερφης του.Αστα φιλε...βιος και ...
 
Shadowdancer2501 είπε:
Επισης ο αδερφος της,στην πραγματικοτητα ηταν γιος της.Βιος ...
Πω, πω μας μπέρδεψες !

Μου θύμησες ένα τραγούδι των "Kafrilion",

με τίτλο "Είμαι ο παππούς μου" !

Εννοείς ότι ο πατέρας της, είχε "ιδιαίτερες" σχέσεις μαζί της,

όταν ήταν νέα ;
 
Οχι φιλε,ισως δεν το διατυπωσα σωστα.Ειναι γιος της και ΟΧΙ αδερφος της.
 
Εγω σαν αγαπημενες σταρ ειχα Dolly Buster και Teresa Orlwski!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα