Ημερολόγιο 1995 Nintendo - Bic wavelengths

gremlinakos

RetroActive
Joined
28 Οκτ 2007
Μηνύματα
523
Αντιδράσεις
163
Ναι και ένα περίεργο ημερολόγιο από το (όχι και τόσο) μακρινό 1995 που έχω στην κατοχή μου και το είχα ξεχάσει τελείως. Την θεματολογία του ημερολογίου την μοιράζονται Ninty και Bic.

Πραγματικά ήθελα να' ξερα ποίος σκαρφίστηκε τέτοια συνεργασία! Είναι λίγο μεγάλο σε διαστάσεις παιδιά αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα το ψηφιοποιήσω και θα σας το παραδώσω ;)

Πάρτε μια γεύση:

Προβολή συνημμένου 114616

Προβολή συνημμένου 114617

Download link
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολυ ωραιο το ημερολογιο :thumbup:
 
Τι αυτό ήταν μόνο, 2 σελίδες;
 
χαχαχα ετσι για να ανοίγει η όρεξη ανυπόμονε Τζόνυ! Θα το σκανάρω μην ανησυχείς, λίγη υπομονή μόνο :D

@Billy thanks!
 
Πραγματικα περιεργη συνεργασια!!

Περιμενουμε το σκαναρισμα :D .
 
Το ψάχνω πάρα πολλά χρόνια, αν και ήταν πολύ κοινό δώρο (το έδιναν στα καταστήματα και ταυτόχρονα στα μέλη του club)! Θα χαρώ πολύ αν το ψηφιοποιήσετε!!

(όχι και τόσο) μακρινό 1995
Γνωρίζω άτομα γεννημένα τότε, τα οποία αυτή τη στιγμή σπουδάζουν ιατρική δεύτερο έτος...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτό το έχω κι εγώ! Αλλά δεν θυμάμαι πως το απέκτησα. Αν δεν κάνω λάθος, πρέπει να το έδιναν δώρο μαζί με κάποιο τεύχος Σαΐνια?
 
οντως πολυ ωραιο εγω θυμομουν το περιοδικο μονο δεν ηξερα οτι εβγαιναν και ημερολογια
 
Πηγα να το σκαναρω στο scanner του αδεφού μου αλλά δεν χοράει. Μάλλον θα πάω σε κανένα βιβλιοπωλείο για να γίνει σωστά η δουλειά!
 
Τελικά το έβγαλα φωτογραφίες, το σουλούπωσα στο PS και το έκανα PDF! Δεν μπορώ να το ανεβάσω όμως, γιατί?
 
χαχαχα σκάλωσα και πήγα να το κάνω upload στο forum, ούτε που μου πέρασε απο το μυαλό η λύση του dropbox!

Ευχαριστώ Dr. SLUMP! Λοιπόν ορίστε το link επιτέλους!
 
Thanks for the link! Το πρόσθεσα και στο google drive του φόρουμ με link στο αρχικό ποστ! :)
 
Ωραιο ημερολογιο και φοβερα δωρα για τους μικρους ζωγραφους.
 
Ιδιαίτερο ενδιαφέρον έχει ο Οκτώβρης. Νομίζω ότι ο δημιουργός and είναι αρκετά γνώριμος στους κύκλους των graffitaδων. Και είμαστε μόλις στα 94-95.
 
Ευχαριστούμε πάρα πολύ! Μπήκε στο tablet με τη μία!
 
Σας ευχαριστώ παιδιά! Κι όταν θα καταφέρω να του κάνω κανονική σάρωση θα το ξαναδώσω φυσικά! :)
 
Ωραίο το ημερολόγιο...επίσης θυμήθηκα και τα στυλό bic wavelengths!
 
Πίσω
Μπλουζα