Η Εκτέλεση (ANT1)

δεν το πιστευω!!!! μετα το "και ευθυμη και χηρα ανεβηκε η εκτελεση στο web tv του αντεννα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε...και εις αλλα...
 
Ε ναι καιρός ήταν. Άμεσα θα ανέβουν το "Μια γυναίκα από το παρελθόν" και ο "Κίτρινος Φάκελος".
 
σουπερ!!!!! αντε να ανεβαινουν σιγα σιγα...ολη μερα πανω απο to web θα την βγαζω μου φενεται
 
Δε χρειάζεται κι έτσι... Web tv είναι, όποτε θες τα βλέπεις!
 
ektelesi.jpg

Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς σας, αν έχει προβληθεί ποτέ η σειρά σε επανάληψη ή το βασικότερο, αν έχει κυκλοφορήσει ποτέ σε DVD έστω και μέσω του τύπου? Γενικά πως μπορεί κάποιος να την βρει?

Ευχαριστώ!
 
meneas είπε:
Προβολή συνημμένου 37532
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς σας, αν έχει προβληθεί ποτέ η σειρά σε επανάληψη ή το βασικότερο, αν έχει κυκλοφορήσει ποτέ σε DVD έστω και μέσω του τύπου? Γενικά πως μπορεί κάποιος να την βρει?

Ευχαριστώ!
http://www.antenna.gr/webtv/categories?cid=3392
 
Rapide είπε:
Ναι το είχα δει αυτό και σε ευχαριστώ πολύ. Αλλά δεν θέλω απλά να τα δω, αλλά να τα έχω στο αρχείο μου. Γι'αυτό ρώτησα αν έχουν κυκλοφορήσει σε DVD ή αλλιώς. Ίσως να μπορεί κάποιος να τα κατεβάσει από το site του ANT1, αλλά δεν ξέρω τον τρόπο. Αν κάποιος το ξέρει ας μου το πει.
 
meneas είπε:
Ναι το είχα δει αυτό και σε ευχαριστώ πολύ. Αλλά δεν θέλω απλά να τα δω, αλλά να τα έχω στο αρχείο μου. Γι'αυτό ρώτησα αν έχουν κυκλοφορήσει σε DVD ή αλλιώς. Ίσως να μπορεί κάποιος να τα κατεβάσει από το site του ANT1, αλλά δεν ξέρω τον τρόπο. Αν κάποιος το ξέρει ας μου το πει.
Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση φίλε μου, από αυτό εδώ το σάιτ. :)

Δεν έχουν κυκλοφορήσει σε DVD και δε νομίζω να υπάρχει τέτοια σκέψη στο μυαλό των υπευθύνων....

Για την ώρα απόλαυσέ τα νόμιμα από το WEB TV. :)
 
sunset89 είπε:
Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση φίλε μου, από αυτό εδώ το σάιτ. :) Δεν έχουν κυκλοφορήσει σε DVD και δε νομίζω να υπάρχει τέτοια σκέψη στο μυαλό των υπευθύνων....

Για την ώρα απόλαυσέ τα νόμιμα από το WEB TV. :)
Εφόσον δεν έχουν κυκλοφορήσει νόμιμα σε DVD μέσω κάποιου περιοδικού κλπ ή δεν υπάρχει νόμιμος τρόπος downloading από το επίσημο site του ANT1, τότε φυσικά και δεν το συζητώ. Να΄σαι καλά και σε ευχαριστώ πολύ.
 
Τρέιλερ από την Ιστορική σειρά του ΑΝΤ1


(( Η Εκτέλεση )) βασισμένο στο ομώνυμο βιβλίο του Φρέντυ Γερμανού



μεταδόθηκε το 1994 από τον ΑΝΤ1


http://www.youtube.com/watch?v=VkM835LSfq0
 
Μόλις διάβασα το βιβλίο του Γερμανού και ενθουσιάστηκα , δεν ήξερα οτι ήταν και σειρά! Μερσί για τα λινκς στο Ant1 web πάω να τα ξεκοκκαλίσω κυριολεκτικά!

edit: Ερώτηση: στους τίτλους αρχής της σειράς στη γωνία με την ασπρόμαυρη φωτογραφία είναι ο πραγματικός Ίων ή ο Αρζόγλου? Δεν μπόρεσα να καταλάβω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ WURST ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΥΠΟΛΛΟΙΠΑ. ΜΟΝΟ ΑΝ ΠΑΘΟΥΜΕ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ.
 
vriaeros γραφε με μικρα σε παρακαλω γτ τα κεφαλαια ειναι σα να φωναζεις στο ιντερνετ.
 
Γεια σας φιλοι μου. Αυτες τις μερες βλεπω τη σειρα απο το YouTube.....Με εχει συναρπασει....Ηδη,εχω δει τα 11 πρωτα επεισοδια και σημερα σειρα εχει το 12ο......Ειχα αρχισει να διαβαζω το βιβλιο του Φρεντυ Γερμανου, αλλα,βλεπω,πως το σεναριο ειναι ακριβως το ιδιο,οπως του βιβλιου,οποτε θα αρκεστω να ολοκληρωσω τη σειρα με τα 20 επεισοδια.....

Επισης,θα ηθελα-αν γνωριζει καποιος φιλος εδω-να μας ενημερωσει,αν γυριστηκε το Σιριαλ στην τοτε ΝΕΡΙΤ,για την ζωη της Πηνελοπης Δελτα,που ειχε προγραμματιστει & αποφασιστει,τον Οκτωβρη του 2014. Σας ευχαριστω πολυ. [h=1][/h]
 
Πίσω
Μπλουζα