Η Μόνικα Μπελούτσι στο Ηρώδειο

Και με την Σάρον γινότανε χαμός, το θυμάμαι πολυ καλα,δεν ξέρω τι προηγήθηκε πρώτα η ομορφιά της η το περίφημο σταυροποδι; είχε έρθει Ελλάδα και ζήταγε τις γραβάτες από τους άνδρες στο μαγαζί που την είχαν πάει τότε, το θυμαστε;

Δικαιως ειχε γινει χαμος με τη Σαρον γιατι ειναι κουκλα. Και οχι μονο αυτο. Ειναι μελος της Mensa, δηλαδη ανθρωπος με πολυ υψηλο δεικτη νοημοσυνης.
 
Στη δεύτερη φωτογραφία νομίζω ότι προσπαθεί να μοιάσει στη Μπαρντό.

Δεν της πάει καθόλου το ξανθό μαλλί.
 
Μου θυμίζει το bandana style της Μπαρντό.

de8163cf5b851243ff7a8f3bbbd216f1.jpg


27e37c14e89ad59dbf8fc846b1e1c858.jpg


df17a2cea06465d2ff16f6c484a34f42.jpg

Εχει και η κόρη μου για αυτό και ξέρω για τις bandana. Οταν φοράει μου θυμίζει και εκείνη το στυλ της Μπαρντό όταν φόραγε bandana. :)
 
Στη δεύτερη φωτογραφία νομίζω ότι προσπαθεί να μοιάσει στη Μπαρντό.

Δεν της πάει καθόλου το ξανθό μαλλί.

Οχι μονο στην δευτερη φωτογραφια. Και στην πρωτη. Αλλα δεν γινεσαι ευκολα Μπριζιτ Μπαρντο.
 
Η μόνη που όλος ο πλανήτης αποκάλεσε la divination, καμια άλλη σοπράνο δεν απέκτησε τέτοιο τίτλο, δυστυχώς την έφαγε η κατάθλιψη :cry:
GAUpH8lWAAAip7O.jpeg
 
και μένα μου φαίνεται απίθανο, τέτοιο ταλέντο, όλος ο κόσμος όλοι οι άντρες στα πόδια της διασημότητα και να τη φάει η κατάθλιψη;;; σαν την καημένη την Μέριλυν.
 
και μένα μου φαίνεται απίθανο, τέτοιο ταλέντο, όλος ο κόσμος όλοι οι άντρες στα πόδια της διασημότητα και να τη φάει η κατάθλιψη;;; σαν την καημένη την Μέριλυν.
Και όμως, δεν έχει σημασία πολλοί διάσημοι στην ουσία "πεθαναν" από την θλίψη τους η η κατάθλιψη και οι εξαρτήσεις τους δημιούργησαν πολλά προβλήματα υγείας. Την έφαγε ο έρωτας για τον Ωνάση, αυτήν τον είχε σαν θεό και τον αγάπησε πραγματικά όχι για τα λεφτά του ούτε για το όνομα του.
 
κι εμείς οι κοινοί θνητοί τα προβλήματα μας αν θα μας φτάσουν τα λεφτά να βγάλουμε το μήνα να πληρώσουμε λογαριασμούς άντε να πάρουμε κάνα ρουχαλάκι κάτι τις ξέρω περίπτωση με κοντινούς μου ανθρώπους με πάρα πολύ χρήμα που έφερε δυστυχώς τη μέγιστη δυστυχία δεν μπορώ να πω περισσότερα ευτυχώς δεν κατάληξε σε θάνατο αλλά αφάνταστη δυστυχία και μιλάμε για πολύ, έτοιμο χρήμα
 
κι εμείς οι κοινοί θνητοί τα προβλήματα μας αν θα μας φτάσουν τα λεφτά να βγάλουμε το μήνα να πληρώσουμε λογαριασμούς άντε να πάρουμε κάνα ρουχαλάκι κάτι τις ξέρω περίπτωση με κοντινούς μου ανθρώπους με πάρα πολύ χρήμα που έφερε δυστυχώς τη μέγιστη δυστυχία δεν μπορώ να πω περισσότερα ευτυχώς δεν κατάληξε σε θάνατο αλλά αφάνταστη δυστυχία και μιλάμε για πολύ, έτοιμο χρήμα
Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να έχεις τόσο χρημα, παγκόσμια αναγνωρισιμοτητα , να έχεις και καλή υγεία και παράλληλα κατάθλιψη. Από αναγνωρισιμοτητα η Κάλλας άλλο τίποτα και φυσικά είχε και τα προς το ζην , υπέροχο διαμέρισμα στην Γαλλία, με μεγάλες προσωπικότητες γνωριμιες και σίγουρα είχε πολλά ακόμα να προσφερει.
 
Η Μόνικα Μπελούτσι είναι η ωραιότερη Ευρωπαία ηθοποιός μακράν , έχει στυλ , κομψότητα και εκπέμπει έναν αισθησιασμό χωρίς να γίνεται πρόστυχη . Από παλιές Ιταλίδες ηθοποιούς θεωρώ πολύ εντυπωσιακή τη Σοφία Λόρεν . Της Μπελούτσι δεν της πάει με τίποτα το ξανθό χρώμα στα μαλλιά , μόνο το μαύρο .
 
Η Μόνικα Μπελούτσι είναι η ωραιότερη Ευρωπαία ηθοποιός μακράν , έχει στυλ , κομψότητα και εκπέμπει έναν αισθησιασμό χωρίς να γίνεται πρόστυχη . Από παλιές Ιταλίδες ηθοποιούς θεωρώ πολύ εντυπωσιακή τη Σοφία Λόρεν . Της Μπελούτσι δεν της πάει με τίποτα το ξανθό χρώμα στα μαλλιά , μόνο το μαύρο .
Για μένα η ομορφοτερη ευρωπαια μετά την μπαρντο και την καρντιναλε
 
Πίσω
Μπλουζα