Η απερίγραπτη (1981 ΥΕΝΕΔ)

Ιφιγένεια Γιαννοπούλου , μαγευτική φωνή! Σε ευχαριστούμε πολύ Νίκο!
 
Αλλη μια αδικοχαμενη σειρα του Ξενοπουλου...τι αμαρτια.... Ευχαριστουμε Νικο για το βιντεο και την κα Πανουση που κρατησε κατι απο την Απεριγραπτη. Ηταν η μονη φορα που στους τιτλους σειρας του Ξενοπουλου ακουγοταν τραγουδι και οχι ορχηστρικο θεμα
 
206.jpg
 
ChristosM είπε:
Αλλη μια αδικοχαμενη σειρα του Ξενοπουλου...τι αμαρτια.... Ευχαριστουμε Νικο για το βιντεο και την κα Πανουση που κρατησε κατι απο την Απεριγραπτη. Ηταν η μονη φορα που στους τιτλους σειρας του Ξενοπουλου ακουγοταν τραγουδι και οχι ορχηστρικο θεμα
Στους τίτλους της "Τερέζας Βάρμα Δακόστα" το 1975, η Ελένη Βιτάλη τραγουδούσε το "Καράβι-καραβάκι"...
 
ΤΑΣΟΣ ΚΡΙΤΣΙΩΛΗΣ είπε:
Στους τίτλους της "Τερέζας Βάρμα Δακόστα" το 1975, η Ελένη Βιτάλη τραγουδούσε το "Καράβι-καραβάκι"...
Σωστα! Απλα παντα στο δικο μου μυαλο εχω τους 7 Ξενοπουλους της ΥΕΝΕΔ και γιατι ηταν οι πιο πετυχημενοι αλλα και γιατι τους ειχα δει ολους.
 
Τι ωραία σειρά. Ημουν πολύ μικρή κι όμως τη θυμάμαι σαν ανάλαφρη, υπέροχη αισθηματική εποχής. Ούτως ή άλλως, ο Ξενόπουλος ήταν πάντα από τους πολύ αγαπημένους μου. Έχω διαβάσει πάμπολλα έργα του. Πολύ γοητευτικός ο Κώστας Πρέκας και σπιρτόζα η Πένυ Παπουτσή, παρόλο που δε μου άρεσε πολύ.
 
Ο Κώστας Πρέκας και η Μάνια Τεχριτόγλου στην σειρά:

[video=youtube_share;df5PtAsIHxc]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα