Η βιβλιοθήκη του Retromaniax

D@redevil είπε:
Πού είναι μωρέ ο Dino όταν τον χρειαζόμαστε? :D
(Τσουρέκια? Να σε κάνω ρεβανί & cheesecake από τα χεράκια μου να πάθεις την πλάκα σου! :D )

γλυκά να 'ναι και ότι να 'ναι... :D
 
Xαχαχα! Άψογος, μπράβο Rio! Ξέρεις καλά ότι αυτό το στυλ θεμάτων το λατρεύω κι εσύ το'χεις το άθλημα, αυτή είναι η γνώμη ενός συναδέλφου :cool: Ήταν όλα πολύ διασκεδαστικά, και με μένα έπεσες διάνα. Ειδικά αυτό το εκδόσεις Φανάρι, παρωδία του Λυχνάρι ε; :animlaugh: Θα έγραφα κάτι για σένα, αλλά με πρόλαβε ο Johnny, και είναι ωραίο κατά τη γνώμη μου.
 
RIO, νομιζω πως για αλλη μια φορα μας χαρισες ενα θεμα που το απολαυσαμε ολοι. Σε ευχαριστω για την ιδεα του τιτλου Ο αγνωστος φορουσε καμπαρντινα. Λεω να την υλοποιησω. :)

Και μια που δεν σε ειδα στη λιστα, ας βαλω το βιβλιο που θα εγραφες εσυ:

Εγχειριδιο ταινιων τρομου. Ολα οσα θελετε να μαθετε και φοβοσασταν να ρωτησετε.
 
Για τον tsalk δεν βλέπω κάτι....

-
 
Να σαι καλά perlastar . χαίρομαι πολύ που σου άρεσε. :) ( αυτό ακριβώς με το φανάρι)... ;)

Thanks Bambinella και για τα καλά λόγια και για το βιβλίο...:[
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
RIO είπε:
Thankσ Bambinella και για τα καλά λόγια και για το βιβλίο...
Κι επειδη τωρα μολις ειδα οτι ο johnny προτεινε ενα παρομοιο βιβλιο με αυτο που σου προτεινα εγω, ξεκινα να γραφεις τη Βιογραφια του Oliver Reed. :)
 
bambinella 100 είπε:
Κι επειδη τωρα μολις ειδα οτι ο johnny προτεινε ενα παρομοιο βιβλιο με αυτο που σου προτεινα εγω, ξεκινα να γραφεις τη Βιογραφια του Oliver Reed. :)
Και αυτό θα ταίριαζε... :)
 
Ωραίο θέμα!!!

Πώς σας φαίνεται ο τίτλος βιβλίου Τα καλύτερά μας χρόνια από τη BETTY BOOP;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ευχαριστω RIO :) πολυ πετυχημενοι οι τιτλοι :clap: :clap: :clap:

ειδικα αυτος του metalcandyman :biglaugh:

ο τιτλος "Λιγο...απο ολα" σιγουρα μου ταιριαζει :)
 
Πίσω
Μπλουζα