Η "ελληνική" DeLorean

no prob! :) Όπως είπες, είναι αρχή ακόμα - σιγά σιγά θα εξοικειωθείς! ;)

Είπα να μη χαλάσω το θέμα και σου έστειλα πμ! :)

(Κλασσικά, τα offtopics θα αυτοκαταστραφούν!)
 
Σήμερα κατασκεύασα ενα αξεσουάρ αναβάθμισης του κάτω καπό μηχανης...

δικης μου επινόησης.., αφού το καπό στραβώνει όταν το ανοίγεις...

εκανα ενα νεύρο ανοξειδωτο στρατζαριστο για να μένει αλύγιστο

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
Κοίτα σύμπτωση.. Χτές συζητούσα με φίλους μου για τα props KITT και General Lee που έχουν φτιάξει Έλληνες, και πως δεν έχουν δει κανένα prop De Lorean :D
 
Επαθα πλακα! :D Και με το αμαξι και με τις κατασκευες......

Μπραβο, καλοταξιδο. :worship:

Δεν περιμενα DeLorean στη Ελλαδα!!!
 
Χεχε. Ούτε εγώ.

παιδες το αμάξι μάλλον σε 2 βδομάδας θα πάει αγγλια... Θα φέρω δεύτερο απο εκεί να το κάνω χρονομηχανή επιτέλους...
 
Μπράβο...και πάλι μπράβο. Άντε, τι θα γίνει με την χρονομηχανή :p και θέλω να δώσω στον εαυτό μου το '85 τα αποτελέσματα του Λότο!
 
Uskoke είπε:
Μπράβο...και πάλι μπράβο. Άντε, τι θα γίνει με την χρονομηχανή :p και θέλω να δώσω στον εαυτό μου το '85 τα αποτελέσματα του Λότο!
Το 85 δεν υπήρχε Λόττο. Μόνο το πρωτοχρονιάτικο έδειξε 3 εκκατομμυρια δραχμές. (10.000?)

τραβα στο1996 και αγόρασε μετοχές google & Apple!!!
 
alexakos είπε:
Χεχε. Ούτε εγώ.παιδες το αμάξι μάλλον σε 2 βδομάδας θα πάει αγγλια... Θα φέρω δεύτερο απο εκεί να το κάνω χρονομηχανή επιτέλους...
Ψαξε πρωτα αν η Ελληνικη νομοθεσια επιτρεπει τα χρονοταξιδια. Ποτε δεν ξερεις. :supergrin: :banghead: :supergrin:
 
alexakos είπε:
Το 85 δεν υπήρχε Λόττο. Μόνο το πρωτοχρονιάτικο έδειξε 3 εκκατομμυρια δραχμές. (10.000?)
τραβα στο1996 και αγόρασε μετοχές google & Apple!!!
Στην Γερμανία όμως υπήρχε :p και είπα μια που θα κάνω τον κόπο, να εκπληρώσω και ένα εθνικό χρέος. Αν η χρονομηχανή σου δεν μπορεί να πάει σε άλλη χώρα, θα αρκεστώ στα 3,000,000 του πρωτοχρονιάτικου.
 
Αν έχεις αρκετό πλουτώνιο πας Γερμανία οδικώς :)
 
Μόλις Ολοκλήρωσα άλλο ενα σετ flux boxes!

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
We got fuel...

Τωρα φτιάχνω και βαλίτσες για τις ασφαλές μεταφορές :)

Α!

οποιος θέλει να δει το Delorean live, εκτίθεται στην έκθεση κλασσικού αυτοκινήτου στο MEC μεχρι την Δευτέρα :)

εισιτήρια 1? dealmyday.gr

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σαν αμάξι τι λέει; Οδήγση; Συμπεριφορά στον δρόμο; Βλάβες;
 
Ο DeLorean ηταν μηχανικός στη GMC νομιζω και ξεκίνησε το δικό του πρότζεκτ.
Καποια στιγμή είχε μπει μέσα οικονομικά και για να συνεχίσει την εξέλιξη του αυτοκινήτου έκανε μια κουταμάρα: μπλέχτηκε σε μια αγοραπωλησία ναρκωτικών και τον επιάσανε και τα υπόλοιπα ειναι ιστορία.
 
Πίσω
Μπλουζα