Η ζωή που σου έχω δώσει

ChristosM

RetroNuts!
Joined
15 Απρ 2008
Μηνύματα
1.996
Αντιδράσεις
934
Η ζωή που σου έχω δώσει (1979)


Retrodb:
http://retrodb.gr/wiki/index.php/%CE%97_%CE%B6%CF%89%CE%AE_%CF%80%CE%BF%CF%85_%CF%83%CE%BF%CF%85_%CE%AD%CF%87%CF%89_%CE%B4%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9

Με απιστευτα μεγαλη χαρα εχω να ανακοινωσω οτι την ερχομενη Δευτερα στο "Θεατρο της Δευτερας" θα προβληθει το "Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ"

του 1979 με την Μαρια Αλιφερη!!!!!!!

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Eίναι τουλάχιστον παρήγορο το ότι η ΕΡΤ δεν έχει σβήσει αυτές τις πρό 30 ετών και βάλε εξαιρετικές δουλειές, και μας δίνει την δυνατότητα να τις ξαναδούμε μέσα από τα ψηφιακά της κανάλια
 
Μετα την μεγαλη χαρα που μας δινει αποψε η ΕΡΤ με την προβολη στο cine+ θεατρικης παραστασης απο το 1979 με την Μαρια Αλιφερη, την επομενη εβδομαδα μας επιφυλασσει μια ακομα μεγαλυτερη εκπληξη... Δεν θα δειξει παρασταση απο το αρχειο της ΕΡΤ, αλλα ενα θεατρικο απο αλλη χωρα! Δεν ξερω ποιο, αλλα ακομα και αν επροκειτο για αριστουργημα του ξενου θεατρου, προσωπικα δεν με αφορα. Μία και μόνο φορα την εβδομαδα εχουμε πια την δυνατοτητα να χαρουμε σπανιο αρχειακο υλικο απο παραστασεις με δικους μας αγαπημενους ηθοποιους και μας το χαλανε και αυτο.

Εγω θα τηλεφωνησω στο cine+ να εκφρασω τα παραπονα μου, αν θελετε καντε το και εσεις.

Απο την σημερινη αριστουργηματικη παρασταση.

Προβολή συνημμένου 979

Προβολή συνημμένου 980
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ChristosM είπε:
..την επομενη εβδομαδα μας επιφυλασσει μια ακομα μεγαλυτερη εκπληξη... Δεν θα δειξει παρασταση απο το αρχειο της ΕΡΤ, αλλα ενα θεατρικο απο αλλη χωρα! Δεν ξερω ποιο, αλλα ακομα και αν επροκειτο για αριστουργημα του ξενου θεατρου, προσωπικα δεν με αφορα. Μία και μόνο φορα την εβδομαδα εχουμε πια την δυνατοτητα να χαρουμε σπανιο αρχειακο υλικο απο παραστασεις με δικους μας αγαπημενους ηθοποιους και μας το χαλανε και αυτο.Εγω θα τηλεφωνησω στο cine+ να εκφρασω τα παραπονα μου, αν θελετε καντε το και εσεις.
Πάρε τους ChristosM να τους τα πεις!

Αυτή η ΕΡΤ κάνει πάντα ένα βήμα μπρος και δύο πίσω (εκεί που σε κάνει και χαίρεσαι, μετά σε "ρίχνει"). Λες και το κάνουν επίτηδες...
 
Η Μαρια αργει να λιγο εμφανιστει, αλλα κλεβει ως συνηθως τη παρασταση...
 
Πίσω
Μπλουζα