Η μάσκα του διαβόλου -The Devil's men (Land of the Minotaur (1976))

don dokken είπε:
ρε παμε καλα?αριστουργημα!!που μπορουμε να το βρουμε??να διοργανωσουμε προβολη στο επομενο meeting..κατι...!

o exetlaios τι εχει να πει?
Έχω ήδη τοποθετηθεί ... :)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Προβλήθηκε χθες στο Ε στη μία τα μεσάνυχτα σε κόπια εξαιρετικής ποιότητας. Δυστυχώς κλείσανε τα μάτια μου και δεν κατάφερα να την παρακολουθήσω...
 
Δεσμιος ακομη τηλεοπτικων συνηθειων περασμενων δεκαετιων εισαι.Την επομενη φορα που θα την βαλει και την βαζει συχνα το Ε,παρε ενα USB και χωστο σε οποια συσκευη χωνεται.
 
Ελα ντε!! Την ψαχνω πολυ καιρο την ταινια αγκρρρρρ
 
Μη βαράτε!!! Δεν την πέτυχα από την αρχή γι'αυτο δεν την εγραψα...Πάντως μες την νύστα μου, μου έκανε εντύπωση το πόσο καλή εικόνα είχε...
 
Την έχει "καταστρέψει" η εταιρεία Καραγιάννης Καρατζόπουλος με τις γνωστές αλλοιώσεις ή είναι απείραχτη;
 
Τις προαλες την πετυχα τυχαια στο Ε.

Ωραιο ταινιακι. Πολυ καλος ο Καραγιωργης και εξαιρετικος ο Μπισλανης (πολυ spooky). Δυναμιτης η Luan Peters (εχει παιξει και σε αρκετα γαργαλιστικες ταινιες).

Δυστυχως δεν το πετυχα απο την αρχη και εχασα την αγαπημενη Jane Lyle.

Σεναριακα ειχε τα θεματα του...επαιζαν και δυο θρυλοι μαζι οποτε οι προσδοκιες ηταν μεγαλες. Τεσπα, καλο ειναι αλλα δεν μπορει να συγκριθει με το παρομοιας θεματολογιας Wicker Men
 
Δεν είχα προσέξει ότι ο αστυνόμος στην φωτογραφία του τμήματος , είναι ο Νικήτας Πλατής.

minotaur.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα