Η μικρή μου συλλογή από tabletops και handhelds

Πανέμορφα και σε άψογη κατάσταση!!

Keep it up! ;)
 
Πω πω ρε George, πόσες φορές θα μας στείλεις ακόμα;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Αψογος φίλε,άψογος!

Για πες μας εντυπώσεις από το Grandstand Scramble....Σκέφτομαι να το "χτυπήσω" αλλά είμαι μεταξύ του Tomy Astro Blaster (ή Scramble) και αυτου.
 
Το TOMY είναι απείρως καλύτερο από το Grandstand.

(Το έχω σε RAMBLER version και είναι ότι πιο κοντινό σε SCRAMBLE coin op έχω δει !)
 
Nαι ε! Οπότε να επικεντρωθώ σε αυτό της Tomy....

Thanx
 
Τι ομορφιές είναι αυτές geoanas... :)
 
Υποκλίνομαι ταπεινά στο μεγαλείο αυτό!!! Μια πραγματικά απίστευτη συλλογή. Keep walking
 
Ωωωω ναι , έφτασαν τα καινούρια !!

ENTEX GALAXIAN 2

picture.php


NINTENDO GAME & WATCH DONKEY KONG II (MULTI SCREEN)

picture.php


NINTENDO GAME & WATCH DONKEY KONG JR (WIDESCREEN)

picture.php


NINTENDO GAME & WATCH MARIO BROSS (MULTI SCREEN)

picture.php


Και μια αναμνηστική με κλειστά τα καπάκια (!)

picture.php


To be continued... :p :D:D:D
 
Mε γειές φίλε! Tα donkey της Νintendo είναι χοντρό κόλλημα και θα σου πρότεινα να βρεις πάσει θυσία και το Donkey Kong Jr panorama....Θα ξετρελαθείς με το gameplay του.

To Galaxian 2 το έχω κι εγώ αλλα δε μπορώ να πω ότι με τρέλανε εν σχέσει με της Coleco που έχω επίσης....

Εκανα όμως κι εγώ τις αγορές μου....περιμένω λοιπόν Grandstand Scramble, Tomy Alien Attack (το Scramble της ίδιας εταιρείας με άλλο όνομα),Gakken Towering Rescue,Gakken Circus,CGL Voice Command Boxing,Pocket Simon (το είχα κάποτε και πήγε υπερ πίστεως από τη μητέρα μου), Casio Western Bar και εχω παραλάβει ήδη Grandstand pocket Scramble, αρκετά αξιόλογο μπορώ να πω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
@ yrig

Με το καλό λοιπόν να σου έρθουν !!

Για το Galaxian 2 συμφωνώ, αλλά το design είναι extra cool !

Άνοιξε thread με θέμα τη συλλογή σου και ξεκίνησε να post-άρεις φωτογραφίες !!
 
Φίλε geoanas έχω ανεβάσει ήδη τη συλλογή μου σε προηγούμενο post για τα handhelds αλλά έχω πολλα ακόμη για ανέβασμα. Ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.flickr.com/photos/27675771@N03/?donelayout=1

Πρέπει να βρω κάπου χώρο για να ανεβάζω φωτός χωρίς περιορισμό.

Πάντως είδα τη σελίδα σου και ομολογώ ότι είναι εξαίσια....

Νομίζω ότι θα εχουμε συχνή επικοινωνία εχοντας το ίδιο "μικρόβιο"!!!

Γίάννης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Την τσέκαρα John !!!

Απίστευτη συλλογή (!) ... απλά οι φωτογραφίες πρέπει να ταξινομηθούν επειγόντως κατά κατηγορίες (!)

YOU ROCK !!
 
Eννοείται πως πρέπει να ταξινομηθουν. Απλά πρέπει να βρω χώρο που να μου δίνει΄ελευθερία και όχι όπως το flickr. Οπότε θα γίνει κι αυτό λίαν συντόμως....Καμιά πρόταση?
 
picture.php


Παιδιά υπάρχει κανείς να έχει το Tom's Adventure (το πράσινο κεντρικό) και να μην τον πολυενδιαφέρει συναισθηματικά; Tο είχα μικρός κ το θέλω πάλι. Δεν με νοιάζει αν είναι με κουτί. Eίδα τη φωτό κ αναπόλησα στιγμές :( Δεν έχω κάτι παρόμοιο για ανταλλαγή οπότε στείλτε μου μια τιμούλα όποιος το έχει γιατί δεν μπορώ να κάνω ακόμη post στις αγγελίες.
 
yrig είπε:
Eννοείται πως πρέπει να ταξινομηθουν. Απλά πρέπει να βρω χώρο που να μου δίνει΄ελευθερία και όχι όπως το flickr. Οπότε θα γίνει κι αυτό λίαν συντόμως....Καμιά πρόταση?
Εδώ έχεις νομίζω πάρα πολύ ελεύθερο χώρο...

Αν πας στο προφίλ σου μπορείς να φτιάξεις όσα άλμπουμ θέλεις.

Το μόνο κακό είναι ότι πρέπει να ανεβάζεις μία μία κάθε φωτογραφία...
 
Αφίξεις εβδομάδας :D

picture.php


ULTRA HI RES γιατί αυτές οι καλονές το αξίζουν ! ....μετά από ένα μπανάκι περιποίησης !

COLECO Donkey Kong Jr. και ENTEX STARGATE
 
Τι πήρες πάλι ρε παλαβέ!;!;

Με γειές!!! :D
 
Το καινούργιο μου ...μωρό !

Σε εξαιρετική κατάσταση, καθαρό και γυαλισμένο !

ENTEX PACMAN 2

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλορίζικο Γιώργαρε!!!!!

Βάλε και μια φωτό αναμμένο!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα